Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

corasone
8. apr 2013

Ahojte, ak by ste niektora mali fotopostup na modelovanie cvalajuceho konika, mohli by ste mi poslat na majka2304@centrum.sk ? vopred Vam velmi pekne dakujem. Marianna

pristela
8. apr 2013

@tinamk och andelicka čo poradit pri konovi ??? len pevne nervy ☹ bolo to jedno z najtazsich modelovani pre mna , v konoch sa nevyznam ☹

@daducha uuplne neskutocne torticky vsetky!!! ta elektrikarska je bombová 😀 😀 😀 😀 vtipna a taka milá 😀 😀 milujem tvoje torticky !!!! 😵 😵 😵 😵

lussy23
8. apr 2013

@borja - krásnučké sú tie postavičky
@daducha sú krásne postavičky aj tortičky

lussy23
8. apr 2013

@cabalkova krásna tortička
@mimcak krásne tortičky.
@broucek2 nádherná
@luciahromadkova krásne tortičky
@roxi je nádherná

lussy23
8. apr 2013

@jstar krásne tortičky
@bambula1307 je nádherná
@halienka krásne tortičky

lussy23
8. apr 2013

@dajna11 tto sú torty???????????? 😲 to je dokonalé to vajíčko, aj ten divný modrý tvor. A Jahôdky sú naozajstné? lebo pri tých skvelých dielach som si neni vôbec istá🙂
@lienika krásne
@jakelina krásna šiltovka @3janka peknučk átortička

lussy23
8. apr 2013

@mia1111 krásna minie
@wera.g krásne tortičky @janie123 tá prvá je peknučká

dajna11
8. apr 2013

@lussy23 no jahody už boli živé,to bolo na takých tortičkách za studena🙂

lussy23
8. apr 2013

@zuzana92101 je nádherná
@katarina51 krásna
@mariann2 krásne

lussy23
8. apr 2013

@janula.h krásna je
@jakelina krásne tortičky
@zuul krásnučko tortičky
@katulkaaaaaa krásne dielka
@ajka82 krásny vláčik

nellynka
8. apr 2013

moja vcerajšia rychlovka 🙂

zklimekova
8. apr 2013

@daducha krásne torty a postavičky suprové 🙂

nellynka
8. apr 2013

@daducha neskutocne kraaaasne torty!!!!!!

nellynka
8. apr 2013

trosku je sikma, ale prezila 5 hodinovu cestu ..... to preto

pristela
8. apr 2013

Holky prosim vas ktora mate v meste kamenny obchodik s cukrarskym nemohli by ste mi pozriet tieto farby : http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...
http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...

zklimekova
8. apr 2013

@mariann2 ja som robila takého Barneyho, ale tie čo tu hodili ako inšpiráciu sú úžasné...mne tiež nič moc nevyhodilo, keď som potrebovala, asi neviem hľadať 😉

mariann2
8. apr 2013

@zklimekova ďakujem ti, aj toto riešenie vyzerá veľmi dobre,ešte uvidím, ako to poriešim 🙂

mimcak
8. apr 2013

@daducha uplne perfektné tortičky a tie postavičky tiež poukladala som si. 😵

mimcak
8. apr 2013

@martuli ahoj v tejto téme nájdeš všetky recepty.Orechový korpus som robila ako mramorový ,ale pridala som orechy. A rafaelo krem je tiež v tej téme.Len ja dávam viac kokosu ako je v recepte. https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/

nika1985
8. apr 2013

babule dakujem velmi pekne za pacitka strasne si to vazim cloveka to tak nakopne dopredu keby ste vedeli ako mi bolo zle ale otvorim konika a hned je lepsie idem vas docitat kolko stihnem ostatne hadam vecer.

lucula73
8. apr 2013

dievčatá,prosím nejakú tapetku..............na prvé sv. prijímanie pre dievčatko......................ak by ste neičo pekné mali............nemám nič uložené,lebo som len jednu robila mojej dcére 🙂
vopreď veľmi ďakujem............. 🙂 🙂

mamina1978
8. apr 2013

Moja dnesna maslickova ......... len tak, pre moje deti na uvitanie jari. Konecne u nas svieti slniecko a je tepluckoooooo 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 Coko - korpus , coko - pribinacik, navrchu posypany kokos 🙂 😉

pipka
8. apr 2013

@pristela v tortomanii si ich nekukala? tam sa chystam, ak budu mat, tak ti ich mozem kupit 😉

bambula1307
8. apr 2013

@pristela Zanetka dakujem od teba si zvlast cenim komplimnet.. xixi ano nohy sa mi asi podarili najviac 😀 😀 😀 😀 ..a to je pri baletke dolezite hehe. 😉 😉
Ruky su trocha pomackane..a tvaricka moc mimiky nema..ale ja ne taka umelkyna jak ty 😉...ale mne staci na prvy pokus aj toto.
A ano bude z nej torticka ale az okolo 25.4 ..presne este neviem. Cakam instrukcie..ale tak vies musela som si dopredu skusit vobec ci nieco upatlam 😉..ci nemam kupit babiku. 😉

A dakujem vam kocky za pacitka..moc ma potesili 😉 😀

bambula1307
8. apr 2013

dievcence ozaj ta baletka ma byt na poschodovu torticku, pre male dievcatko..neviem presne kolko ma rockov..ale tak potesilo by ma par navrhov co tam dat prip doladit.. 😕 😉 dakujem

ajka82
8. apr 2013

@pristela tu na dlhych dieloch myslim tieto nemaju, tu je ina znacka takto balenych, ale v tortomanii mavaju rainbow dust, pojdem tento tyzden, mozem pozriet potom...len mi to hod do IP, ktore treba nech to potom nehladam

pristela
8. apr 2013

@pipka
@ajka82 holky mooc dakujem , volala som Lusil snad nezabudne a skoci mrk , bo na nete nic , jedine u kamky a vypredane 😠 tak snad Lusil skoci a vyberie nieco podobne , porazi ma dnes taky den 😠 😠 😠 😠 😠 už som si kazala nakupit de luxe a redbulla bo taka depka ma dnes chytá a ludia ma štvuuuuu 😠 este aj tovar na ktory cakam ako na spasenie mi ta žena domrvila zas a znova 😠 jaj

@bambula1307 prosím ta andelica na prvy krat je baletka majstrovskaaaaaaaaa!!! 😵 😵 😵 a isto robena od umelca 😵 😵 😵 fakt 😵

lamps
8. apr 2013

@pristela Žanetka, ja idem zajtra ku nám do cukr. obchodu, potrebujem patchwork - mriežky, môžem ti ich pozrieť a zavolám ti, či ich majú alebo nie. Môže byť?

pristela
8. apr 2013

@lamps jo andelicka mozes crn budem vdacna, to pak mozem crn aj lusil ci kuk ci nie 😵 😵 😵 😵 moooc kujem !!!

luciahromadkova
8. apr 2013

@aduskatt Adka, mam casopis torty od mamy c. 4/2012 je tam recept na coko dia tortu do korpusu ide sladidlo na pecenie sweet, celozrnna muka a plnky dia mliecna Milka alebo lindt horka 90% a este dia dzem tam je. Ak chces recept prepisem, prefotim obrazok, ak by ti pomohlo, na obrazku vyzera v pohode ta torta