Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
1. mar 2013

pozeram, ze ta torta tu vyzera dobre krivo a pritom nie je☹ teda absolut kolmice nie su, ale faktisticky je rovna

mizulienka
1. mar 2013

baby, ja som nikdy neprisla na chut pribinaku, az dnes...robila som, ze 2 smotany, 500g tvarohu, 250ml kysla smotana, 1 creme ole a 2 lyzice praskoveho cukru.
Konecne nebolo take ako beton a chutilo suprovo....len jedina vec ma teraz mata, ze nebude tak pevny, aby udrzal horne poschodie...bude na tom male poschodie, max 2kg, myslite, ze ked vystuzim vydrzi?

dada2007
1. mar 2013

babyyyyyy............možno sa to niekomu hodíííííí.............ja som zvažovala, ale teda Zvolen je daleko......
http://elektro.bazos.sk/inzerat/23109879/Chladn...

lussy23
1. mar 2013

@aduskatt to čo je za príšery?
@zklimekova krásna
@pipka krásne

aduskatt
1. mar 2013

@lussy23 americká glam rockova skupina KISS, vznikla v roku 1973 v New Yorku

lokalistin
1. mar 2013

@aduskatt ak mozem,nechcem nikoho urazit,ale skus prosim ta nabuduce tu ruzu trochu zrezat,alebo nieco lebo pozri tie lupene ti zacinaju tak vysoko a vyzera to totalne umelo.nic v zlom,ale torta sa mi paci

lussy23
1. mar 2013

@zsuzsu krásna
@dadka212 krásnučké
@jitta krásne
@viera6 krásne

lussy23
1. mar 2013

@aduskatt a to vždy chodili ako obludy?

aduskatt
1. mar 2013

@lussy23 jasne, je to ich image

dm1
1. mar 2013

@mizulienka pristelka tusim dava len jeden ole a do poschodakov tak musi vydrzat a ked mas vystuz tak ti vydrzi istotne ved to drzi na tom

tinamk
1. mar 2013

@aduskatt superna je ja este bojujem s tou mojou rockerskou mala byt na sobotu otom na piatol a teraz zwsa na sobotu.. tak snas ked deti zaspia dokomcim a pridam..ako si robila tie cvoky? teda cim natirela ja som robila take gulate a farbila striebornou ale nie he to moc pekne..asi zla farba..

vecernicci
1. mar 2013

tak jsme holky domaaaaa 😉 přivezli jsme si úúúúžasnou fenečku Aishu, je tady jako doma, hned si očuchala celý dvůr, ale pláče nám, stýská se jí po mamince, hledá ji 😢

aduskatt
1. mar 2013

@tinamk to je hotovy pas, plastovy

timotejkabrejkova
1. mar 2013

@efci To zvládneš len sa pýtaj dievčat čo a ako lebo ja som prvé dosť pokafrala 😒

mojmacik
1. mar 2013

babyyy odkial ste to mali tie mazlave,pokazene potahovky?. ....mozte aj IP. dakujeeem

vecernicci
1. mar 2013

tady je naše bojovnice s uzlíkem 😉

tinamk
1. mar 2013

@aduskatt ahaaa vyzera to supeer.. mas ju krasnu celu..a tej oblatky sa ja bojim ako cert križa.🙂

aduskatt
1. mar 2013

@tinamk aj ja som sa🙂) a veru asi nebudem s nimi kamoska🙂 aj ked, im sa to pacilo na tej torte🙂

aduskatt
1. mar 2013

@mojmacik kludne verejne, nech maju fajn reklamu, ked sa k tomu tak postavili🙂)) natortu.sk

mariann2
1. mar 2013

@mizulienka v pohode ti to udrží, ja dávam ešte o jednu kyslú smotanu viac ako ty a jeden a pol creme olé a je krásne hustý, dávam ho aj do 3d tort

tinamk
1. mar 2013

ja som si tento tyzden tiez ojednala ten smartfl 🙂 ex z tej str. natortu sice len take.male bal. 1,4kg mandlu a dnes som t o otvorila a bol v poriadku a pozerala som, ze ho maju z dortisima.cz.

aduskatt
1. mar 2013

@tinamk vsetci ho maju z dortisima🙂

mizulienka
1. mar 2013

@mariann2 @dm1 potesili ste ma dievcata 😉 dakujem

jakelina
1. mar 2013

@vecernicci už je vás doma pět 😀 😀

timotejkabrejkova
1. mar 2013

@pipka No idem si až dať pohár vína 🙂

timotejkabrejkova
1. mar 2013

@vecernicci Jéééj krasnučka je.

timotejkabrejkova
1. mar 2013

@dadka212 A ja pozerám že už tu nechodíš a ty si zmenila fotku 😀 a ja som tak obdivovala tie krásne kučeravé vlasy 🙂

pipka
1. mar 2013

@pralinka25 ano, to mam tie piestove vykrajovacky, tri rozne velkosti 😉 a potom mam este klasicke vykrajovacky, to su tie vacsie a ta, kde je jednotka, to je vykrajovacka klasicka na vianocne pecivo a medovnicky 😵

pipka
1. mar 2013

@mizulienka Luci urcite vydrzi , ja davam pribinak do poschodiek bezne 😉

tinamk
1. mar 2013

@aduskatt ahaa to ja nevedela.. 🙂🙂