Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
5. mar 2012

@zlatat musím si zapamätať 😀 😉 😉

mates22
5. mar 2012

@lamps no tak sláva, aspoň spát nepůjdeš vystresovaná 🙂

anibas
5. mar 2012

@lamps no sláááva 😀 😀 😀

lamps
5. mar 2012

@mates22 😀 ale odľahlo mi riadne. Som rada, že sa to vyriešilo 😅

lusil2005
5. mar 2012

@zlatat sa im nedivim, s tymi tvojimi "zivymi kvetmi" 😀

makinka2
5. mar 2012

Ahoj holky 🙂 Už jsem tu zase pro radu 😀 Krtek jakž takž stojí v lednici, ale je trochu tlustej jak roztával 😀 tak ještě to ostatní. Holky nevíte někdo z čeho a jak je udělaný to bílý vzadu jak je tam to slunko. Mooooc díky 😉

lusil2005
5. mar 2012

No ja som tiez chcela dat ze minimum 3 kila, ale mi to pripadalo take drze odomna. Ale ste ma posmelili, nasadzujem tvrde pravidla!!!! 10 eur, a tri kila minimum! 😝

zlatat
5. mar 2012

@lusil2005 myslíš Blavákom? 😅 😅
@makinka2 je stvrdnutá a namaľovaná poťahovka

makinka2
5. mar 2012

@zlatat díky 😉 Takže rozválet kus marcipánu a nechat ztvrdnout a postavit na dort. ju. Malovat to ale nebudu nemám čím, jedině vodovky 😀 😀

kamaradicek
5. mar 2012

Maminky,chtela bych zkusit upect svuj prvni dort potazeny marcipanem..Poradite mi, kde bych nasla nejake jednodussi recepty pro maminky- cukrarky -zacatecnice?? dekuji moc za radu. 😉

lusil2005
5. mar 2012

@zlatat nie Blavakom, Bratislavcanom!!!! 😝 😀

lusil2005
5. mar 2012

Tu je este jedna moja vcerajsia - zas som zabudla fotit 🤐 Tak mam len fotky od zakaznicky. 😅

anibas
5. mar 2012

@lusil2005 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bzucinka2
5. mar 2012

@zlatat urcite to bude aj tym ☹
@lifinka no beriem naklady na suroviny x 2- 2,5 lebo tam su este neni zapocitane energie (elektrina , plyn) a moja praca, takze aby som mala aspon cosi na zarobok 🙂
@dm1 no uz by bolo na case, lebo ja som povedala, kto ma pozna, resp moju pracu tak si zaplati a kto vymyslal predtym tak bude vymyslat s cenou stale, nech si kupi v obchode... radsej mat menej dobrych zakaznikov ako vela nespokojnych stale s cimsi 🙂

pristela
5. mar 2012

babyy , ja nemozem kukat prima love torticky bo moji chlapi musia kukat krepu farmu !!!!!

mia1111
5. mar 2012

ahojteeeee, idem vás pokukať, trošku prebehnúť, len som sa chcela znova opýtať.. rozrobila som s bielym alkoholom práškovú farbu, keď alkohol vyprchal, tak ostala farba zaschnutá v palete - môžem ju normálne vrátiť späť do ampulky a znova použiť, alebo už je nanič? ĎAKUJEM 🙂
A baby, moja prvá tortička na zakázku vraj chutila, celá sa zjedla, ništ neostalo a veľmi sa páčila, tak som šťastná jak blcha 😀 😵

bzucinka2
5. mar 2012

@mizulienka tak ale ty si blava ne 😀

enya00
5. mar 2012

@zlatat a mohla by si mi dať prosím ťa recept na tú bezlepkovú??? 🙂

mia1111
5. mar 2012

@pristela - ja by som kukala, máme jeden malý telkáč v kuchyni, jeden väčší v obývke, ale my zas nemáme Primu ☹ .

mojmacik
5. mar 2012

nedavno som si tu pytala radu na torticku pre moje trojicku...a tu je vysledok...noooo mozem povedat,ze prvotina ale pacila sa

janula.h
5. mar 2012

@mojmacik prvotina??? nádherná 🙂 fakt super

mizulienka
5. mar 2012

@zlatat to vazne? vidis, ked chcu krasnu a chutnu tortu su ochotni si priplait a ist az k tebe tolko km 😉

mariann2
5. mar 2012

@mojmacik krásna tortička

zlatat
5. mar 2012

@lusil2005 pardón 😀 😀

zlatat
5. mar 2012

@enya00 recept mám z TOM

79zuzana
5. mar 2012

@anibas tak to si dobra... mne pisali spravu, ci by som urobila tortu tak do 15€ a to nezijem na Sk 😀 😀 😀 slusne som im odpisala ze za taku cenu si mozu vybrat nieco pekne v Tescu 🙂

mizulienka
5. mar 2012

@lusil2005 ta je nadherna, krasna masla a to pismo 😕 😕 😕

reruna
5. mar 2012

@lusil2005 právě tam dělají ten polštářkový dort 6 patrový...máš teda tu zakázku? nebo si to chlapec rozmyslel?

reruna
5. mar 2012

@mojmacik ty jo, prvotina, je moc pěkná 🙂
@vecernicci to je nádhera ta perníková vajíčka!