Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
12. máj 2013

@maya30 nádherné
@rapunzel1 nádherné tortičky. Tá Máša pôsobí trochu staršia ako v tej rozprávke, ale je nádherná 🙂
@mariann2 krásnučké @rapunzel1 parádna
@lucula73 krásna
@daducha krásne

lussy23
12. máj 2013

Baby prosím vás, potrebovala by som nejaké inšpirácie na tortu pre staršiu ženu. Mňa napadol košík s kvetmi alebo pletením. prosím vás nejaké inšpirácie na také košíky alebo aj nejakú inú vhodnú tortičku nemáte?

lokalistin
12. máj 2013

@vecernicci tiez si myslim,ale skusim nabuduce na silikonovu podlozku,lebo ten vzor by sa mi na tej rolade pacil

lokalistin
12. máj 2013

@bambula1307 dakujem

petka28
12. máj 2013

poradíme mi prosím nějaký dobrý eshop?🙂 děkuji

lokalistin
12. máj 2013

@bambula1307 kukla som na tie tulipany a hovorim si,ze wau tie su jak zive az potom som citala 😀

lokalistin
12. máj 2013

@dada2007 skus sa zkontaktovat s @dm1 ohladom tej krajky ona ma u nich 10%zlavu a ked v piatok dojde mala by si to aj bez postovneho ja nad tym furt rozmyslam 😀

bambula1307
12. máj 2013
dm1
12. máj 2013

@vlada111 dakujem veru je to jedna z mojich najoblubenejsich geloviek 🙂

lokalistin
12. máj 2013

@mamina1978 moja no ja som na kvety tiez neni bohvieaky expert,takze moc radit nemozem,ale ja som vcera tiez skusala pivonku a ako hovoris bolo vlhko neschlo to poriadne ale davala som na drotiky niektore lupene mi popadali,tiez davam opacne na lyzicky.A ztensujem kraje.Co by som ti skusila poradit je,behni do mekaca a kup si Frappe so slahackou 😀 tie maju take dobre vrchnaky mne to nechcelo drzat tvar a dala som to cez noc do toho vrchnaku a kukni dneska ako pekne drzi tvar momentalne sa tam susi ten vlci mak 😉 Tak sem hodim teda moje vcerajsie pokusy ,orchidea je otrasna,ale no snaha bola a ten vlci mak tiez totalna katastrofa no najhorsie dopadla lalia 😀 Sorry za tapetu. Ak budes mat cas brnkni mi a skusim ti vysvetlit ako robim ruze ja,ine sa mi este moc nedari 😝

lokalistin
12. máj 2013

a este nieco,ja mam asi najlepsich susedov na svete,dneska rano mi zvonila a doniesla mi toto,ale chudera sa boji aj ku mne chodit,lebo ma vzdy zobudila,tak teraz hned,ze pocula som vas chodit po byte tak som dosla 😀

zuzka7512
12. máj 2013

@lucula73 ´dakujem...ja som hladala kukuričný sirup na čokohmotu u nás, ale nikde som nezohnala...ty si ju kde kúpila v Pd?

lamps
12. máj 2013

@dada2007 áno aj tú hmotu som si hneď kúpila

mysiatkoo
12. máj 2013

@lamps a sekla som sa... c. 19... 😝 od 20tky budu dokonale 😀 😀 😀 😀 😀

lamps
12. máj 2013

@mysiatkoo no o tom nepochybujem 😅

evala777
12. máj 2013

ahojte, moje tohotýždňové.... 😉

simasa
12. máj 2013

Ahojte babulky, krasny den matiek Vam prajem a pridavam tortuchu pre nasu oslavenkynu 🙂

lokalistin
12. máj 2013

@simasa joj mne sa strasne pacia tieto gombikove,ak nasa krpana nic nezmysli,tak asi jej tiez urobim gombikovu babiku

simasa
12. máj 2013

@lokalistin Ze celkom vdacna tema na torticku? 🙂 Ona ma aj ten domcek, aj babiku, tak ma napadlo, ze jej urobim to, lebo ona si vymyslala vselijake blbiny na tortu (ze zdobenu kremom a potom postavicku a ta mala mat saty z cokotransferu a k tomu krtka a co ja viem co 😝 😀 )

lokalistin
12. máj 2013

@simasa no ma celkom bujnu fantaziu 😀 no nasa dostala pod strom tie babiky aja som to ani nepoznala ale je tolko peknych inspi s touto temou na nete

zuul
12. máj 2013

baby nemate nejake inspiracie na panacika? chlapceka? nejake mile. d.

wera.g
12. máj 2013

@zuul mám len tieto 🙂

wera.g
12. máj 2013

babyyy, moc moc vám ďakujem za páčitká, pochvaly, veľmi si ich vážim a teším sa zo všetkých moc 🙂 😵 😵

bambula1307
12. máj 2013

nasla som vykrajovacku na pivonku..ale moc lacna nieje -hmmm
http://www.obchudekubalonku.cz/detail.php?zbozi...

vlada111
12. máj 2013

@dm1 nečudujem sa, inak aj moja 😉

vlada111
12. máj 2013

@simasa no proste super