Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lena.k
25. feb 2013

@eliska22 super, diky za radu. Odrezky nebudou 😀 nebude to zadny slozity, vykrajovany dort. Takze staci potrit maslem, nebo maslo utrit s cukrem?

dm1
25. feb 2013

@eliska22 k tej cervenej by som dala nejaky biely kvet kludne aj jednu ruzu taku vacsiu alebo naopak vobec nic a mozno nejake zalubene postavicky a hotovka

timotejkabrejkova
25. feb 2013

@dm1 Ďakujem, zbadala som cenu ufff 😀 mne by stačilo aj 500g 😀

eliska22
25. feb 2013

@dm1 vidíš týmto smerom som ani neuvažovala, ďakujem 🙂

eliska22
25. feb 2013

@lena.k ja práve používam ten korpus do toho masla, ak nemám tak si kvôli tomu aj korpus upečiem 😉 nedávam osobne cukor, lebo to je dosť sladké aj bez toho, ale robia tak kočky maslo + cukor, takže môžeš 🙂

jakelina
25. feb 2013

@eliska22 já když nemám korpus, tak tam rozmixuji vafle a je to chuťově skoro stejné. 😉

zuzana92101
25. feb 2013

@vera_vila ahaa, dakujem za radu, zase viem nieco nove. Nevedela som, ze sa to robi aj takto s mukou 😉

vera_vila
25. feb 2013

@zuzana92101 ano... Je trochu pevnější, než pudikovo-máslový, vhodný i na vrchní zdobení, vím, že z něj dělají i krémové růže 🙂

mariann2
25. feb 2013

@levandulka3 ja robím spidermana podľa tohto postupu

zuzana92101
25. feb 2013

@lawli krasna torticka a hrdy oslavenec 😉, teeda, ten musel mat plne brusko 🙂

lawli
25. feb 2013

@eliska22 a niečo takéto ? ...INŠIRÁCIA...

zuzana92101
25. feb 2013

@eliska22 ja som robila tuto, ta bola tiez pre chlapa 😉

ajka82
25. feb 2013

babule, nechcete niektora silikonku s gombickami, napodobeninu wiltonky? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=14883220&tab=2 ja som ju vydrazila, no mne sa s nou nejak divne pracuje, som zvyknuta na ine wiltonky originalky, tak si potom radsej taku zozeniem ak mi bude treba 😅 ...posuniem zaaaa 5 evri 😕

lawli
25. feb 2013

@lucula73 ja nerobím mramorák...robím klasika piškót...8 vajec ,240g praš. cukru ,300g polohrubej múky ,120ml oleja , cca 3PL rumu (do detských voda) ,jeden PDP ...pri bielom 1ks vanilinový cukor...pri kakaovom pridám Holandské kakao a 1PL vody ...alebo pri orechovom ,tiež pridám vodu a uberiem múku ,aby som to vyrovnala orechami...skúšala som už pridať aj rozpustenú čokoládu ako pri čokokorpuse a tiež pohoda....som s ním spokojná a veľmi nám chutí...používam ho všade aj tu ...tortička zo včera taká rýchovka ku káve... 🙂

lawli
25. feb 2013

a foto nikde...sa cestou stratilo 😀 😀 😀 😀

lena.k
25. feb 2013

@eliska22 @jakelina diky moc obema

dada2007
25. feb 2013

@lawli ako vysoký máš potom z toho korpus a kolko krát ho prekrajuješ? myslím z toho receptu čo si dala kusok hore....díkes

dada2007
25. feb 2013

@njonja počuj, skoro som si cvrkla........ako si napísala.........citujem: Boli sme na Sk, mimo dosahu telefonov a internetu.
žena, ako keby sme to tu ani nepoznali 😅 😅 😅 😅 😅 Jasné, chápem.....nie všade je net a pod. ale tak......prišlo mi to velmi vtipné 😉 a tortička peknučká 😉

lucula73
25. feb 2013

@lawli a robíš to klasika žltky s cukrom atď??a na aký priemer je tých 8 vajec?niekedy vyskúšam...........ďakujem........

muffinka8
25. feb 2013

@ajka82 ja chcem ja 🙂 rovno mi napis do spravy cislo uctu aj cenu s posyovnym a poslem ti. Mam fslosnu zelenu a lepsie sa mi s nou robi ako s originalom.

lawli
25. feb 2013

@dada2007 Ak ho dám do 22cm ráfku tak ho prerežem na 4x a 3x plním...hotová torta má 11-12 cm na výšku (tak je to aj pri teto mojeje poslednej tortičke ,spodné poschodie) a keď ho dám do 26cm ráfku prerežem na 3x a 2x plnka a vtedy má hotová torta tak cca 8-9 cm ja robím ale poväčšine stále vysoké torty, tak do 26cm ráfku dávam 10ks vajíčok a potom prepočítam zvyšné suroviny...upečený piškót som ešte nemerala ,ale odhadom keď je upečený v 8cm vysokom ráfku tak má 7cm...

wera.g
25. feb 2013

ahojte, tak posledná konečne hotová, od štvrtka ich bolo 6, môj osobný rekord tuším 🙂 toto sú posledné, tento týždeˇn mám len 1, si oddýchnem troška 🙂

lawli
25. feb 2013

@lucula73 áno robím klasika žĺtky s cukrom ,olej ,rum ,múku...a nakoniec sneh z bielkov...ale ten už zašľahávam len ručne....čítaj o príspevok hore...popísala som to pre dada2007 🙂

patka6
25. feb 2013

Tak a tu je moja prva tortička na svete🙂

dada2007
25. feb 2013

@lawli ja sa pýtam len tak pre zaujímavosť.....lebo ja som si sama ,,vytvorila" recept...... na každé vajce 50g muky a 50g kryš. cukru, .... a vždy o jednu PL viac vody a oleja ako je vajec......a teda.....asi takto
8 vajec
400g cukru
400g muky
9PL vody
9PL oleja
1 prdopeč...............a tak aj prepočítavanie surovín ide velmi rýchlo 😉 a tiež mám podobne vysoké torty ako ty 😉

eliska22
25. feb 2013

kočky ste fakt poklady 😵 😵 😵 otvorím koník a hneď toľko inšpirácií a reakcíí 😵
práve som si objednávala poťahovku, tak som si objednala stencils, že možno aj to by nebolo od veci tam dať 😝
len to zase idem otravovať ako zarobiť to na ten stencils ? cera a čo ešte tam ide? a ak chcem bielu farbu, tak to vlastne nefarbím ? 😀 booožinku ja nikdy nedávam pozor a potom otravujem furt 😝 😀

lawli
25. feb 2013

@dada2007 no niekedy ,keď udem robiť pre nás vyskúšam aj tento tvoj...hneď si ho idem uložiť...diky za receptík...inak ja mramorák namusím a ani doma nikto 😕

dada2007
25. feb 2013

@lawli mramorák som robila raz a nepodaril sa.....tak už vôbec.................jáj a ked robím kakaový, orechový atd.....tak neodoberám nič.......vlastne-polovičku cukru s bielkami do tuha, polovičku cukru so žltkami do peny.....do žĺtkov dám muku+prdopeč, olej, vodu.....rozmixujem....a potom vareškou zamiešam sneh. Na konci pridám bud orechy, kakao......ale muku neodoberám 😉

lucula73
25. feb 2013

@lawli vďaka moc 🙂