Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
28. aug 2012

@lamps som si predstavila najskor inu nocnu s manzelom a uz som sla pisat ako stihas pri tom odpisovat 😀

aduskatt
28. aug 2012

@lamps no ja s nim taham, ked je v praci a teraz tahame spolu, kazdy na svojom kompe, xixi......uz vidim, ako rano vstaneme o deviatej....sa zasa o pol jedenastej budeme vadit v posteli, kto pojde uvarit kavu 😀 😀 😀

lamps
28. aug 2012

@dm1 😀 😀 😀 😀 😀 no to by som určite nestíhala aj tu písať 😀 😀 😀 😀

dm1
28. aug 2012

@aduskatt tak mne urobi budicek drobec dufam ze nie moc skoro 😝 . Kde mate vasho ze mozete tak dlho vylyhovat aj ja chceeeeem

vlada111
28. aug 2012

@aduskatt
@dm1
@lamps no sme my normálne? Skúšala som robiť tie väčšie ruže, mám dve tak na 80%. No nie je to zlé, ale keď vidím tie na internete, nie som spokojná 😒 Ale kúpila som si modelovaciu hmotu na kvety a je teda super - http://www.natortu.sk/gumpasta/renshaw-na-kvety... Miešam ju so Smartflexom 1:3 a som veeeľmi spokojná. Lupene na ruži mi neklesajú a treba ich minimálne vypodložiť, na jednej som vôbec nemusela.

lamps
28. aug 2012

@vlada111 ááále sme 😀 a však hoď foto tých tvojich ruží, aj ja sa chcem naučiť také krásne veľké ruže robiť, tiež by som chcela, aby boli ako živé

aduskatt
28. aug 2012

@dm1 on sa zobudi a ide k telke a pocka🙂

lamps
28. aug 2012

@dm1 aj ja budem mať ráno budíček: "Mamí?! som hladná." 😅 a "Mamí, čo budeme dnes robiť, mamí, kam dnes pôjdeme?"

pristela
28. aug 2012

@dm1 si zabudla na pláž,more, leviu horu , palmy a zraloka- tomu staci vraj len plutva ked bude vytŕčať z vody och aké milostivééé 😀 😀 a cela torta ma vypadat ako svadobna cize biela 😀 😀 😀

baby nepisem cas dokedy byvam hore ja 😀 ale ked tu je tak nadherne ticho takto v noci 😀 😀 😀 mna nastastie decka nebudia ráno , už vedia co a ako , i ked zajtra budem musiet vsat kvoli kurzíku 🙄 tu popri nim asi budem palmy modelovat 😀

aduskatt
28. aug 2012

@pristela no, si pamatam, ze raz sme kvakali tusim do pol stvrtej rana spolu🙂

lamps
28. aug 2012

@pristela no veď o to ticho ide aj mne 😅
Babuľky máte niektorá tieto prachové farby http://www.natortu.sk/prachove-farby/rd-prachov..., ak áno aké sú?

aduskatt
28. aug 2012

@lamps ja ich mam, ale nie ruzovu🙂.............podla mna celkom fajn....

aduskatt
28. aug 2012

no, krasavice, poloviciak ma uz zhana, idem sa k nemu prilozit🙂 krasne sny a rano sa vidime.......dufam, ze fakt vstaNEM SKOR AKO O JEDENASTEJ🙂

lamps
28. aug 2012

@aduskatt tak sa pekne nežne pritúľ a krásne sny 😉

lokalistin
29. aug 2012

baby ja sa bavim skusila som si dat do googla ajusa119 a obrazky to je moje meno na tortach,len tak zo srandy ci mi nieco ukaze a potom som tam hodila @pristela samo, ze bez zavinaca a kuknite aku cicu mi tam ukazalo 😀
https://www.google.de/search?q=pristela&hl=de&c...

pristela
29. aug 2012

@lokalistin 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ano , ano , to som ja 😀 len som sa dala prefarbiť na ryšavú 😀 😀 😀 😀 😀

yamahafazer
29. aug 2012

ahojte,ja vas ani nestiham docitavat ani obrazky popozerat .Boli sme na dovolenke konecne oddych a teraz uz zasa zacinam s pecenim,ale po menej mala mi uz ide od pondelka do skolky tak sa bude dat doobeda viacej porobit ked pojdem na poobednu.No idem aspon fotky pozret toriet co ste popridavali kolko stihnem lebo dneska mam volno do prace nejdem.

vera1132
29. aug 2012

ahojte, ešte pridavam foto mojho prvého pokusu ako vyzera v reze.
ako som sa bála, tak chutovo genialna. a to Vďaka Vám baby, čo ste tu na MK, čo rady poradite.
Ste suuuper. 😀
A aj tatino oslavenec, čo ochutnal tortičku ma pochvalil, tak môžem potom skúsiť malemu na narodeniny 🙂 jupiky.

maya30
29. aug 2012

dobre ranko, prihodim este foto mojej nocnej, je to pre manzela k narodeninam, robila som podla obrazku z netu, tak sa mi zapacila ze som nechcela nic menit 🙂 chce to este vychytat nejake chyby, hlavne to uchytenie vrchnaka, nabuduce uz budem vediet 😉

ajka82
29. aug 2012

@lamps ja mam niektore take farby, v pohodicke pre mna 😉

jakelina
29. aug 2012

@lamps tak to má v tobě manžel podporu. A když má ranní, tak s ním taky tak brzo vstáváš??? 😀 😀 😀

jakelina
29. aug 2012

@maya30 krsáná čistá práce.

adrika202
29. aug 2012

pre krstnú dcéru na želanie jahody a čokolááááda 🙂

eliska22
29. aug 2012

@lokalistin ííííííííha 😀 😀 😀

jakelina
29. aug 2012

Můj dnešní dortík, upekla jsem si ho sama sobě. 😉

mates22
29. aug 2012

@jakelina krásnej a všechno nejlepší !!!!!

simasa
29. aug 2012

Ahojte,
dalsia torticka...

simasa
29. aug 2012

@jakelina krásny a aj ta kvetinka

mates22
29. aug 2012

moje cuketová buchta, chtěla jsem si zkusit reliéf na čokoládu, no moc se to nepovedlo, tak jsem ještě maskovala ze zbytků hmoty 🙂...............ale tak je jen pro nás, tak jsem ani ty kytky nijak nezačistila a mašle taky nevysychala 🙂 a mladej už stihnul 2 kytičky oloupat.

jakelina
29. aug 2012

@mates22 děkuji krásně. 😉