Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
20. nov 2011

@pipka kittynky mam doma posli mi prosim adresu a poslem ti udaje k platbe 😉

pipka
20. nov 2011

@dm1 dani ty si poklad, mas to v IP 😉

mrka2
20. nov 2011

@mariann2 moja mala je do nej tiez zblaznena 🙂

mariann2
20. nov 2011

@79zuzana ďakujem, krásne belly 🙂
ja mám doma troch chalanov, takže princezné nepoznám 🙂

pipka
20. nov 2011

@lusil2005 no tak ti poviem, ze ja uz by som asi bola vlastnou rukou vdova 😅 😝 😀 😀 😀

mizulienka
20. nov 2011

@mariann2 @mia114 robila ten zamok, ked sa nemylim...tu je fotka, snad sa Majka nenazlosti, ze davam link 🙂
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=21379972...

79zuzana
20. nov 2011

@mariann2 zatial este princezny nepoznam ani ja 🙂 ale v blizkej dobe ma to caka tak zacinam studovat 😀 😀 😀

mariann2
20. nov 2011

@mizulienka ďakujem, presne túto od @mia114som hľadala 🙂
@79zuzana pozerám, že o rok, keď ti zuzanka povyrastie, už ju budeš určite poznať 😉

adul67
20. nov 2011

@dm1 dani tie kvietky som asi ja chcela ale nie som si ista ak sa nikto neozve tak ich beriem a take vedšie kvietky si nezohnala?vykrajovačky?

daducha
20. nov 2011

@lusil2005 no co ja by som dala za tolko torticiek .Ja mam po sialenom oktobri zakliaty november a december tiez nevyzera ruzovo ☹ .Ak mam dve do tyzdna som rada.Ten abstak je sialeny 😝 .A manzel na zjedenie , milovala by som ho za taku objednavku 😀 😀 😀 .

dm1
20. nov 2011

@adul67 ty si chcela ale tieto nie?

adul67
20. nov 2011

@dm1 ááááno presne som nevedela na aké sa pítaš a mám ich? 🙂

ajkaag
20. nov 2011

@dm1 take kvetinky by sa aj mne zisli ale uplne mi unikli suvislosti, mas nejaky zdroj? 😅 pripadne mas nejake ine aj?

zuba
20. nov 2011

@dm1 DAni man vieš? Lebo ja mám dvje aj týchto aj tých druhých, ale to bolo ešte z toho mmb.

dm1
20. nov 2011

@adul67 segra bola uz na nervy z toho lebo 3 cinaky tam obiehala s vytlacenymi obrazkami a mali to nahadzane v jednom velkom kosi vsetko a museal to hladat. Este mi hovorila ze tam mali aj nejake ine veci aj z toho co tu mam od tej kamily z MMB ale ked ona tomu nerozumie to sa tazko ju naviguje ze co kupit 😒 . Este mi nejake veci kupila zajtra to preberiem a co je navyse ponuknem

inak som skusala na tej kvetovej tu brosnu urobit z tej silikonky za 70 KC z MMB a je super dobre sa s tym robi

dm1
20. nov 2011

@adul67 jj mas neboj 😉 . Este ti kupim tento tyzden v peceni hrou tu podlozku wilton modru tu novinku si chcela ze?

@zuba ty by si mala mat vsetko 😉 . Nebol cas to este moc kukat ked sme boli prec cez vikend ale dam to dokopy a mozete prist na kavicku 😉

dm1
20. nov 2011

inak baby ja som robila teraz tu lienku s PTD special bo som minula posledny balik amerikancov ☹ a s tou sa mi super robi 😵

zuba
20. nov 2011

@dm1 ok sa cez týždeň potom dohodneme, hoď mi potom aj koľko a či na účet alebo keš 😉 - keď to dáš dokopy

dm1
20. nov 2011

@ajkaag tak tie kvietky maju v CR u cinaka za 39 Kc tusim 😉 . mne tam byva segra tak som ju vyslala len ako som pisala ona tomu nerozumie tak sa jej tazko nakupuje veru

adul67
20. nov 2011

@dm1 ano dakujem teším sa 😵

dm1
20. nov 2011

@lusil2005 @pristela sa mi zda ze jedna z vas chcela tieto kvietky len netusim ktora

lusil2005
20. nov 2011

@dm1 to pristela to pristela! poslusne hlasim 😅 a posli mi potom prosim ta kolko ti poslem prasul na ucet za ten moj e-shopovy nakup 😀

adul67
20. nov 2011

@dm1 to kupuješ u čínanov ?a u nás to nemaju? baby nepozerali ste niekto v trenčíne?

lusil2005
20. nov 2011

@daducha keby objednavka!!! ale to zadarmo! podakovanie za to ze dal manzelovi cez sviatky volno... 😀

ajkaag
20. nov 2011

@dm1 jaaaj jasne, tak uz ti nejdem pridavat starosti 😉

lusil2005
20. nov 2011

jaaa vam poviem dalsiu pikosku. mam robit babe tuto tortu a pytam sa jej aka ma byt, a aka velka. tak baba napisala ze spodne poschodie nejaka ovocna, a hore gastanova. a teraz hadajte aku vahu dala... http://www.geek.com/articles/mobile/angry-birds...

zuba
20. nov 2011

@adul67 Zatiaľ prvá lastovička boli číňanci v poprade 🙂
Ja som zisťovala už aj u nás v Dubnici, ale netušil o tom nič, a že oni majú íný skald ako čechy. Ale možno im to treba poukazovať a furt sa na to pýtať a zoženú 🙂

dm1
20. nov 2011

@lusil2005 jasne jasne zajtra ti to poslem. A ty mi posli tie folie dievca nech viem kolko mam odratat evracov 😝 . A bolo by super dorucit to tento tyzden nech to zoberiem na to stretko lebo v sobotu to nestihneme asi