Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia1111
16. apr 2012

Baby, tak doniesla mi susedka 2 kúsky toriet z krstín - jeden kus z mojej 😅 , jeden z nejakej inej a musím neskromne povedať, že moja nám chutí viac 😅 😀 😀 😀 😀 , tá druhá je krémová, taká margarínová a krémom aj zdobená a brutál sladká 😖 ... tak som happy, nemám sa za čo hambiť 😀 . Ďakujem za super tipy a rady, čo tu od vás stále dostávam 😵 😵 😵 😵

zdenallicka
16. apr 2012

@mariann2 A nechceš udělat kytaru a na to nápis Hannah Montana?

zdenallicka
16. apr 2012

@mariann2 A nechceš udělat kytaru a na to nápis Hannah Montana?

http://www.google.cz/search?q=hanna+montana+cak...

janula.h
16. apr 2012

baby mám banánový krém s mixovanými banánmi od @jakelina a neviem dať tam džem alebo nejakú čoko postrúhať k tomu? či len plnku??

mizulienka
16. apr 2012

@janula.h kludne pod to dzem, ja kazdu tortu potieram dzemom

janula.h
16. apr 2012

@mizulienka vďaka :-*

mia114
16. apr 2012

ahojte, mali ste uz niektora smartflex velvet pomarancovu prichut?? idem si akurat kupit ale maju len cokoladovu, citronovu a pomarancovu, tak neviem ktoru si mam zobrat, ja mam najradsej ceresnovu a potom mandlovu ale tie teraz nemaju:o(

daducha
16. apr 2012

Ahojte, posielam najnovsie torticky,asi za dva tyzdne.Väcsina bola podla pokynov 🙂) ,tak som sa vyhrala iba pri krivej,minnie,mickey a este zopar ... a pokracujeme dalej 😉

dadka212
16. apr 2012

@mia114 mala som pomaranč chutí mi podobne ako čerešňa ide z tortomanie objednať? ja som asi objednala poslednú čeršňu lebo 2 kusy mi to už nepustilo 😀

mia114
16. apr 2012

@dadka212 jj z tortomanie, tak teda skusim ten pomaranc.

dadka212
16. apr 2012

@daducha wau nádhernééé a tá orchideová nemá chybu 😵

janula.h
16. apr 2012

@daducha ako sa u nás povie KALAP DOLU 😉 náááádhera

mia1111
16. apr 2012

@daducha - jééééééééééééééééééééj, nádherné všetky a tie orchidey sú ako živé, sú neskutočne krááááásne 😵 😵 😵 😵 😵

mia1111
16. apr 2012

@mia114 - ja som mala doteraz len čerešňový SFV, ale nabudúce skúsim aj ja ten pomarančový, počula som naňho samú chválu, aj @vlada111 ho spomínala, že je super 😉

mates22
16. apr 2012

@daducha nádhera 🙂

katulkaaaaaa
16. apr 2012

@daducha fuha dievca nechapem ako ti to robis fakt 😲 ja padam dole hubou pri troch tortach na vikend 😀 nadherne su vsetky!

jakelina
16. apr 2012

@daducha všechny nádherné, vypracované do detailů, smekám 😉

anibas
16. apr 2012

@daducha no nááádherné a tie zelené orchidee :o :o podľa Julii - však 😉 😉

marci2305
16. apr 2012

@daducha Nádhera..Tie lalie sú fakt krásne. 😉

marci2305
16. apr 2012

@anibas Ukladám... 😉

daducha
16. apr 2012

@anibas nie,nie tie su zive 😉 ,az taka dobra nie som 😀 .Len ruze su robene.Orchidey ma cakaju na stvrtok tak som zvedava ci sa mi podaria 😒,od skolenia som ich nerobila,nebolo komu ☹

Dakujem velmi babulky za pochvaly 😵 .Pri tych tortach ma len mrzi,ze mi casto posielaju predlohu a ja by som taak rad vsetky podla seba robila 😉 .Aj tie krstinove nie su podla môjho vkusu, no co uz 😒

daducha
16. apr 2012

Ozaj aj u Vas tak prsi? Tu leje a mne sa chce taaak spat,asi na hodinku zalomim 😀 ,vsak dalsia nocna predo mnou ☹

kaculka46
16. apr 2012
ladydia
16. apr 2012

@vlada111 som si dovolila požiadat ta o priatelstvo na FB...no a zaroven ta chcem aj poziadat o tvoje dovolenie kopírovat tu nadhernu oveckovsku tortu, ktorá neda spavat mojej kamoske od kedy ju videla, chce ju pre dcerku k narodeninám 😒

petaskrdla
16. apr 2012

Máte prosím někdo zkušenost, zda se dá s těmi gelovými barvami (wilton) malovat na potahovku?
Díky

b.janka
16. apr 2012

@daducha tak to je náááááádhera... všetky sú dokonalé... waw

dadka212
16. apr 2012

@petaskrdla dá sa, ale na tých mastnejších to ide ťažšie tá farba sa zcvrkáva...

jakelina
16. apr 2012

@petaskrdla gelovkama se dobře maluje na MMF

b.janka
16. apr 2012

baby od 19.4. je v lidli v akcii mrazené ovocie (maliny, jahody a lesná zmes) za 1,99€ a mascarpone 250g za 1,19€