Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bzucinka2
8. aug 2012

@janula.h
@mrka2 tie peciatky? 🙂

janula.h
8. aug 2012

@bzucinka2 jaj to sú pečiatky? ja som myslela že to sú vykrajovačky 😖

bzucinka2
8. aug 2012

@janula.h hej to su peciatky na ozdobu potahovky... 😉

mrka2
8. aug 2012

@bzucinka2 nie, nie peciatky, ja som ti odpovedala,co si mi pisala.. ten valcek a aj tie srdiecka 😵

bzucinka2
8. aug 2012

@mrka2 dobre pisem si a kupim 🙂
potom mi do IP posli adresu , dakujem 🙂
gelovky a ostatne nic nepotrebujes, nech ta mam komplet zapisanu 🙂

mrka2
8. aug 2012

@bzucinka2 jaaj? pockaj... popozeram 😀 😠 vidis? viem,ze mi netreba,ale... 😝 🙄

bzucinka2
8. aug 2012

@ikula2 dreveny otocny podnos 12,39 🙂

mariann2
8. aug 2012

@bzucinka2 aj extragelovky sú? a gelovky wilton?

mariann2
8. aug 2012

dnes som robila minitortičku pre môjho najmladšieho miláčika k zajtrajším 2. narodkám, pred dvomi rokmi nás všetkých riadne potrápil, ale od vtedy robí len radosť, je to náš anjelik / s rožkami/

vecernicci
8. aug 2012

@pristela tohle mají u nás ty růžičky 😉

vlada111
8. aug 2012

@mariann2 to ke krásna tortička 🙂

vlada111
8. aug 2012

@bzucinka2 a myslíš, že keď pritlačím, nebude sa to dať vykrojiť, aby bol z toho kvet?

bzucinka2
8. aug 2012

@mariann2 extra cierna 5,11 🙂

@vlada111 neviem neskusala som 🙂mozem skusit zajtra vecer, ked budem potahovat tortu 🙂

bzucinka2
8. aug 2012

@mariann2 kalsicka gelovky 1,88

pipka
8. aug 2012

@mariann2 kraaasna želvička 😎 😎 😎

bzucinka2
8. aug 2012

dnes este pockam ci niektora nieco chcete a zajtra by som to objednala, aby sa nam neminuli tie perlete 🙂

sisix
8. aug 2012

@dm1 Ahoj, tak dorta co sme o ni mluvili ma byt pro 25-30 lidi.TAkze mam udelat tu 26 a 18? Nebo mam koupit vetsi formu a udelat treba 30 a 22 ??? Diky za radu

lamps
8. aug 2012

Dievčence moje, dnes som dospela k názoru, že som totálne mantavá čo sa týka robenia kvietkov na drôtiku 😝. Včera som si nachystala lupienky na ľaliu, dala ich na drôtiky, nechala do dneska vyschnúť. A dnes, keď som ich viazala pekne sa mi polámali 😖. Takže z ľalie je ... nič.
Čo sa týka stuhy na torte, ja dávam aj saténové aj obyčajné a nemám s nimi žiadny problém. Keď sa aj torta trošičku orosí a stuha tiež ono to nie je vidieť, fľaky sa mi neurobili ešte nikdy a na tortu ich prichytávam špendlíkom. Najprv som sa bála, aby špendlík nezjedli, ale stuhu musia dať z torty dolu tak či tak a so stuhou vytiahnú aj špendlík.
@prislelka aj ja mám objednávku na september na svadobnú bielo-zlatú tortu, predstavu už v hlave mám, uvidím, čo s tortou dorobím, ja veľmi zlatú na tortách nemusím 😉

lamps
8. aug 2012

@bzucinka2 neviem, či som všetko dobre pochopila, čítam to tu s miestnym rušením 😀 ak ideš objednávať, ja by som mala záujem o tento valček http://www.google.sk/imgres?q=vykrajova%C4%8Dky...

simasa
8. aug 2012

@anibas bananovy som skusala

simasa
8. aug 2012

@pristela ako pre Teba 😀

simasa
8. aug 2012

@pristela a este Ron Ben Israel robil krasnu - pohladam:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=11941536...

petraxy6
8. aug 2012

Ahojte baby, pripájam moju prvú poschodovú (a určite aj poslednú 😀 ) Chcem sa opýtať, tam ako mám to srdiečko s obrúčkami, je to veľmi gýčové? ešte je tam len položené. tie guličky tam boli nalepené, ale sa mi vo vnútri odlepili 😠 - môžem ich tam vysypať viac? Už sa mi veru nechce nič robiť.

mrka2
8. aug 2012

@petraxy6 krasna. ja by som tam to srdiecko asi uz nedavala, mozno prstienky by som zapichla len tak do potahovky,ale to je tazko takto radit, kedze v skutocnosti vyzeraju tie torty uplne inak ako na fotke a mozno to je len moj uhol pohladu. 🙂

petraxy6
8. aug 2012

@mrka2 ďakujem a kde "drbnem" obrúčky 😀

petraxy6
8. aug 2012

@mrka2 som nedočítala, lebo neviem ako vy, ale ja mám túto stránku takú širokú, že by som potrebovala ešte jeden monitor 😀

mrka2
8. aug 2012

@petraxy6 ja to mam tiez siroke. no tam,ako mas to srdiecko,tak to prec a len obrucky tam supni,alebo nechaj tak. aj tak to je pekne 🙂

petraxy6
8. aug 2012

@mrka2 a bude to dobre vyzerať? 😅