Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zuba
18. jan 2012

Inak už aj na mňa došlo z objednávkami 🙂 Kamošky si objednali jedna pre tatian na 60-tku - to idem robiť šachovnicu a druhá pre maminu na 60-tku - to zatiaľ neviem čo bude. Tie objednávky si nakoniec nájdu každého 🙂

mariann2
18. jan 2012

@mizulienka ja robivam podobne ako @mia114 ale uvarím zlatý klas, rozpustím v tom bielu čokoládu a vanilkový cukor, práškový cukor vyšľahám s maslom, po vychladnutí pudingu zmiešam dokopy a je mňam 🙂

mizulienka
18. jan 2012

dakujem babulky 😉 ten pudingovy moze byt super, len ja som raz robila tento pudingovy tmavu variantu a bola to moja prva negativna reakcia na tortu ☹ bojim sa toho...

alebo dievcata dam otazku inak 😉 aka by bola vasa idealna dvojkombinacia kremu do torty...dakujeeeem 😉

mamina1978
18. jan 2012

@mizulienka mne by chutila najviac kombi
1., salko s oprazenymi orechami 2., druha cokoladova s horkou coko
tu salkovu idem teraz najblizsie vyskusat aj ja.....

anibas
18. jan 2012

@mizulienka ja robím čoko+ karamel, alebo čoko+višne v zl. klase 😉

jakelina
18. jan 2012

@mizulienka já mám ráda s Mascarpone, ten bárt je jedno patro s mandarinkama a druhé s jahodama.

mizulienka
18. jan 2012

@anibas a tie visne v zlatom klase do akeho kremu davas?

mizulienka
18. jan 2012

@jakelina aj mne najviac chuti ta mascarpone...len teraz krem budem robit v stredu a jest ju budu az v sobotu...tak rozmyslam, nieco menej pokazitelne...
a su to dobri znami, beru vacsiu tortu, tak somrozmyslala, ze urobim na kazdy plat jednu plnku, len problem, ako to co najlepsie zladit.

jakelina
18. jan 2012

@mizulienka a šlehaný nad parou, jenom vajíčka, vanilkový cukr a máslo, ten vydrží dlouho a druhý ten karamelový

akme
18. jan 2012

@mizulienka ja by som tiež dala vanilkový

mizulienka
18. jan 2012

@jakelina @akme asi dam ten druhy vanilkovy slahany nad parou, musim zohnat vanilkovy struk...
@jakelina inac to je super napad s tou bielou coko do toho kremu na potretie torty, kolko tejcokolady asi davas na 1 maslo? urcite vyskusam.

jakelina
18. jan 2012

@mizulienka na jedno máslo dávám skoro celou, kousek vždycky sním 😀 😀 😀

mizulienka
18. jan 2012

@jakelina takze do rozslahaneho masla das jednu bielu coko roztopenu a iba premiesas a natieras? tak to je ozaj super napad,

jakelina
18. jan 2012

@mizulienka jo a když mám, tak i drobečky, to fakt krásně zatuhne a neproteče žádný krém ze šlehačky. Když dělám kulatý korpus, tak třeba drobečky nemám a dělám to bez nich.

anibas
18. jan 2012

@mizulienka do žiadneho - len také čisté akože frutafill - uvarím zl. klas a do teplého dám višne a hňed natroiem na tortu - jedna vrstva doprostred 😉

mizulienka
18. jan 2012

@anibas mnam to moze byt super 😉 takze jeden plat mas ako keby ovocny a dva plnku...ty aky robis cokoladovy?

karmenta
18. jan 2012

Prosím, můžu tady vyměnit mascarpone za pomazánkové máslo, jak u tiramisu? Díky za odpověd, já nevím co jiného bych upekla za čokoládový dort s čoko polevou. http://www.recepty.cz/recept/cokoladovy-dort-iv... A když nemám lískové ořechy, mám je nahradit něčím, nebo vynechat?

anibas
18. jan 2012

@mizulienka áno ide - čoko - višne - čoko - čiže 3x plnka a 4x kakový korpus

anibas
18. jan 2012

pánečku žienky - vymýšľame neuveriteľné chuťové kombinácie - len keby to mal kto oceniť a zaplatiť ....

alenv
18. jan 2012

@karmenta tak zkus udělat krém ze smetany a čokolády.. dáš dvě smetany, dvě čokolády mléčné... rozehřeješ.. necháš min. 24 hodin vychladit a pak vyšleháš s 2 smetanou fix.. nebo můžeš dát i ledové kaštany

karmenta
18. jan 2012

@alenv počkej, počkej, na mě musíš pomalu 🙂 Jaký smetany, jaký čokolády.. Obyčejnou smetanu na šlehání a mléčnou čokoládu třeba Milka? Šlo by to i z hořké (na vaření)? A jak to rozehřeju? nejdřív smetanu do které dám čokoládu, nebo rozehřeju čokoládu a pak jen přilít smetanu? Nebo smetanu na vaření? ehm, potřebuju postup jak pro blbý :(

alenv
18. jan 2012

@karmenta 😀 tak koupíš si smetanu na šlehání.. já dávám 33% dáš ji na sporák, zapneš bude se to zahřejvat a do toho nalámu mléčnou čokoládu.. dej tu která vám prostě chutná.. je to jedno.. až se to celé rozpustí.. nech vychladnout a dej do ledničky.. ale fakt min. přes noc jinak to nevyšleháš. Pak vyndáš nasypeš tam dva sáčky smetany fix a vyšleháš🙂 ok? Jinak smetanu na vaření určitě ne🙂) tu by jsi nevyšlehala.. ty jsou 12%

karmenta
18. jan 2012

@alenv díky, už jsem to pochopila.. Mě právě zarazilo že mám vařit smetanu na šlehání, tak jsem si říkala zda to není nějaký fígl 😀

alenv
18. jan 2012

@karmenta 😀 no není 😀 to je kvůli té čokošce.. jinak můžeš třeba ten korpus namazat marmoškou.. dát tenhle krém pak dát banáy a pak zase krém.. pokud budeš rozřezávat jen napůl tak stačí asi jedna smetana a jedna čokoška.. je řežu vždycky na 2x

mia114
18. jan 2012

@jakelina no raz sa mi podarila pekna zelena ked som pridala zltu a dasli krat som tiez pridala zltu a bolo to des, som stale pridavala zltu zelenu a bolo to hruuza zelena, este sa opytam pridavas tu zltu tak ze si ju niekde rozmiesas v nadobe a potom das do hmoty, alebo zafarbis hmotu na zeleno a potom pridavas zltu?

jakelina
18. jan 2012

@mia114 do bílé dám zelenou i žlutou dohromady a hnětu a hnětu a když se mi to nezdá, tak přidávám ještě podle potřeby

lamps
18. jan 2012

@mizulienka ja som ho kombinovala s karamelovým a bolo to super 😅

mizulienka
18. jan 2012

@lamps karemelovy - salko a maslo?

lamps
18. jan 2012

@mizulienka nie, ja robím karamelový s upáleného cukru a šľahačky, potom zamiešam do masla

mizulienka
18. jan 2012

@lamps napises mi prosim presne pomery?
a nie je sladky? dakujeeem