Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajka82
13. aug 2012

@levandulka3 tam len pristelke nieco chybalo...ukecala na 6kg, poschodovu(2posch.) 😉 sem tam ciarka unikne v rychlosti ked piseme

levandulka3
13. aug 2012

@wera.g ja som robila dnes slnečnice z gerberovej vykrajovačky tej najväčšej vytlačila som, orezala som iba okvetné lístky a každy som roztlačila kosticou, 😉

aduskatt
13. aug 2012

@pristela ti budem robit hovorcu, xixi

pristela
13. aug 2012

@levandulka3 😀 😀 😀 to len z polystyrenu 😀 😀 😀 u mna su prsty niekedy rychlejsie nez rozum 😝 😀 😀 😀 a ospravedlnenie: lezim v postielke s notasom a pisem rychlo, na monitor kuknem az ked odoslem 😕 😀

@aduskatt budem ti preposielat vsetky otazky, ktore sa ma kde ludia pýtaju 😅 😅 😅 och to by bolooooo 😅

aduskatt
13. aug 2012

@pristela mozno po par mojich odpovediach otazky ustanu, xixi

mamina1978
14. aug 2012

@79zuzana prosim ta s akym rozmerom korpusu si robila tu barbie ???? 😕 A najprv si plnila , ci najprv orezavala ??? 😕

dadka212
14. aug 2012

ahojte kočky,no my sme po dovolenke, som uťahaná viac ako predtým 😀 ale som aj vymletá nemáte niekto postup na šmoulí domček hríbik, nejako mi to nemyslí neviem ako to mám spraviť aby to pekne vyzeralo

nikulqa
14. aug 2012

ahojte zienky robili ste uz niektora 3D tortu ferrari auto? neviete mi poradit fotopostup? dakujem pekne

mariann2
14. aug 2012

@dadka212 ja mám niečo takéto, nie je to šmoulí domček, ale asi niečo podobné

https://www.youtube.com/watch?v=JdTw3VDhsc8
mariann2
14. aug 2012

kočky, že aká objednávka, chcú mobil s O2 postavičkami, ste niečo také už videli?

mima1311
14. aug 2012

A som tu zas , na kabelku postup uz mam , to bolo pre dceru , este chcem pre maleho , nemate postup na gummi macka ? on ho zere 😀 alebo aj masu a medveda ale to si teda netrufam 😝

miciatko
14. aug 2012

@dadka212 ja som robila tak ze som si upiekla v kompotovych miskach cesto a , potom uz len obrezala , tym ze misky su dole uzsie a vrch siroky , tak ked som dala na seba tak netrebalo ani vela zrezavat

anibas
14. aug 2012

@dm1 @pristela aj vy máte bielo - zlaté ??????????????? teraz sú nejak IN - ja robím so stuhou a brošňou 3-poschodku 😅 😅

anibas
14. aug 2012

@dm1 a medovníčky úchvatné - ja by som chcela vedieť také rýchlovky - 😵 😵 😵 😵

dm1
14. aug 2012

@dadka212 ja ho robievam normalne spodok torticka len zrezem na spodu a vrchu a vrch je puncovina vytvarovana alebo burizonka. Yamahafazer ma aj postup na TOM ona ho robi duty

dm1
14. aug 2012

@anibas dakujem 😵

timonko
14. aug 2012

Sid z Doby ľadovej...môže takto ostať, či??? 🙂

hanaflint
14. aug 2012

Krasne dorty! Uz dlouho se chystam, ze se do neceho pustim, ale zatim zustavam jen u kolacku a muffinu. Vareni je moje silna parketa, ale peceni uz tolik ne :D

sisix
14. aug 2012

@timonko trilete ditko mu ty vyrvava doba ledova, takze muze 😀

timonko
14. aug 2012

ja tiez na základe ohlasov a spoznania Sida mojimi deťmi, som sa rozhodla to zverejniť hahaha 😀

jakelina
14. aug 2012

@nikulqa já jsem auto dělala, ale postup moc žádný nemám. Jenom jsem si našla obrázek na internetu a pak na sebe dávala korpusy a ořezala do tvaru auta. Kola jsou celé z čokolády a potažené černým SV. Kdybys něco chtěla vědět, tak se ptej.

bzucinka2
14. aug 2012

@mariann2 tak ludia vymyslia kadeco 🙂

bzucinka2
14. aug 2012

tak tu je moja posledna z minuleho tyzdna, postavicky si tam zapichovali na mieste a aj to tak vyzera ☹

bzucinka2
14. aug 2012

@wera.g ja som robila slnecncu s vykrajovackou na laliu 🙂

anibas
14. aug 2012

@bzucinka2 prečo ?? mne sa páči 😵 😵 😵 😵 😵

reruna
14. aug 2012

@timonko jasně, oba kluci poznali "lenocha" z doby ledové 🙂

timonko
14. aug 2012

@reruna to sa teším, len ho miestami este domalujem a bude fajn 😉

reruna
14. aug 2012

@mima1311 postup nemám, jen mám uložené tohle pro inspiraci

bzucinka2
14. aug 2012

@anibas lebo vacsej lopticke neviem kde dali raketu a aj ruky ma nejake ovisnute ☹ a krive nohy ☹ uz nabuduce budem vsetko davat sama ☹

bzucinka2
14. aug 2012

babulky, robila niektora z vas uz z hotovou cokohmotou? su dobre? je ich viacej, len som ani jednu nemala, ci sa oplati kupit ... aj chutovo 😉