Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daducha
22. feb 2012

@simasa tuha ani nie, no musis kliestikovat hned ako ju potiahnes, potom schne a uz to nejde

marci2305
23. feb 2012

@lifinka Perfektná... 😉 Ja budem takúto robiť na apríli 🙂 Kamarátka si takúto vybrala.. 🙂 Tak dúfam, že bude aspoň taká pekná ako tá tvoja 😉

miciatko
23. feb 2012

@b.janka chudatko male, ako mu je??

zdenallicka
23. feb 2012

@mailli
@79zuzana

Děkuji! 🙂

vecernicci
23. feb 2012

@yamahafazer tak udělej zuby zlatý 😀 😀 😀

miciatko
23. feb 2012

@dm1 krasne medovnicky

mates22
23. feb 2012

@79zuzana to je tedy zadání parádní - no mně by se třeby líbilo točité schodiště, to by mohlo být zajímavé, ale já bych si na něj ani netroufla 😝

jitta
23. feb 2012

Holky, zase potřebuju radu, neplánovaně budu péct dort, zítra večer budu potahovat - bude to mramorovej korpus do 24 cm formy, 2x překrojenej, stačí mi na potáhnutí mléčný marcipán z dávky 200g mléka????

vecernicci
23. feb 2012

@jitta já si radši dělám dvojitou dávku nebo jeden a půl, on v lednici vydrží, ono by ti to stačit mělo, ale když je to akorát, tak se to hůř potahuje 😉

mates22
23. feb 2012

holky, ještě jedna blbá otázka - na kolik dortů mi stačí perleťovej sprej PME ? Mám dorty o průměru 28, standart vysoké 🙂

jitta
23. feb 2012

@vecernicci děkuju, já si chtěla udělat dneska z pol. dávky na ozdoby - růžičky a zítra si jí chci udělat těsně před potáhnutím, líp se mi s tím pracuje, tak asi na to potáhnutí udělám z 1a 1/2 dávky 🙂 co zbyde sníme, to zas není problém, nebo nechám na příští týden až budu péct dceři dort k narozeninám 🙂 🙂

vecernicci
23. feb 2012

@jitta tak si rovnou udělej víc, když ti ztuhne, tak dej na chvilku do mikrovlnky a on změkne a jde krásně propracovat, ale opatrně, když ho přehřeješ, tak je horký uvnitř, ne na povrchu, já si ho nahřívám, i když si chci vyválet na potahování, pak se tolik nenadřu 😉

yamahafazer
23. feb 2012

@vecernicci no to neni zly napad 😉 😕 🙂 ,ale spravim biele aj zlate a bude to a hadam aj niake akoze pokazene
akurat peciem mam toho teraz dost 2 sladke dvojposchodove ,1 sladku trojposchodku ,muffiny a 4 slane torty

jitta
23. feb 2012

@vecernicci jo, jo na to jsem přišla, že vypadá, že není teplá a vevnitř už je horká, no asi jo, už mám udělanou žlutou a trochu zelený na růže a lístečky a dort chci mít hnědej, tak asi z tý 1a 1/2 dávky udělám hnědou, mám teda jen potr. barviva z drogerie,ale docela jsou barvy pěkný 🙂 🙂

njonja
23. feb 2012

@abriela velmi krasne dakujem! ten postup je super, trosku si ho upravim a budem moct pouzit aj na findusa😉)
@timoko daaaakujemmm!

miciatko
23. feb 2012

@yamahafazer tak to mas co robit, mna by zaujimalo ci sa takto da pokracovat v peceni aj ked pojdes do prace ..

vlada111
23. feb 2012

@mia1111 jaj si zlatá, ja sa bojím, či sa mi to podarí také isté ako si dali fotku. A keďže poťah je hnedý, idem robiť 1x čoko MMF na celú tortu. Na tvoju sa teším, a veru aj závidím, že nemáš predlohu 😎

larah
23. feb 2012

babuľky,od pondelka maju byť v akcii tie americké cukríky,koľko su to gramové balíčky,viete ?

lucula73
23. feb 2012

@larah 300gr. 🙂

lusil2005
23. feb 2012

@larah 300g

simasa
23. feb 2012

@vecernicci Tak teraz som sa dobre zasmiala. 😀
@yamahafazer Ak mozem pridat svoj nazor, tak ja by som urobila vsetky tri poschodia biele a na striedacku davala cierne ozdoby na spodne, zlate ozdoby na stred a zasa cierne ozdoby na vrch (potom sa tam ani ten zub nestrati) a pouzila by som na tie ozdoby tu silikonovu oranzovu formicku co mas - tak ako je to tam na obrazkoch. Myslim, ze by to bolo nadherne a elegantne.

79zuzana
23. feb 2012

@mates22 tak na tocite schody by som si teda netrufla ani ja.. ma to byt len mala 23 cm okruhla torta 🙂

mates22
23. feb 2012

@79zuzana 😀 , jen nápad 😝

abriela
23. feb 2012

@79zuzana co keby si spravila len zebrovi vzor s maslou alebo ak ti idu kvety, tak nejaku kyticku

abriela
23. feb 2012

@79zuzana co keby si spravila len zebrovi vzor s maslou alebo, ak ti idu kvety, tak nejaku kyticku

miciatko
23. feb 2012

baby ako vyzera balenie tych americkych cukrikov, ja poznam len tie marshalow a potahuje sa snimi rovnako ci maju neaku vlastnost co marshalow nemaju??

yamahafazer
23. feb 2012

@simasa inak to je tiez zaujimavy napad 😉 dakujem 🙂 no uvidim nakoniec ako mi to ukaze ked ju zacnem robit a rozhodnem sa asi az na poslednu chvilu ako to teda spravim 😅

ale dakujem vam strasne moc za vsetky napady 😵

@miciatko to nehrozi 😒 budem rada ak vobec dve spravim tyzdenne

lucula73
23. feb 2012

@miciatko bielomodročervený americký obal 😀
ja som ich nenávidela,kúpila som ich a j od sofi a potom predala dm1 😀 😀
ale niekomu sa dobre s nimi robím,hlavne že sú biele 🙂

jakelina
23. feb 2012

@yamahafazer a kam nastupuješ do práce??

yamahafazer
23. feb 2012

@jakelina tam kde som robila aj predtym v leoni len neviem kde ma pichnu maju malo roboty a vies to robim na smeny ranna poobedna