Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daria77
30. okt 2011

@lusil2005 ty si teda extra šikula 😵 ,proste nádhera 😉 ............3 torty a včera si začala,klobúk dolu,wau 🙂

j777
30. okt 2011

ahojte,
prosim Vas tie "drotiky" co na niektorych tortach su zapichnute a na nich ozdoby, to su obycajne drotiky napr. z kvetinarstva alebo co na to pouzit? dakujem 😉

lusil2005
30. okt 2011

@mia1111 ja pouzivam milku.

broucek2
30. okt 2011

@lusil2005 tak 3 dorty bach za 1 den nezvládla, klobouk dolů

adka_praha
30. okt 2011

@tamichloe dakujem 😵
@vlada111 moja ten pes bol imrovizacia od rozklepnutia vajicok az po zapalenie sviecok 😅 ... ale moc dakujem... 😵
@vecernicci juj veru bola 😵 😀 uplne zlata, vykrik do tmy ze havoooooo 😀 😀 😀

vsetkym moc dakujem za like 😵 ... moc si to od vas cenim... 😵

tica
30. okt 2011

len tak na rýchlo pridávam tohot týždňove výtovri a idem oslavovať Šimonkove meninky inak pekný večer prajem večer vás prelistujem

tica
30. okt 2011

tu su tie moje výtvori lebo niejako som ich zabudla pridať

jakelina
30. okt 2011

@tica všechny nádherné 😉

daria77
30. okt 2011

Ďakujem Vám všetkým za like,ďakujem moc 😉 ,potešilo to a posunulo-nakoplo vpred,díky moc
Dievčence,chcela by som skúsiť orchideu,ešte nikdy som ju neskúšala 😅 ,máte niektorá z vás overený postup alebo link??Ďakujem 🙂

vera_vila
30. okt 2011

@pristela Když se přidá cukr hned do bílků, tak se z toho vyšlehá tak akorát sníh na zdobení perníčků 🙂, ale opravdu je to v tom receptu napsané tak, že to z toho vypadá, že se to má šlehat dohromady...

daria77
30. okt 2011

@tica prekrásne,synček musel mať obrovskú radosť,až mu očká svietia,prajem Šimonkovi k meninám všetko len to najlepšie,nech sa stále takto krásne usmieva a robí maminke len samú radosť 🙂

jakelina
30. okt 2011

@vera_vila oni asi předpokládají, že to každý ví, kdy tam ten cukr dát. On se i víc zpevní, když ho dáš do vyšlehaných bílků, obzvlášť když je to krystal.

tamichloe
30. okt 2011

@tica no nadhera,aj tu kittinku ste robili,myslim figurku...

tamichloe
30. okt 2011

@lusil2005 no super,nadhera a taka šikulka pri 2m babu..klobuk dole... 😵

tamichloe
30. okt 2011

@lusil2005 tesco ma dlho mascarpone,veru pri tvarohu....makala som tam... 😵

tamichloe
30. okt 2011

@bianka1 aj ja sa sem chodim kochať,su krasne na 1* 😵

tica
30. okt 2011

@daria77 ano synček mal obrovsku radosť len ma hneď zjazdil že kde ma traktor vlečku
@tamichloe ano kytti som robila ja

jakelina
30. okt 2011

@tica no tak to tě dostal 😀 😀 Příště raději dvě vlečky 😀

katulkaaaaaa
30. okt 2011

@janulkamartinko jani co hrozna???ved je nadherna!!!zo sestry si nic nerob 😉

daria77
30. okt 2011

@tica šikovný to chlapec 😀

bianka1
30. okt 2011

velmi pekne ďakujem za všetky like 😵 😵 😵 velmi si to od Vás cením 🙂

lusil2005
30. okt 2011

babulky aj ja vam vsetkym dakujem za liky!!!! od vas ma to tesi dvojnasobne lebo ma pochvalia take sikulky - moje ucitelky!!! 😅

lusil2005
30. okt 2011

@broucek2 tiez som netusila ako to zvladnem, nakoniec to odniesol moj spanok 😅 ale uz som si na hodinku zdriemla, byt som dala znovu do obyvatelneho stavu a dokonca bude mat moja rodina dnes vecer aj co jest!!!! 😀 takze dnesny vecer si uzivam klud so zapalenou svieckou a vylozenymi nohami 😝

mrka2
30. okt 2011

@lusil2005 😕 😕 😕 no tak to aby som sa ja zacala ucit od teba! a to peciem fakt dlhsie ako ty 😅 😅 😅

vera_vila
30. okt 2011

@jakelina no, tak jsem zase chytřejší... Já mám v tom receptu práškový cukr... Až to budu příště dělat, už budu vědět jak...

simasa
30. okt 2011

@lusil2005 ze tri torty za den 😝 ja jednu za tri dni 😅 😀

mariann2
30. okt 2011

kočky, ktoré ste používali na tortičky jedlé obrázky? mám objednávku na tortu s jedlou fotografiou a ešte som to nerobila, viem, že existuje hrubší a tenší obrázok, kde je najlepšie objednávať a môžem to pricapiť na tortu aj piping gelom?

akme
30. okt 2011

@mia1111 ja používam bielu tú lacnú z Lídla a som spokojná

simasa
30. okt 2011

@vejinka tak ako to dopadlo? Inak myslim, ze prasok do peciva od Dr. oetker-a neobsahuje psenicnu muku.

dadka212
30. okt 2011

@lusil2005 ja som teraz robila s tým tesco mascarpone a je fajn ked som zmiešala s parížskou bielou plnkou tak super, a na 2 šlahačky a 2 čokolády som dala jedno a super je velmi tuhé