Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

macamac
15. júl 2013

@artepf dokonalé 😵
neskutočne sa mi páčia tie zvieratká a ten strom- nemá chybu 🙂

jakelina
15. júl 2013

Holky modelovala jste některá ta veverky z Alvin a chipmunkové ??? Našla jsem si fotky, ale vůbec tu pohádku neznám, tak nevím jak to pojmout. 😝

nika266
15. júl 2013

@anibas krásna tortička

sisix
15. júl 2013

Prosim inspiraci na scoby doo a poprosim .... mate postup na postavičky? Diky sikulky

cwilinge77
15. júl 2013

@1zaza super ,to vyzera akoby to bol normalne plat cesta obaleny smarflexom

vecernicci
15. júl 2013

@jakelina jj, už dvakrát 😉 vzala jsem si fotky a modelovala podle nich, takže první tři šli do koše, pak už to šlo 😝 mrkni na výsledek https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3308769...

vecernicci
15. júl 2013

@anibas tak to je supeeeer, dobrý nápad, jak použít krajku 😉

molnarovazuzu
15. júl 2013

@macamac dakujem pekne🙂dala som do toho svoje srdiecko🙂

pralinka25
15. júl 2013

@anazuz19 dakujem velmi pekne 😵 super tip

jakelina
15. júl 2013

@vecernicci máš je krásné, já jsem právě slíbila, že udělám alespoň jednoho, ale nevím jestli se mi vůbec povede. 😝

vecernicci
15. júl 2013

@jakelina to dáš, není to tak složitý, vytiskni si fotku a jeď podle ní

jakelina
15. júl 2013

@vecernicci no právě já na to modelování nejsem a všichni tři aby byli stejně velcí, to je nadlidský úkol. 😝 😝 😀 😀

denisse
15. júl 2013

@macamac
inspirovala som sa na nete, dcerka si sama vybrala, ze taku zabku chce ....

jakelina
15. júl 2013

@mariann2 taky krásná, holky já jsem asi blbec, ale mi to přijde jako složitá postavičky. Ani nevím jak udělat ty nohy, natož tak obličej. 😝 😝 😝

mariann2
15. júl 2013

@jakelina neboj nohy sú len šúlky hmoty na konci stlačené a nožom nažnačené prsty a hlavu som si urobila najprv svetlú a na vrrch nalepila ti tmavú hnedú časť, ale máš pravdu, tie postavy vyrobiť... no trvalo mi to riadne dlho 😝

vecernicci
15. júl 2013
lussy23
15. júl 2013

@zsuzsu jej to je od vás veľmi milé.. ďakujem vám, za pochopenie, ste zlatá... 🙂 Ono mne nevadí, že takú tortu sem niekto pridá, veď to je vaša práca, náš zákazník náš pán..a je to tiež vecou svedomia... Ja také len nelikujem( keď je samotná) a nechválim.
ešte raz pekne ďakujem za komentár, potešilo ma, že ma úplne cudzí človek pochopil. A tie sotatné tortičky sú krásne.
@jakelina krásne tortičky
@katkak23 krásny krtko @zklimelova krásnučká

lussy23
15. júl 2013

@molnarovazuzu tie postavičky sú modelované? 😲 😲 😲 😲 😲 ndáherná torta waw, ja žasnem.. a že bez pomôcok, waw! kvietky sú úplne ako z formičky a ten zámok, nemám slov, waw!
@asianflower krásna
@denisse krásnučké tortičky
@1zaza nádherné tortičky
@chudadka krásnučká

marcelka932
15. júl 2013

maminky surne potrebujem pomoc chcem piect tortu mojem malej a mam nato uz len tyzden ...a. neviem co bude mat 1 rocik a ja sa tu velmi neviznam citala som tu ze su tu nejake albumi ale jde??? pomozte mi niekto dakujem

lokalistin
15. júl 2013

@marcelka932 albumy su len ked si kliknes na meno a otvori ti ich profil a u nich si pozries torticky v albumoch tema s receptami je tu https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/ a postupy tu https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-2-fotopostupy-recepty/ nejake torticky najdes aj v tejto skupine ale musis sa pridat do skupiny
https://www.modrykonik.sk/skupina/1801/

zsuzsu
16. júl 2013

@macamac poslali mi fotku podobnej torty tak podla toho som robila 😀 😀 😀 zobrala som to len ako vyzvu 😀 ci sa to podari. A na oslave ze vraj vsetci boli hotovy z tej torty 😀 A ja mam dalsiu skusenost 😀

chudadka
16. júl 2013

@lussy23 dakujem pekne 😉

maya30
16. júl 2013

dievcata vedeli by ste mi poradit z coho mam spravit vernu napodobeninu krvi ? Robim zraloka a ma zrat cloveka a okolo vela krvi 😝 , zatial nemam sajnu co pouzit

dajna11
16. júl 2013

@1zaza prekrááááásne sú.)

jakelina
16. júl 2013

@maya30 červená gelovka vypadá úplně jako krev

jakelina
16. júl 2013

@vecernicci právě ten postup jsem našla a ta postavička mi nepřijde tomu originálu vůbec podobná. 😝 😝

dada2007
16. júl 2013

ahojte moje......

baby prosím vás.........ako spravím notebook??? tú obrazovku aby stála kolmo? dakujem za rady prípadné linky na fotopostupy...... 😉