Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janula.h
20. máj 2012

@eliska22 @jakelina @adka_praha @daducha ĎAKUJEM BABULEEEEEE za podporu ešte že vás mám 😵

janula.h
20. máj 2012

@mamina1978 nieeeee ja som rada keď mi niekto vnukne nápad 😝 a ja nemusím hľadať 😉

lucula73
20. máj 2012

@daducha prosím ťa,tie drobné guličky ti ako držia na bokoch tortičky na prvom obrázku?mne na druhý deň ich veľa opadalo,len vodou som ich lepila 😕 😕

mamina1978
20. máj 2012

@zdenallicka medvedici su moc lepkavy to ti na ten poharik nepojde 😕 😕 😕 😕 😕

pristela
20. máj 2012

@daducha ake chyby 😕 😕 😕 😕 mas ich vsetky uuuzasne, neskutocne krasne , take hladunkavé 😀 😵 😵 😵 a tie tenisky 😕 😕 nechápem, sánka dole, aj všetko ostatné 😅 😅 😅 bombové

pristela
20. máj 2012

a tu su moje - ta kniha to taka expres rychlovka na želanie, vsak tak aj vypadá 😖 a pak ta moja nešťastnica s bielou čokoládou, ach ked ju vidím mi normál vlasy stávajú ☹ ☹ ☹ 😠 😠 bola robená podla foto

pipka
20. máj 2012

@pristela co si nestastnaaa, ved ta cokoladova je naaadhernaaaa, k takej sa ja v zivote nedopracujem 😅

si sikulka sikovna 😉

pipka
20. máj 2012

@daducha tie tenisky su neskutocneeee, si frajerka 😎 🙂

inak toto aj mna stve..ze take obrovske obrazky...ze kazdu chybu na tych mojich bude vidiet 😅 😀 😝

daducha
20. máj 2012

Dakujem babulky 😵 😵 😵
@pristela vsak to logo,stalo ma dva roky zivota a to som si myslela ze aka to bude rychlovka.A je to nepresne,proste mi to presne nezapada a to ja nemam rada 😠

lamps
20. máj 2012

@pristela krásne obe 😅 😅 😅 a čokoládová je úplne úúúúžesnáááá 😅 😅 😅 😅

daducha
20. máj 2012

@pristela absolutne perfektne,to ja by som nenasla odvahu,coko zatial odmietam 😝 .Praca s nou je akosi mimo mna,myslim ze s cokinou kamoska nebudem 😉

daducha
20. máj 2012

@lucula73 lepim jedlym lepidlom a drzi jak fras 😀

lamps
20. máj 2012

@daducha toto logo som aj ja robila nejaké dva mesiace dozadu a tiež som si myslela, že to bude šup, šup a takmer ma pri ňom trafil šľak 😖, prerábala som ho trikrát a aj tak som s ním nebola spokojná

ajka82
20. máj 2012

@pristela paradna, hlavne aj ta s bielou coko... normalne by som si taku od teba vypytala k narodeninam, co sa mi taka paci 😵 ale az v oktobri, ja sa na take veru nechytam, coko sa nejak bojim 😉

mamina1978
20. máj 2012

@aduskatt Peknuuuuuucka torticka 😉 🙂 🙂 🙂
PS: keby si vsak zrezala tie ruzicky este o kusok viacej, bola by naaaaaadherna 😉 😉 😉

mamina1978
20. máj 2012

@alenv ja som nerobila, ale skus tu kuk...... 😉
http://www.gabika.wbl.sk/Narodeninove-torty.html
http://www.gabika.wbl.sk/Detske-torty.html
Ja by som urobila asi tuto policajsku ,,siltovku``(kuk obrazok inspiracia z internetu)
a k nej z hmoty na podlozku este puta...... 😉 🙂

pristela
20. máj 2012

baby ste poklady 😵 😵 😵 mooc dakujeem 😵 len odo mna niktorá nepýtajte čoko tortu !!! 😠 teda s bielou čoko, bo sa s vami vsetkymi rozvediem !!!!!

@daducha juuuj no to ti verim, ja tiez nemam rada take veci robit 😝
ja miiilujem modelovat ludí 😀 /teda zatial som modelovala na torty len dve 😅 a dnes tretiu- baletku 😅 , jaaj ja ked sa nabuduce narodim musím byť chlap 😀 a budem sochárom 😀 😀 😀 😀

marci2305
21. máj 2012

@abriela Ďakujem...Snažila som sa 😉
@mia114 Veľmi pekná...pestrá... 😉
@katulkaaaaaa Krááásna....Si farbila hmotu alebo aj natierala..?
@vecernicci Teeeeda to je váha. Držím prsty pri prevoze..Bola by jej škoda 😉
@irriss Krásna tortička. Tá musela tiež poriadne vážiť. Inač prajem všetko naj k narodeninám aj k vystúpeniu 😉
@lucula73 Nádherná!!! 🙂
@maya30 😀 Táá posteľová je dobrá... 😉 S tou Kittinou som si ani ja nevšimla. To sú ale iba detailíky. Inač je krásna 😉 Ani vrtulník nemá chybu!

marci2305
21. máj 2012

@pristela Veľmi pekné tortičky ako vždy 😉 😉 😉 Asi sa ti nerobilo dobre s tou bielou. Chcela som aj ja vyskúšať tento týždeň....Tak daj rady ako sa ti to tak krásne podarilo..

marci2305
21. máj 2012

@mamina1978 Veľmi pekná, jednoduchučka aj keď určite sa nerobila ľahko 😉
@daducha Ty kokos...Tie torty sú super a tie tenisky sú také, že by som ich chcela mať aj na nohách... 😀 Aké je to číslo?
@mamina1978 Noooooo tie mám uložené aj ja tie bodkované. Chcem si ich urobiť na svoje narodeniny, ale neviem či to zvládnem 😒 /Mašle by boli.. 😀 /
@janula.h No to je nepekný pohľad, keď viež, že tortu si odovzdala úplne dokonalú a toto potom nájdeš..Aj mne by bolo smutno. ☹ Inač bola veľmi pekná 😉

marci2305
21. máj 2012

@pipka Tak ako píšu baby...Vysypať. Ja mám recept s dvoja Olé, ale dávam na 500 g tvarohu iba jeden. 😉
@gumkacka1 Krááááááásna
@dajna11 Mňam....dala by som si... 😉
@lusil2005 Dokonalá... 😉

marci2305
21. máj 2012

Baby, kto má uložený ten krém rafaelo...Poprosila by som o link alebo receptík..Ďakujem 😉

mizulienka
21. máj 2012

@marci2305 tu je 😉
Jedno maslo ( 250 g) vymiesat s 1 Milchmädchen (SALKO)- nevarene!!! , pridat husty vychladeny vanilkovy puding( 2 zlate klasy v 500 ml mlieka, a 5 polievkovych lyzic struhaneho kokosu

mizulienka
21. máj 2012

babulky potrebujem poradit, idem robit knihu, mam sa zmestit do 5kg...
z coho to bude vyzerat lepsie, mam stvorec 28.x28 alebo obdlznikovy plech 38x35cm
ten obdlznik by bol asi lepsi nie?
alebo aj zo stvorca urobim peknu knihu?

dajna11
21. máj 2012

@pristela ty brďo ved su krásne.....Ja chcem tiež také rychlovky vedeiť 😀

dajna11
21. máj 2012

@daducha jejeje tie tenisky som minule pozerala na nete video postup,ako užasné a krásne sú.....

maca77
21. máj 2012

@daducha krásne torty... a tie tenisky ako skutočné 😕 paráda 😉

@mamina1978 ani by som nepovedala že rýchlovka 😉 🙂

@pristela veru čokoládová je super 😵 oj ale keď stála kopec nervov, tak isto na tú foto ani pozerať nechceš 😀
... ja som raz pri čoko nadávala neskutočne a som povedala nech toto odo mňa nikto nechce.... a cez víkend má moja mama narodky a ja som sa rozhodla znovu čoko skúsiť.... a ešte som si aj čokotransfer kúpila, no neviem neviem či v koši neskončí 😝

maca77
21. máj 2012

BABYYYY mám prosbu... nemáte niečo pre inšpiráciu uložené na tému .. upírske denníky .... a potom niečo s motorkou? ..... totiž volala mi teraz švagrina že majú v sobotu oslavu - pre jej dcéru a otca ... takže vnučka s dedom spolu oslavujú a chce nejakú spoločnú rozdelenú .... 🙄 no akože super... a okrem toho mám už Ďalšie tri ... som si myslela že konečne upustím z tempa a furt nie...

zdenallicka
21. máj 2012

Právě si u mě objednal dort náš kominík... 😵 😵 😵 A od vás potřebuju nějakou inspiraci pro dvouletou holčičku - něco jemného, sladkého, milého.. 😵 Děkuji..🙂

@daducha
@pristela

A vy dvě mě nese.te s tou vaší dokonalostí!! 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 BOMBA!!!

A moje

mizulienka
21. máj 2012

@pristela @daducha @lusil2005
vsetky torty prenadherne, krasne.