Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ejkula
23. máj 2014

pridávam jednu krstinovú

mamina1978
23. máj 2014

@woman04 jeeeej dakujem ,to som vobec nepoznala.... 😵 😵 😵 . Tak najprv poprosim maminku u cinana a ked nie ,objednam odtialto. Ale uz sa vidim ako objednavam ......ze faktura nebude malaaaaa..... a na vine budes ty 😀 😀 😀 lebo tam maju fakt velky vyber... 🙂
A to s tym laikom neviem co malo znamenat , ja som na mk momentalne z mobilu ☹ ja som ti olajkovala dnes o par stranok dozadu tortusku s myskami a syrom. Teraz som prave kuk a laiknuta je stale ...... tak ako nechapem ani ja , co to malo znamenat. Mozno som ja nieco na mobile preklikla......

woman04
23. máj 2014

@mamina1978 vidíš,tam bude chyba...ja keď pozriem,nemám tam lajk od teba...preto mi asi zmizlo aj upozornenie..aj ja keď robím na mobile,tak mi to sem tam zblbne..
..hej..aliexpress je závislosť..ja pečiem len sem tam a už mám pár kúskov doma,ktoré ešte len čakajú na svoju príležitosť 😀 😀 ..ale nielen na pečenie..obal na mobil za 1,15€,presne taký,aký tu stojí 7-10,no nekup to 😀
...strieborné šperky sa oplatia... 😵

woman04
23. máj 2014

...a keď už to tu spamujem,niekto tu pred pár dňami zháňal zips,tak teraz je v akcii 😉
http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-1P...

govinda
24. máj 2014

Ahojte dievčence 🙂
Takže nakoniec som včera robila tortičku s tým jedlým obrázkom, obrázok bol na fondante, objednané z natortu.sk.
Po mnohých názoroch tu som to vyskúšala urobiť tak, že pod obrázok som natenučko natrela decorgel a nalepila obrázok. Tortu som dala potom do chladničky a pre istotu prikryla krabicou, aby mi to veľmi nevlhlo, keďže už mám chladničku v takom stave, že by trebalo aj odmraziť aj vyčistiť a tak.
Ráno tortička ok, obrázok nezvlnený, krásne držal 🙂 Ďakujem za všetky rady, ktorým sa mi tu dostalo 🙂

mimusa94
24. máj 2014

Moja prva kavelka 🙂 som zaciatocnik tak to nieje nic extra 🙂 robena pre kamaratku 6kg cena 35e... myslite ze je to dobra cena????

jakelina
24. máj 2014

A moje hotové, můžu užívat hezkého dne.

maya30
24. máj 2014

@jakelina majka velmi peknucke ich mas vsetky 😵 😵 😵

jakelina
24. máj 2014

@maya30 zlatko děkuji, od Tebe to je pocta největší. 😉

maya30
24. máj 2014

pridavam aj ja par svojich, tento tyzden som vzala len par, ze zrelaxujem, a to az tak ze som na jednu zabudla 🤐 rano som zistila ze poobede si maju prist, tak som narychlo pouzila korpusy nachystane na inu tortu aj plnku som novu vymyslela 😎 a postihala som v ten den aj trojposchodku , dvojposchodku, aj tu zabudnutu knihu 😉 Ta ciernobiela aj kufre su na jednu svadbu, to vsetko nesu hostia do daru, skoda ze neuvidim aku mali hlavnu 😅 Tie cake pops navrchu vymyslela kamoska, nevedela som si to tam predstavit, ale vysledok je celkom zaujimavy..No a ta ruzova ombre torta je hlavna svadobka, len nechceli vacsiu lebo ju viezli dalej tak sa bali aby vydrzala....dievcata krasny vikend, konecne si ho uzijem aj ja, buduci tyzden idem opat naplno 😉

muffinka8
24. máj 2014

@maya30 krááásne, nemám slov 😵 😵 😵
a tá posledná je úplne nádherná, také sa mi veľmi páčia.
Si ani neviem predstaviť koľko hodín vystojíš v kuchyni 😨 a vraj, že si nešla naplno ...

jakelina
24. máj 2014

@maya30 taky si říkám, já bych tohle nezvládla, ani kdybych byla doma. 😀 Super všechny 😉

pipka
24. máj 2014

@maya30 naaadhera 😎 😎 ta cakepopsova je bombaaaa 😵 ukladam 😀 😉
samozrejme dokonale su vsetky 😎
ze doobeda som si spomenula a poobede mali pre nu prist 😅 moja...ty si mimozemstan 😀
mne by do poobedia len trvalo vymysliet, ze co spravim...nie ze upiect, naplnit aj ozdobit 😅 😅 😝 😀

govinda
24. máj 2014

@mimusa94 veľmi pekná kabelka 😉 A čo sa ceny týka, myslím si, že 35 eur za 6 kg tortu je nízka cena 😉
@maya30 nádherné tortičky sú všetky, majú v sebe krásnu eleganciu, vždy obdivujem tvoje dielka 😉 A keď si napísala, že ráno si spomenieš, popoludní odovzdávaš 😕 moja logistika je totálne chabá teda 😀
@jakelina krásne tortičky, maša a medveď sú v kurze zrejme, a tebe sa fakt podarili, perfektné 😵

jakelina
24. máj 2014

@govinda děkuji

maya30
24. máj 2014

@muffinka8 @jakelina @pipka dievcata dakujem, teraz to bolo ozaj fajn, normalne som mala 2 dni volno, az v stredu som zacala modelovat a piect korpusy, vo stvrtok som robila torty od 8 rano do 1 rano a v piatok od rana do 7 vecer a este som sla vecer s kamoskou na drink 😉 😎 ono ked je vela kvetov a postaviciek tak je to horsie, ale toto bolo fajn az na tie nervy ze som tu jednu zabudla 😀

evicaka
24. máj 2014

@maya30 prekrásne všetky ... ako vždy... máš môj veľký obdiv 🙂 🙂 🙂
@jakelina veľmi vydarené tortičky
... a teraz mám mindrák vložiť svoje 😀 😀 no ale čo už..
Krásny deň všetkým 🙂 🙂 🙂 🙂

zdenuska1
24. máj 2014

@maya30 máš super fantáziu, torty sú krásne 🙂

elamaslakova
24. máj 2014

@jakelina Nádherné tortičky , ako maľované

elamaslakova
24. máj 2014

@maya30 Ako vždy prekrásne všetky tortičky

elamaslakova
24. máj 2014

@evicaka Krásne tortičky

jakelina
24. máj 2014

@evicaka máš je super oba 😉

lawli
24. máj 2014

@jakelina @maya30 divčence nádherné tortičky 😵 😵 😵

@pipka krásny vláčik....mali sme asi rovnaké zadanie 😀

moje tortičky....a moje zatiaľ najmenšie postavičky (palculienky 😀 ) cca 2,5 cm.....a prajem všetkým krásny slnečný víkend 😉

pipka
24. máj 2014

@lawli dokonaleeee 😵 a bambulka je suprovaaaa 😀 😉

elamaslakova
24. máj 2014

@lawli Nádherné tortičky

jakelina
24. máj 2014

@lawli ty jsou milé oba 😉

elamaslakova
24. máj 2014

Ja pridávam tiež jednu s vláčikom, tortička pre Dominika , je na nej všetko čo chceli

ajka82
24. máj 2014

zas po tyzdni moja nocna sichta na dnes 😝

marttia
24. máj 2014

krasne torty,klobuk dole sikovne rucky mate dievcata,nadhera

chvapilu
24. máj 2014

ahoj moc moc děkuju za pochvalu minulých dortíků a dnes vkládám ovocný /3kg/