Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lawli
6. okt 2012

-dnešné dve... a tohotýždňové spolu 🙂

jahu348
6. okt 2012

Robi niekto torty na objednavku. Piestany a okolie? Dakujem za info. 😉

pristela
6. okt 2012

Bozinku holky ta akoze zlata 😠 s hnedou a bielou fuj, to vam ti je škaredééé, bleeee 😝 teda bolo by to dobre na oslavu pre 70rocnu pani , ale ako svadobna 🤐 🤐 🤐 🤐 aach nestastna som z nej ☹

lawli
6. okt 2012

@pristela Žanetka to ti je teraz taká móda ,ja som prednedávnom tiež robila svadobku v týchto farbách a teda tiež mi to nesedelo ...no holt zakazník naš pán 🙂 ...neboj bude krásna ako všetky tvoje výtvory (nielen tie tortové) 😉 😵 😵 😵
kuk tu je moja https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5196890...

mia114
6. okt 2012

No babulky ja tu stale dumam nad tymi plnkami ☹ ja voobec neviem ako ich mam spravit, nasla som nejake recepty na take plnky, ale ked ja straaasne nemam rada robit plnky s maslom, ja sa vzdy bojim ze sa mi zrazia ☹ mate niekto odskusane nejake recepty na nugatovu plnku a bananovu prosiii,. myslite ze by mohla ist nutela do slahacky a z toho spravit ako pariysku slahacku, alebo daku nugatovu cokoladu tam dat? a bananova da sa aj rozmixovat banan a dat do pudingu, nebude to riedke potom? alebo ho dat do traseneho kremu? ach jaj, nemam rada robit nove plnky 😅

marianabila
6. okt 2012

ja som amaterka,robim len pre rodinu,aj marcipanove.tato bola pre syna na narodky

yamahafazer
6. okt 2012

@mia114 ja ked robim bananovu tak uvarim bananovy puding a normalne vyslaham z maslom a poukladam na krem nakrajany banan na kolieska nemexijum banan do plnky a nugatova by sa dala spravit aj ako parizska slahacka len pouzijes nugatovu cokoladu a nugatovu nerobim,ale viem co sa robi tiez si uvaris vanilkovy puding a vyslahas s maslom a zaslahas nutelu

marianabila
6. okt 2012

@levandulka3 bože,kraaasne!

mia114
6. okt 2012

@yamahafazer a nieje to z bananoveho pudingu take umele?

marci2305
6. okt 2012

Moja dnešná čokoládová. Je krivá, no dnes som nemala náladu nič robiť. Akosi sa mi nedarilo ☹ Ale čo keď ju musím ešte dnes odovzdať.. 😒

zuzkaaa.g
6. okt 2012

@abriela velmi pekne dakujem 🙂

drobec33
6. okt 2012

Kocky, viete mi prosim poradit, ci existuju vykrajovace na mini muffiny? Co mam aj klasicke vykrajovace na medovniky, tie su vsetky velke 😒 Dakujem za rady. 😉

yamahafazer
6. okt 2012

@mia114 nie praveze to ma dobru bananovu chut

pristela
6. okt 2012

@lawli jeej 😅 , aach ja ludí asi nechápem ☹ no idem stiahnut foto a kuk čo to odfotilo ☹

pristela
6. okt 2012

tak tu fotoše ☹ svadobka ma dole pribinak+maliny, stred karamel, vrch pribinak+jahody
a rugby je bledy korpus, tiramisu + piškóty namáčané v káve

mimcak
6. okt 2012

@mia114 ja by som to urobila presne ako yamahafazer. Určite ten banán nemixuj ja som to raz vyskúšala a nebolo to dobré.

janula.h
6. okt 2012

@pristela čo sa hmúriš?? šak šumnéé 🙂

jakelina
6. okt 2012

@pristela ty jsou nádherné obě. 😉

mia114
6. okt 2012

@pristela ved je kraaaasna ta torta 😵 😵 ludia si obcas vyberaju zvlasne farby na svadbu 😉 si len farbou robila ten vzor?

mia114
6. okt 2012

@yamahafazer @mimcak
dakujem za rady, tak tu bananovu vyskusam teda spravit tak ako radite 😉 este skusim zakaznicku nejak prehovorit aspon jeden krem iny 😅

janula.h
6. okt 2012

baby som ko ako nikdy neviem asi starnem alebo ten môj boľavý zub?? ☹ neviem ale mám dosť ☹ myslíte že by predýchali ľudia ten bordel čo tu mám a ja si idem ľahnúť kým Miško spí?? super víkend 😀 ešte jedna šiltovka alebo McQuenn a strieľaaaaaaaaaam!!!

anibas
6. okt 2012

Pekný víkend dievčatá @simasa @mrka2 @iwulka23 @lawli @pristela - nááádherné 🙂 🙂 🙂 🙂 a určite aj chutnééééééééé

anibas
6. okt 2012

@janula.h fantázia 😵 😵 😵 😵 a ten zub daj vonku !!!!!!!!!!! hned v pondelok !!!

anibas
6. okt 2012

No a moja zvláštna objednávka : kto túto pani nepozná - ten nepochopí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janula.h
6. okt 2012

@anibas dikyyyyy zvládla si bravúrne toto zadanie moja 😀 PS: kde je páska?? 😝 ozaj asi ho dám alebo si ho vyrvem ja sama 😀

broucek2
6. okt 2012

@pristela moc pěkné. Tak konečně ne bílá svtebka :o))) to jsi měla radost, ně?

mizulienka
6. okt 2012

ahojte, vobec vas nestiham citat, pridam moje a pozriem sa aspon par stran dozadu 😉

@vlada111 Vladi, akurat som si precitala, ze sa chystas do porodnice? 😉 ci uz je male na svete? 😉 drzim palce 😉

lamps
6. okt 2012

@pristela Žanetka, tuším asi ako sa cítiš ☹ , ale torta je pekná a rugby je bombová 😅

vlada111
6. okt 2012

@simasa krásna práca

pipka
6. okt 2012

@anibas dokonale si to zvlaadla 😀 a ten kolacik nakrajany... 😅 ja skapem 😀 😀 😀
dokonala 😎

@pristela ...a tebe sa co nezda, sak je v pohode torta..a to je zlata? mne vyzera tak medovo-zlto 😕 😉