Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

gigi74
19. feb 2016

@tenisek Krasne torticky 🙂 Hned prva je perfektna, odlozila som si ako inspiraciu, lebo moja dcerka je dost na dinosaurov a urcite by sa takejto potesila 🙂 Dufam, ze sa nebudes hnevat, ak odkopirujem.
Zvonilka a Mia - no parada, prekrasne vymodelovane postavicky. Tie tvaricky si modelovala alebo mas formu. Rychlo vyries fotak, aby sme videli aj ostatne krasne dielka 🙂

nedockava4
19. feb 2016

Dobré ranko.nejaka cukrárka z KE, ktorá by mi urobila ružičku na tortu?

vierka74
19. feb 2016
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

Ja vas baby obdivujem, take nadherne torty 🙂

vlastulina1
19. feb 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

smartflex je nato asi fakt lepsi, ze?

elamaslakova
19. feb 2016

Dievčence pridávam moju tortičku , pokus o čivavu , aspon uši má po nej si myslím 😉

tenisek
19. feb 2016

@gigi74 @humka2 Ano pstavičky som robila ja....no mám dobrú učiteľku @grasie 😎 dakujem vááám a kľudne ak je z čoho sa nechajte inšpirovať. 😀

mysiatkoo
19. feb 2016

@antenka1 @grasie dakovala aj ak som nejake pismenko prehliadla ...
@mojmacik krasne sa ti podarila Maja... @elamaslakova tie tvoje kolaciky su neskutocne lakave
@tenisek skvele su 🙂
@jenie123 ty mas doma sluzku, co robi vsetko okrem tort miesto teba? 😀

este pridavam moje tohtotyzdnove peklo... teda, toto je len zaver, to hlavne peklo nemozem publikovat, ale jenie123 sa ti muselo poriadne ckat - o to viac nexapem ako to robis

kukulka1
20. feb 2016

Krásny víkend vám prajem dievčence!

elamaslakova
20. feb 2016

@kukulka1 nádherná tortička

pppeeetttaaa
20. feb 2016

ahojte, teraz nepeciem vela tak reku staci ked dam za 2 tyzdne tortuse 🙂

kukulka1
20. feb 2016

@elamaslakova veľmi pekne ďakujem ale teba aj tak nedobehnem,hehe

huxy
20. feb 2016

peknú sobotu želám. chcela by som si dať poradiť, dcérka bude mať narodky a plánujem jej spraviť tortičku elzu. chcem sa ale spýtať, či by sa podľa vás dala spraviť aj sušená torta, ale na štýl ako je na foto, čiže aby bola len tá sukňa sušená. resp. aj nejaký dobrý receptík by bodol, keďže som sušené nikdy nič nerobila. a či je možné do toho snehu pridať aj málinko farby /jedlej/, aby to bolo modré. alebo radšej spraviť klasiku v bábovkovej forme /raz som robila takú barbie/. ďakujem vopred za rady, komentáre.

denisak77
20. feb 2016

Ahojte, krásany slnečný víkend vám prajem a pridávam moje tohotýždňovky.Všetko dokončené,idem sa vytešovať zo slniečka. 🙂

lvka
20. feb 2016

zase tu z vas odpadavam damy..! 🙂 kraaasa..ja pridavam poskromne moju vcerajsiu ;)

margetakuska
20. feb 2016

Ahojte mozno trochu blba otazka, ale taka prakticka- ako odovzdavate torty? Myslim ci len na podnose alebo aj v krabici? Ja som donedavna len na podnose ale raz prsalo tak som dala do krabice potom zas prisla sama autom a nevedela ako si tu tortu polozit aby sa jej nezosuchla tak som dala zas do krabice no uz som teda zacala davat do tych krabic no ale kde ich mam tolke kupovat? Ako ich teda davate vy? Dakujem za prakticke rady 😉

elamaslakova
20. feb 2016

@kukulka1 Ale jaj , ja tiež len dobieham a niekedy ani nestíham niektoré šikovnejšie dievčence 😉

rockybalboa
20. feb 2016

@pppeeetttaaa Ahoj. Krasne torty...Prosim ta, ako si spravila tych psov?

sticker
20. feb 2016

@kukulka1 Teda neviem, či by som mala trpezlivosť na tú tortičku... parádna 🙂 Koľko Ti to trvalo ozdobiť? 🙂
@margetakuska Ja dávam ako kedy. Niekedy stačí iba podnos, ale niekedy, keď viem, že príde sama pre tortu autom do krabice. Ja nekupujem tie tortové krabice, ale napr. v Lidl Kaufland si vždy vezmem nejakú prázdnu. Či už z piškót, keksov, zeleniny, chipsov 🙂

margetakuska
20. feb 2016

@sticker dakujem, musim aj ja pobrat len manzel sa asi odstahuje ked bude vidiet ze vlacim domov krabice :D lebo ja vsetko odkladam dozy z kavy, krabicky od vajec, rolky z kuchynskych utierok aj z toaletakov... no asi ho fakt porazi 😂

makina78
20. feb 2016

@nedockava4 na kedy a aku farbu potrebujes?

alex999
20. feb 2016

Dnes jedna pre dobrovoľnú hasičku 🙂

nika266
20. feb 2016

tu je moja šlahačkova

elamaslakova
20. feb 2016

@denisak77 Krásne tortičky ako vždy
@pppeeetttaaa Nádhera

pppeeetttaaa
20. feb 2016

@rockybalboa ahoj dakujem, to je jednoduche, nasla som na nete siluetu aku som potrebovala, obkreslila na papier kedze tlaciaren mam kaput, polozila na vyvalkany fondan a skalpelom vyrezala obrys.. 🙂

kofolka0402
20. feb 2016

Ahojte baby idem skusiť robiť po prvýkrát tortu...Prosim povradte kde kupujete alebo ako sa vyrábaju fondán/ marcipán na toru???? Dakujem 🙂

nicoletta77
20. feb 2016

Ahojte dievčence, ďalšie krásne torty pribudli. Ja som robila túto ganachovanú.

elamaslakova
20. feb 2016

@nicoletta77 Nádherná tortička

lamps
21. feb 2016

krásne ránko Vám želám 🙂 🙂 🙂

jakelina
21. feb 2016

@lamps zase úžasné, já jenom jednu takovou obyčejnou.

sticker
21. feb 2016

@lamps Zase nádherné tortičky 🙂 Roztomilé žabky 😵
@jakelina Krásna tortička. S dovolením si ju uložím do inšpirácií 🙂