Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

stankapk
18. mar 2012

ahojte kocky. pridavam moju narychlo ozdobenu svokre k narodeninam...

ajka82
18. mar 2012

asi sa mam este co ucit 😅

marci2305
19. mar 2012

@ajka82 Krásny je... 😉

marci2305
19. mar 2012

@vecernicci Nemáš zač...Rada pomôžem,....aspoň takto 😉

gajana1
19. mar 2012

Ahojte baby poradte môžem nahradiť v trasenej plnke mandarínky pokrajanymi broskyňami?

mizulienka
19. mar 2012

dobre ranko baby, mate skusenosti s rastlinnou slahackou? ako to chuti? tak ako zivocisna?
@ajka82 lev je uplne krasny, podairl sa ti.

mizulienka
19. mar 2012

@gajana1 urcite mozes, mozes dat akekolvek ovocie chces, len dodrz pomery pri recepte

gajana1
19. mar 2012
anibas
19. mar 2012

@bibi1711 ahoj - píšet ti IP, ale neviem či prechádza 😠 😠 😠 😠 napíš mi na: sabina.kendrová@centrum.sk

ajka82
19. mar 2012

dakujem baby, spravila som vcera este levicu a starsia ked sa zobudila a zbadala ich tak vykrikla "ake krasne leviky" bude to pre jej trojrocneho kamosa, tak dufam bude spokojny, ked sa dcere pacili

mates22
19. mar 2012

Ahoj, můj víkendový k výročí svatby..... je dělaný se zebezapřením, střevní virózou a proto v rukavicích, už nikdy víc 😀, pak jsem tam nastříkla tu 40, rozpilo se to a zvlnilo a to to bylo hodinu zaschlý, víc času jsem neměla.....takže suma sumárum moc spokojená sem nebyla, ale oslavenci jo, tak hlavně že tak

mima595
19. mar 2012

@mizulienka - podla toho, aku budes mat....nechuti tak super, ako zivocisna, ale co ja davam do toriet, tak si pochvaluju, že taky vyborny chutny krem ..lahky ...už davno nejedli... 😉

jakelina
19. mar 2012

@yokralovnayo drobit by se ti to nemělo, já krájím buď nití nebo pilkou. Ta se mi teda zlomila a čekám až mi přijde nová.
A jsem z Čech, bydlím na severu v Opavě. 😉

mizulienka
19. mar 2012

@mima595 a aku pouzivas?

yokralovnayo
19. mar 2012

@jakelina my byvame pri Zline 😉 a ešte prosím ťa ked bude torta hotová, aj potiahnutá tak ju dám normálne do chladničky? čí treba ju aj niečím zakryť?? prepáč že mám také blbé otázky, ale nechcem to pokaziť 😀

daducha
19. mar 2012

@mizulienka ja pouzivam rastlinnu iba do jogurtoveho kremu,Hole z Milk Agro.Skusala som aj Rosette.ale ta mi nechutila.NO, je to ina chut ako klasika,ale ludom ta jogurtova velmi chuti,aj ked ja ju teda nemusim.Ale ja davam menej slahacky a viac jogurtu,tak to tak necitit

daducha
19. mar 2012

Babulky este mam otazocku : ked robite 2D obrazok na tortu,vykrajujete ho skôr a nechate vyschnut alebo to skladate rovno na tortu.Este som to nerobila,tak nech to nepokazim.Dakujeem 😵

mishulle
19. mar 2012

ahoj, prosím, hoďte mi nějaký tipy na patrový dort pro mamku k 55. jsem bez fantazie

lusil2005
19. mar 2012

@daducha vykrajujem hned a ukladam 😉

jakelina
19. mar 2012

@yokralovnayo normálně do ledničky, jenom dej pozor, ať tam nemáš nic, od čeho by načuchla a nedáš ji moc k zadní stěně, aby ti nenavlhla.

mima595
19. mar 2012

@mizulienka -
Rastlinná šľahačka Mella Whip a nosi mi ku kamarat
http://www.ireks.sk/N-plne-such---tekut--a-pr-p...

dadka212
19. mar 2012

@daducha ja tiež vykrojím a hneď ukladám na tortu 😉

larah
19. mar 2012

@jakelina vyskušala som tvoju radu s uhlím, lebo som to na druhy den znova začala cítiť, a je to supeeer, 🙂
som rada že som sa dostala na tuto stránku, dávate tu dobré rady človek sa každý den čosi učí 🙂 🙂 🙂

jakelina
19. mar 2012

@larah to jsem ráda. 😉

alenv
19. mar 2012

Ahoj holky, přidávám můj nejhorší dort v životě..tak moc mi na něm záleželo a prostě to nevyšlo.. laru croft jsem dělala tři hodiny a nic z toho nebylo.. jednoduše jsem jí nechtěla..
krém se mi srazil musela jsem ject 10 km do prodejny koupit nové věci.. pak ho dát na mrazák.. mám z něj strašně smíšené pocity, strašně dlouho mi trval udělat.. a prostě se mi nelíbí.. prosím řekněte mi upřímně jak se vám líbí.. je to pro firmu, která prodává pc hry.. dneska mají 11 narozeniny

jakelina
19. mar 2012

@alenv já myslím, že vypadá super, někdy se prostě nedaří. Já ty postavičky co tam jsou neznám, tak moc nemůžu podoudit. Určitě se jim bude líbit, neboj.

alenv
19. mar 2012

@jakelina tak doufám, že mario poznat jde 😀 😀 😀 díky to se opravdu nedařilo a pak už jsem neměla náladu jak se všechno kazilo

mizulienka
19. mar 2012

@daducha ja to chcem praveze tiez do tej jogurtovej...lebo mne sa to so zelatinou nepaci, napises mi prosim tvoj recept, dakujem pekne.

poussin
19. mar 2012

Ahojte .. som tu nova.. Moja dcera bude mat o 3 tyzdne jeden rok a babka jej chce vlastnorucne upiect tortu. Mozete mi poradit par receptov na tortu bez plnky? Nik v rodine nema rad plnku jedine ak tvarohovu.. 🙂
Ktore torty vam najviac chutili? Tiez by tortu chcela potiahnut marcipanom atd.
Dakujem vopred za odpovede a pomoc 🙂