Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lifinka
28. jan 2013

@vecernicci děvče to je dietka, co?

katulkaaaaaa
28. jan 2013

@florentina vyrezane z marcipanu a vymalovane 🙂 nevedela som to ani za nic spravit cele z farebneho marcipanu....nemam skalpel neviem ho nikde kupit a s nozom mi to nejde :(

florentina
28. jan 2013

@katulkaaaaaa mě se to zdálo jako malované, je to moc hezké. A já jsem teď tu pandu vyřezávala taky nožem a taky jsem si říkala, že by to chtělo něco lepšího.

jakelina
28. jan 2013

@lifinka já vím jak to je pracné, já bych taky nevěděla kolik, proto to nedělám 😝 😝

lifinka
28. jan 2013

@jakelina také to bylo jednou a naposledy, řeknu si asi 100kč?

miciatko
28. jan 2013

@dm1 Dani este sa ta chcem spytat chcem si zobrat podlozky z Pecenia hrou, ja som si neake kupila ked som tam bola ale teraz ich musim objednat cez net a neviem ktore ,neak sa tam neviem rozhodnut ktore su to ,ake ty objednavas??, dakujem moc za radu. .

florentina
28. jan 2013

@dadka212 jsem se pobavila na tvém FB...koukala jsem tam na fotečky, hledala jsem jednu, co jsi dělala a procházím tvá alba a tam napsáno, že už budeš dělat jen 2-3 dorty za víkend...jsi na to nějak zapomněla, ne 😀 ? A jinak ti musím děvče říct, že jsi hrozně šikovná ženská a je v těch albech vidět obrovský pokrok mezi prvním a posledním.

jakelina
28. jan 2013

@lifinka 😀 😀

jakelina
28. jan 2013

@florentina já jsem se tam teda nedívala, ale nebylo to jenom přes léto. Myslím, že to nějak tak bylo, že jich dadka bude přes léto dělat míň. 😉 😉

anibas
28. jan 2013

@florentina Katka - prekráááááááásne tortičky si urobila !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dm1
28. jan 2013

@miciatko ja uz som veru davno nekupovala ale ked tak tak som brala tieto biele plastove http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/podnos-bi... podla toho aku velkost som potrebovala alebo tieto zlate http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/lepenkova...

mariann2
28. jan 2013

@florentina ale veď to netreba zrezávať veľa, iba trošku, urobiť trošku ten okraj oblejší

jakelina
28. jan 2013

@dm1 v čechách je to mascarpone ode dneška, jsem se dívala teď do letáku. 😉 Tak zítra jdu koupit.

vecernicci
28. jan 2013

@lifinka to mi povídej, ale potřebovala bych dolů aspoň 30 kilo 😝 takže jsem ráda, že se mi scvrknul žaludek 😉

mrka2
28. jan 2013

@zuzana92101 to je prekrasna Minnie! najkrajsia!!! 😵

vera1132
28. jan 2013

babule, vedeli by ste mi poradiť recept na korpus z orechov??? dakujem.

aduskatt
28. jan 2013

@vera1132 ako klasika, len 100 g muky nahradzam orechmi🙂

zuzana92101
28. jan 2013

@mrka2 jeeej, dakujeeem, vazim si to 😉. Tesi ma, ze sa paci.

jakelina
28. jan 2013

@zuzana92101 však se ti krásně povedla, jsi šikulka 😉

nika1985
28. jan 2013

ahojte babulky nemate nejaku orechovu plnku mam tu z recetou s kavou ale nejako mi je malo orechova este som nestihla vsetko precitat ostava mi 7 stran ale dneska to dam

nika1985
28. jan 2013

@muffinka8 ja pouzivam na potah MMF a na modelovanie SV mala som uz PDT nahovorili ma no poriadna kravina to bola pouzivam ho iba na travu lebo pri MMF som zlomila 2x lis na cesnak.

jakelina
28. jan 2013

@nika1985 pár stran dozadu jsme jednu probíraly, tak dočítej 😀 😀 😀

florentina
28. jan 2013

@anibas juj, ty jsi mě moooc potěšila. Děkuji!!!!!!! Tady teď úplně zářím, že se ti líbí 😉 !

sisix
28. jan 2013

@vecernicci hi hi ja ted bojuju a bude mi stacit 20kg 😀

nika1985
28. jan 2013

este som chcela ze dakujem vopred len mala mi tukla a nevsimla som si ze pisem uz inde 😉

nika1985
28. jan 2013

@jakelina ok dik malu dam spat idem nato vidis na chvilku vypadnem a pytam sa somariny 😉

nika1985
28. jan 2013

@daducha skore uzdravenie pekne lez a liec sa drzim palce nech si cim skor fit 😉

nika1985
28. jan 2013

@jakelina a kolko tam cca davas orechov vsetko nechas presne podla receptu ako bolo pisane a iba pridas orechy citala som ze prezis lieskove myslis ze keby dam vlazske bolo by to zle lebo si zelaju tie a nejake necitim rozdiel pri prazeni a neprazeni orechov ci som divna?dakujem

ankalv1
28. jan 2013

poradili by ste mi prosím z akej stránky objednávate veci na pečenie? ďakujem 😉

lifinka
28. jan 2013

@sisix
@vecernicci tak holky založíme téma:hubnutí! protože já potřebuji 30kg 😝 😝 😝 😝 k moři, musím být jako proutek🙂))