Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
25. sep 2011

@zlatat @bzucinka2 @lusil2005 Ďakujem - a uveríte, že tá motorka bola pre ženu !!! a srdiečková torta pre muža !!!! 😅 😅 😅 😀 😀 😀 som myslela, že ma už nič neprekvapí, ale asi je ešte toho veľááááá

simasa
25. sep 2011

Ahojte sikulky, pridavam dnesnu - pre svokrika:

hobitkova
25. sep 2011

tak se vám musím pochlubit dinosaurem, nakonec dopadl pro mě výborně, prosím nesuďte ho svým přísným profi okem, já peču opravdu jen pro rodinu, sebe a hlavně radost a radost z tohohle mám véeelikou 🙂

havi
25. sep 2011

@lucula73 dakujem,moc,asi neviem hladat 😀 alebo pouzivam zle klučove slova

lamps
25. sep 2011

tak to som veľmi rada 🙂 😅

lusil2005
25. sep 2011

zienky ake pouzivate zilkovace na kvetinky? teda na lupene myslim... nieco ako je tu: http://tortyodmamy.sk/pokus-o-pivonku - neviete kde by som nieco take zohnala? nikde neviem na take natrafit 🤐 alebo len neviem hladat!

lamps
25. sep 2011

@hobitkova ten je krásny, môj syn je úplne hotový z dinosaurov. Keby som ja takého dokázala vyčarovať bola by som riadna frajerka a môj syn by bol z neho úplne hotový. 😅 😅 😅

lucula73
25. sep 2011

@hobitkova krásny dino...máš na neho aj dáky postup? 🙂

79zuzana
25. sep 2011

@monika76 tak tato torticka syrova je uzasna... aj ja chcem taku urobit
@lenocka23 suprove auto... mojim chlapcom pre istotu neukazujem, uz by hned vedeli co pecieme na buduci tyzden 🙂
@betka30 mas krasne torticky
@swiss haha... uz len nejaky leprechaun ti tam chyba 🙂 krasna torticka 🙂 dobry napad na st.patrick day 🙂

luba142
25. sep 2011

baby ake pouzivate pismenka, alebo cim pisete na torty? Poradte nieco, zatial nemam pismenka

swiss
25. sep 2011

@79zuzana to ma napadlo, keď sme spomínali, že sa nám nejak "stratili" známi z Írska (boli len na dlhšej dovolenke v USA). 🙂 Leprechaunov máme dvoch, ale len plyšových. 🙂

havi
25. sep 2011

@lusil2005 mozno som fakt staromodna,ale nekupujem ziadne drahe zilkovace,napr.na orchideu si robim nozikom,niekedy aj zive kvety,ktore dobre otlacim na lupene a spravi krasne otlacky,

havi
25. sep 2011

@luba142 ahoj,no ja som si kupila silikonove za cca 27e a potom mi kamoska povedala ze som blazon-v draciku maju presne take iste myslim tvar a vykrajovacky pre deti na plastelinu 😀 a samozrejme lacnejsie

79zuzana
25. sep 2011

@zlatat super je... aj ta farba uplne trefna
@anibas prekrasne mas torticky... ta okruhla ruzova sa mi paci najviac
@havi mas tiez prekrasne torticky

hobitkova
25. sep 2011

@lamps náš malý je právě taky dino fanatik 🙂 a z dortu byl úplně hotový, napřed ho mechtěl ani nechat rozřezat 🙂
@lucula73 vycházela jsem ze 2 fotopostupů, co jsou na dortománii: http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=324&... a http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=324&...

luba142
25. sep 2011

@havi asu male ci velke, myslim velkost pismen?

79zuzana
25. sep 2011

@simasa krasna, svokrik sa urcite potesil 🙂 ja by som sa urcite potesila 🙂
@hobitkova sudim obycajnym okom.... nema chybu 🙂
@luba142 ahoj, ja som si kupila velmi lacne vykrajovacky pismenka z ebay, ale kym som nemala tak som pisala kremom a perlickami 🙂

dm1
25. sep 2011

@bzucinka2
@zuba dopadla som tak ze som jej napisala ze s tou babikou to neurobim ked tak jedine s barbinou a posalla som jej zo 2 foto tort s barbinou. Pozerala som aj tie co sa zapichuju len maju ich tu u nas ale ksichtiky sa mi zdali krajsie na klasickej barbi. ale to uz by mi bolo jedno vsetko lepsie ako ta ohava 😝 . este neodpisali a veru ani nemusia nenahnevala by som sa 🤐

dm1
25. sep 2011

@zuba idem robit tu objednavku z ciech nech to stihne prist segre pozri ci nechces nieco 😉

pristela
25. sep 2011

Holky uuuuzasne torty, som ani nemenovala , aby som na niektoru nezabudla 🙂
A ulozila som si tu lienku na listocku 😉 tá bola taká milunkatá 😀

mia114
25. sep 2011

ahojte, dalsie krasne torticky pribudli 😵 😵
ja som teraz dokoncila harley davidson motorku na tortu tak dufam,z e sa bude pacit , vo stvrtok ju budem robit, len taku malicku torticku budem k nej robit.

havi
25. sep 2011

@luba142 ja mam sadu-velke+male a čisla,druhu mam vytlacaciu ze vytlacas a potom si vyfarbis-ja farbim fixkami jedlymi a tie v draciku su velkostou take iste,kamoska ma umele,ale hovorila ze videla aj kovove

mia114
25. sep 2011

tu je fotka 😅 snad sa podoba 😀

havi
25. sep 2011

@luba142 myslim si ze su akurat,vyzeraju fakt krasne na torte,ci je to oval,kniha,okruhla,slza...poslem ti ip adresu tej firmy,oni na sk chodia cca kazde 2tyzdne,ale skusila by som ten dracik

pipka
25. sep 2011

a kde v draciku maju tie pismenka? akoze samostatne balene alebo v nejakej sade aj s plastelinou? 😕
to by som si aj ja kupila 😉

pipka
25. sep 2011

@hobitkova ten dino je uuuzasnyyyyy, fakt klobuk dolu 😎

martinex
25. sep 2011

ahojte,aj ja pridavam dve tohtotyzdnove 😵

pipka
25. sep 2011

babulky nemate niektora nejaky jednoduchy fotopostup na vlacik Thomas? nie z cesta cely, len ako maly vlacik z hmoty na vrch torty, dik 😉

havi
25. sep 2011

@pipka no to sa musim spytat jak to bolo balene 🙂 ja uz to neriesila,mam silikonove a pripajam jednoducheho vlacika tomasa 🙂