Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
30. aug 2014

@elamaslakova no skoda
@maya30 no ale ta krajka vyzera perfektne
@mimcak jeeej ta je pekna

79zuzana
30. aug 2014

Konecne po mesacnej dovolenke mozem prispiet aj ja ;)

jakelina
30. aug 2014

@zozo111 jestli se ti tahá, tak je to krémem co dáš pod potah a ne Smartflexem.

marianabila
30. aug 2014

@mirinecka 😨 aká krááásna modrááá,až svieti! 🙂

zozo111
30. aug 2014

@jakelina ja odjakziva davam pod potahovku krem z 1x 82%maslo + 1zlaty klas v 3dcl mlieka, donedavna mi to nerobilo.. co davas pod potahovku ty?

lamps
30. aug 2014

ahojte sladké žienky, pridávam aj ja jednu svadobnú, je v štýle tej minulotýždňovej, keďže bratovi sa veľmi páčila a túto tortu berie na svadbu kamarátovi ako dar 🙂 krásny víkend vám želám

lamps
30. aug 2014
dagmarmustafa
30. aug 2014

Caute. Pridávam moje posledné po dlhše dovolenkovej pauze. Ešte zopár a končím s tortičkami pre iných :( Nestíham aj prácu, aj mojho prváčika ,aj tortičky.Tak už len sem-tam pre rodinu. Idem si Vas ako vzdy popozerat🙂Pekny vikend.

mirinecka
30. aug 2014

@maya30 a ja som mala tú krajku už v košíku, len som si to vtedy rozmyslela, a teraz už na dobro :D
@mimcak krásna jemná

jakelina
30. aug 2014

@zozo111 já dávám ganache a když bych dala máslo, tak jenom s cukrem a ne s pudinkem, to mléko v pudinku dělá tu neplechu pod potahem. Když už chceš dát pudink, tak třeba jenom ze 150 ml mléka a ne víc než je másla.

mimcak
30. aug 2014

@mirinecka , @lokalistin Ďakujem dievčatá veľmi pekne,ale priznám sa trošku som sa inšpirovala tortičkou s internetu. 😅 😉

kubrt
30. aug 2014

@maya30 nádherné, čisté, bez chybičky i ta krajka 🙂

kubrt
30. aug 2014

@mimcak krásně si jí udělala, s dovolením ukládám

kubrt
30. aug 2014

klidně by mohla být i pro dospělého - dobrý nápad

kubrt
30. aug 2014

@dagmarmustafa všechny nádherné , ta patrová s růžemi - něžná a ty botičky ty jsou na jedničku s hvězdičkou 🙂 🙂 🙂

mirinecka
30. aug 2014

@mimcak ja sa stále inšpirujem na nete, moja fantázia je nulová, koľko krát ani neviem ako bude nakoniec torta vyzerať, ja ozdobovanie mením za jazdy :D

nika1985
30. aug 2014

Ahojte moje tohto tyzdnove ta basketbalova je na tu istu oslavu ako dvojtorta volali mi 2dni pred odovdzanim tak som toho moc nemala casu vymyslat ale pacila sa. A mozem ist upratat vcera som okrem tort a zabalov kvoli teplote nic nestihla

lokalistin
30. aug 2014

@mimcak to je uplne jedno, ja mam velmi zlu fantaziu inspirujem sa vzdy internetom
aj teraz

lokalistin
30. aug 2014

@mirinecka haha presne jak ja, zacala som modelovat a predstava bola biela torta s velkou cyklamenovou maslou a vela farebnych kvietkov a motylov- no a zajtra uvidite vysledok-uplne iny 😀

sikag
30. aug 2014

@maya30 ale je naaadherna ta krajka, som ti akurat chcela pisat ze odkial ju mas ale ked som si precitala tak som si to rozmyslela 😀 😀 😀

halienka
30. aug 2014

Hííí babky, aké nádhery tu zase pridávate 😵 😵 😵 Ja tento týždeň len jednu, a teda chvalabohu, že len tú som mala, bo celú našu rodinu zložila brušná chrípka, dcéru v stredu, mňa vo štvrtok a muža v piatok, ešte šťastie že som si korpus upiekla už v stredu, lebo až včera večer som horko ťažko dokázala tortu nakrémovať a aspoň obtiahnuť, zákazníčke som volala, či by pre tortu nemohla prísť až dnes naobed, aby som ju mohla zdobiť až dnes, aby som mala aspoň akú takú silu, bo inak neviem. Tak som ju nakoniec nejako zbúchala, ale veru vo štvrtok som si myslela, že nehrozí, ako hrozne mi bolo zle. Teraz som padla a doliečujem sa 😝

lokalistin
30. aug 2014

@halienka stiahni si picassa tu mas nafurt( koli podpisu)

mojmacik
30. aug 2014

krasa krasa krasa baby....az sa hanbim pridat moje...ale co uz ,nie sme vsetci dokonaliii...ale raz to dokazem aj ja prefekneeeee...hlavne,ze ma pochvalia moje deckaaa

evicaka
30. aug 2014

@mojmacik zbytočná skromnosť... máš ich nádherné 🙂 🙂 🙂

halienka
30. aug 2014

@lokalistin ďakujem, vidíš, na ten som úplne zabudla, predtým som ho tiež mala stiahnutý, ale bola som zvyknutá robiť s fotkami v ACDSee, tak som ho vôbec nepoužívala. Ďakujem 🙂

grasie
30. aug 2014

Nááádhernééé tortičky 🙂, pridávam moju včerajšiu, dnes večer ma čaká ešte jedna, snáď pri nej nebudem nocovať do rána 🙂

mimcak
30. aug 2014

@kubrt jej je mi cťou ,len ukladaj 🙂 , ved si ma potešila,že aj moju tortičku si konečne niekto uložil 😀 😉 🙂 😵 ,lebo ja si ukladám tu stále.

ivcak333
30. aug 2014

@akzuzs mozem sa este opytat tie mandle ako potom davat na boky len tak sypat ci?
a na vrch torty co by sa hodilo???

mimcak
30. aug 2014

@mojmacik aj ja si myslím,že zbytočná skromnosť,ved ich máš pekné

ivcak333
30. aug 2014

Baby co by sa hodilo na vrch torty na boky chcem dat mandle a plnka je parizsky krem s bananmi, neviem co dat na vrch len nie marcipan