Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
4. apr 2015

@efci skús rozpustiť trochu masla, potom ho pomaly liať do krému a zároveň šľahať

efci
4. apr 2015

@lamps a mam ho liat vlazne ci vychladnute?

lamps
4. apr 2015

@efci vlažné

silvialetko
4. apr 2015

#narodeninova #detska #zvieratka pridavam dalsiu vikendovu

stebota
5. apr 2015

ahojte takze ste sa baby zase pochlapili s tortami popri tom domacom pečení prajem aj ja prijemne velkonočne sviatky a oddýchnite si 😝 😝

stebota
5. apr 2015

@mimcak nie je to ťažke tiež som to zo začiatku stale musela vygugliť cez rady a tak ked budeš niečo potrebovať ohladom lopty som tu 🙂

adrika202
5. apr 2015

Ahojte dievčatá 🙂 tak pridávam tohtotýždnovky ,krtka aj sovičku som uz robila ,ta zelena je krásne živa ale nedokažem ju taku nafotiť ( tie poschodky išli do jednej rodiny všetky tri 🙂 týžden to budu jesť , a samozrejme kazde jedno poschodie iná chut 😝 🙂 ... a kedže u nas sa velka noc neoslavuje z istých smutných dovodov tak ja idem vyložiť nohy a oddychovať 🙂 Veselu Velku noc a vela vody diovky 😀 😀

elamaslakova
5. apr 2015

@adrika202 Prekrásne tortičky , ako vždy

chvapilu
5. apr 2015

Ahoj můj dnešní s mléčnou a hořkou pařížskou šlehačkou .hezký den

peciemslaskou
5. apr 2015

Prajem peknú nedeľu a pridávam ďalší mix toriet,a prajem vám pekné a príjemné veľkonočné sviatky

majuska55
5. apr 2015

@adrika202 tortičky krasnucke, ale ta macikova je uplne top, krasnucka 🙂

majuska55
5. apr 2015

ja som tento tyzden robila s elzou....a uz asi posledny krat takto postavicku....

antenka1
5. apr 2015

@majuska55 elza je dokonalaaa

marianabila
5. apr 2015

po dlllhej dobe moja amaterska robota.mramorak,plnky čokoláda a vaječný likér

lokalistin
5. apr 2015
nika1985
5. apr 2015

Ahojte baby krasne sviatky ja som mala len jednu nastastie ruku mam este stale nefunkcnu boze ale robila som uzasnu tortu {zakusok }aj pre bezmliecnych a bezlepkovych mala sa ide zabit.

peciemslaskou
5. apr 2015

@sticker -ahoj,ten koník je marcipánový -z formy,tá bola dosť drahá

mimcak
5. apr 2015

Ahojte pekné Veľkonočné sviatky Vám prajem. Babenky ja nič nestíham. Musím modelovať už na druhý víkend,lebo nečakane musím zo synom do nemocky na výber mandlí a s uškom,takže si musím všetko pripraviť už teraz. A tým zas idem k Vám o prosbu ,alebo skôr nejaký dobrý nápad. Mám robiť tortu na 6o-tku pre ženu je sestrička ,ale na očnom. Takže niečo s okom,ale mna nič nejako nenapadá. Tortu oko sa zamieta však to vôbec nedám. Tak ak njekoho niečo napadne pre sestričku,ale na očnom tak sem s tým prosíííííííííííím 😢 ☹

adrika202
5. apr 2015

@majuska55 dakujem 🙂 elza neskutočná 🙂 taky face nedam ani ked sa po ... 🙂
@elamaslakova dakujem 🙂

adrika202
5. apr 2015

@mimcak daj jej na tortu nejake lieky a mstičky co sa na očnom predpisuju + nejake okuliare ,alebo urob taku tu tabulku co sa z nej čita pri vyšetreni 🙂

mimcak
5. apr 2015

@adrika202 ďakujem za tip ja už rozmýšľam dva týždne a vôbec ma nič nenapadá. Chcela som niečo pekné elegantné,lebo to má byť oslava velká a nakoniec mi volali,že niečo s tou témou,že oko,alebo proste také niečo mám vymyslieť.

evicaka
5. apr 2015

Peknú veľkonočnú nedeľu Vám prajem a pridávam moje tohtotýždňové kúsky 🙂

jakelina
5. apr 2015

@lokalistin zlatko nebyla jsem tu, tak píšu až teď. Já to neměřím. Prostě vymačkám citron a dosladím a jak se to vaří a zhoustne tak vypnu a nechám vychladit. Na běžný dort asi dva střední citrony a asi deset deka cukru, odhaduji. Můžeš pak dosladit krém, je to celkem jedno.

lokalistin
5. apr 2015

@jakelina ok dik

lokalistin
5. apr 2015

@mimcak ja by som asi tiez dala tie posmena co sa citaju

stebota
5. apr 2015

@adrika202 si sa riadne namakala súperfiš 😉 😉 😉

stebota
5. apr 2015

@majuska55 E 🙂 lza nemá žiadnu chybu super

majuska55
5. apr 2015

@lokalistin @antenka1 @stebota dakujem pekne 🙂 ....ja som mala furt pocit, ze ten ksichtik nie je taky ako by mal byt, tak som sa s nou nekonecne bavila ...ale teda tesi ma, ze sa paci 🙂 ...
Inak vsetkym prajem veselu Velku noc 🙂

kukulka1
5. apr 2015

Milé sladulienky,krásne veľkonočné sviatky vám želám a pridávam jednu narodeninovú tortičku.

antenka1
5. apr 2015

@mimcak ja som robila uz davno svagrinej na ocne toto. teraz by som to uz urobila inak. Ak si niekedy robila futbalku, tak to hravo zvladnes. urob si polgulu, na spodok namaluj zilky a na vrch urob zrenicku.