Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
5. okt 2011

@marci2305 krásné a přeju zdravíčko

katy1979
5. okt 2011

@jakelina myslela som si. jest ju nebudem teda snad 😅 dorobime aj tak ich bolo malo.

lawli
5. okt 2011

@marci2305 Ahoj ,krásne tortičky..ja mám otázočku čím si farbila tu fialovú , mám robiť svadobnú s fialovými ružami a tato tvoja je pekná...vopred ďakujem za tvoju odpoveď 😉

carrie4
5. okt 2011

@nikanika28 tá detská tortička je úúúúúúúúúúúúžasná....

daria77
5. okt 2011

úplne dokonalé nádherné torty ste urobili dievčence 😉
Mňa teraz čaká torta na svokrovu 80.,rozmýšľam,či by bola lepšia zatvorená alebo otvorená kniha,čo poviete?? A ešte rozmýšľam aj nad slanou,že spravím aj tú,hm,tak tú som ešte nerobila,takže ani neviem,či ju spravím 🤐
Inak baby musím sa Vám aj posťažovať,mala som dosť krušné obdobie za sebou (posledné 3 mesiace),nemyslím len to,že sa všetka elektronika postavila proti mne a pokazilo sa všetko,čo sa pokaziť dalo,ešte aj s deťúrencami chodím po všetkých možných doktoroch ( a to som si myslela,že sa všetko už stabilizovalo)...ach škoda slov 😒 ............no a k tomu,aby nebolo toho málo,tak ma dnes ,ako som bola s malým na poliklinike ,okradli 😒 ,peňaženka,so všetkými možnými dokladmi aj so 120e je fuč 😖 .Ako môžu existovať takýto bezcharakterní ľudia??Len,čo som sa otočila za malým a....... Ach náladu mám pod psa,ale aspoň vaše nádherné dielka mi zdvihli trochu náladu 😉

zdenallicka
5. okt 2011

@daria77 Ať se brzy začne dařit líp... 🙂

(po světě lítají takové existence, že raději nemyslet..😝 )

alenv
5. okt 2011

@jakelina já jsem toho už hodně projela.. jen z té hmoty jsem zmatená.. hodně lidí dělá jinak, tak nevím kterou zvolit

maca77
5. okt 2011

@nikanika28 wau nááádhera krása... no nemám slov.... tá ružová niečo super 😵 😵 😵

maca77
5. okt 2011

@sofi07 ja som robila tiež jednu s dinosaurikom ... ale nie sú tam postavičky... páčil sa nám obrázok tak som ho dala na tortičku

lussy23
5. okt 2011

@marci2305 sú nádherné @maca77 - prekrásna,

marci2305
5. okt 2011

@lawli Gélovou farbou Wilton Violet 🙂 Stačila trošička.
@jakelina Veľmi pekne ďakujem...

marci2305
5. okt 2011

@lussy23 Ďakujem. Teraz idem na krstinovú...😀

adul67
5. okt 2011

@miciatko ano ved som ti ju tam dala
🙂

lamps
5. okt 2011

Babulky všetkým vám ďakujem za "páči sa mi" a za všetky priania k narodeninám. Veľmi ste ma zas potešili, ste úplne super 😅

simonova815
5. okt 2011

@zlatat no ani moji by to nejedli, ale ked zakaznik trva na tom resp. nejakom ovoci, tak co uz :( Ale jedla som vybornu karamelovo-ananasovu tortu, nejprv som bola skepticka, ale chutiala vyborne.

mariann2
5. okt 2011

@mizulienka pýtala si sa na tortičku pre svokra, čo tak škatuľu so šampusom, či inou fľašou 😉

lusil2005
5. okt 2011

zienky, kto tu spominal tu jogurtovu plnku bez stuzovaca??? @anibas ? ako to robite? len vyslahat rastlinnu slahacku a do toho zaslahat jogurty?

zuzana124
5. okt 2011

@nikanika28 nádherné dielka a tá ružová je prekrááááásna 🙂 🙂

adamira
5. okt 2011

dm1 poslala som Ti mail , nemusis byt vobec smutna...............tu to rozpitvavat uz vobec nemienim, tyka sa to len nas dvoch !!!!! Uz viem kto si, ale pod "dm1" som Ta tazko mohla spoznat .....poznam TA pod inym nickom, hned si mohla napisat pod akym nickom si na TOM-ovi .....ako som to mala vediet ? Maj sa pekne a nech sa TI dari !!!!
Hm ale baby ste tu fakt ostre a Vy idete riesit mna , zamyslite sa nad sebou 🙂 a svojim zlom, ktore nosite v sebe 🙂 a nad svojimi reakciami ktorymi mate zamer len zosmiesnit a snazite sa co najviac svojou odpovedou ublizit ....nuz charaktery sa vyfarbili 🙂 ......skoda ze som skor nevedela, ze som to mala riesit sukromnou postou - comu vsetkemu som sa mohla vyhnut........JE MI VELMI LUTO kazdej minuty co som venovala tejto stranke ....uz ani sekundu !!!!

yamahafazer
5. okt 2011

baby prosim vas drotiky ked su oznacene cislami ,ze 18,20,22,24 atd tak to znamena ,ze cislo 18 je najtensi alebo najhrubsi?ked idem od najmensieho tie su hrube alebo tenke?dakujem
na tej tortomanii maju drotikov a piestikov to si neviem ani vybrat

zdenallicka
5. okt 2011

@adamira Tak se měj moc hezky..🙂

dajna11
5. okt 2011

@nikanika28 a inak ja vopred dakujem tebe za inšpiráciu čo budem robiť..... 😀 😀 😀

zdenallicka
5. okt 2011

@yamahafazer Já to taky nevím...😀

dajna11
5. okt 2011

@yamahafazer 18 najhrubší.

yamahafazer
5. okt 2011

@dajna11 moc dakujem 🙂

dajna11
5. okt 2011

@yamahafazer za málo,tiež som si kupila 28 a potom som zistila že mi je na dve veci 😀 😀 😀 tak som si kupila 26,ten je tak akurát na lístky či lupienky.

yamahafazer
5. okt 2011

@dajna11 lebo na tortomanii tam toho maju a cislo 30 tak ten sa potom ani neoplati asi kupovat to bude moc tenucke

79zuzana
5. okt 2011

@marci2305 velmi pekne torticky 🙂

79zuzana
5. okt 2011

@maca77 aky krasny dino... taky jednoduchy a krasny 🙂

mizulienka
5. okt 2011

@mariann2 dobry napad, ale svokor nepije a nebolo by vhodne mu davat flasu 😒