Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
16. okt 2012

taaaaaak pridavam vysledok mojej dnesnej lenivosti🙂 no, nie je to torta, ale jest sa to hadam bude dat🙂

pralinka25
16. okt 2012

aduskatt mnaaaam

lussy23
16. okt 2012

prečo mi nejde páčitkovať ?☹ a nen itu ani odpovedz. ☹

andrejecka
16. okt 2012

to čo sú tu za zmeny, ja že mám chvílku čas a idem vás olajkovať a to už nejde 😢

andrejecka
16. okt 2012

@lussy23 už to asi pojde

mishulle
16. okt 2012

@andrejecka
@lussy23 psala jsem adminovi, snad to brzy dají do kupy

janula.h
16. okt 2012

žienky pridávam sa na stranu oddychujúcich od tôrt 🙂 od utorka začínam v novej práci takže s tortičkami momentálne mám utrum dokončím objednávky a zmením vzduch 🙂 ale špehovať a lajkovať budeeeeeem 🙂

janulabj
16. okt 2012

baby prosííím 🙂
bola tu torta toy story, buzz a woody sedeli pri sebe ,akoby opretý...
nemate ju niektory uloženú ? dakujeeem

zuzka7512
16. okt 2012

poradíte mi ,ako na čokohmotu??? 😉

lussy23
16. okt 2012

@wera.g krásna tortička aj fotky @alenv krásne dielka, ako to robíte tie fotky? @denisak77 je nádherná @lawli - nádherná tortička ,@muffinka8 nádherné sovičky
@monikapo krásne tortičky
@mamina1978 krásna

alenv
16. okt 2012

@lussy23 dělám to v Picase 🙂 díky

mariann2
16. okt 2012

baby, videli ste výsledky súťaže? http://www.tortysnov.sk/diskusia/tema/vyhercovi... odtiaľ vyhrala hádam len @anibas /hoci len balíček, ale zaslúžila si i viac/ či ešte niekto?

simasa
16. okt 2012

@anibas srdečne gratulujem 😵

jakelina
16. okt 2012

Taky gratuluju a najdu někde ty dorty co vyhrály, já tam na tu stránku nechodím, tak se tam nevyznám

aduskatt
16. okt 2012

@anibas gratulkaaaaaaaaaaa

bzucinka2
16. okt 2012

@katy1979 dakujem za rady 🙂
@mizulienka vdaka 🙂

bzucinka2
16. okt 2012

@zlatat super, tesim sa, tak nieco vyskusam a uvidim co bude ☹

janula.h
16. okt 2012

krteeeek 🙂

sisix
16. okt 2012

@muffinka8 ty jsou sladke ..... krasne.... proste uzasne

adulik75
16. okt 2012

@aduskatt ....chcela by som poprosit postup chlebika do internej pošty ...ja ho tiež pečiem no niekedy sa vydari inokedy nie,no aj tak mam stale pocit že to nieje ono... asi nemam spravny postup....dakujem

aduskatt
16. okt 2012

@adulik75 odoslane🙂

florentina
16. okt 2012

@jakelina ehm, trochu mimo téma, ale ty už máš tu Skartu k rodičáku? Já předpokládám, že k tomu něco přijde, ale zatím nic a peníze mám na účtu. Jen také tedy 15 a předtím i 7....

jakelina
16. okt 2012

@florentina ano kartu mám a peníze mi přišly v pondělí

terinka2013
16. okt 2012

@poludnica99 jasné že sú gélovky lepšie, ale aj v tom prípade, že ich budeš neskôr používať ( napriklad na zdobenie medovníčkov do polevy ) a použiješ ich oveľa menej a farba bude krásna.

maya30
16. okt 2012

baby neviete mi poradit ? Na piatok mam zase robit postel., dala som si vytvrdnut celo, ale je stale makke, asi tym pocasim...co by sa dalo dat namiesto toho ? Videla som celo postele akoby z tyciek, neviete z coho to je a ako sa to robi ?

ajka82
16. okt 2012

@mariann2 ja som tam ani fotku nemohla poslat, vobec sa mi tam nedaju pridavat...aj som ten problem opisovala a stale mi to neide, vraj ja mam chybu v pocitaci, co nemam 😠 🙄 ... a stale len odpovedaju, ze mam pouzivat iny prehliadac ale bohuzial, aj tak by im to malo ficat z kazdeho, ked uz je taka stranka... a ci uz z Win aleb MacOS...ja mam Mac, viem ze raz bol problenm aj tu s pridavanim odtial a hned to vyriesili, ale tam im je asi jedno :-s

miciatko
16. okt 2012

@maya30 ja bych asi volila upiect medovnik a obalit

ajka82
16. okt 2012

@anibas gratulka 🙂

miciatko
16. okt 2012

@dm1 uz mas tu krajku?? chcela som sa spytat to su tam 4 kusy a ci ako??