Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mysiatkoo
15. jún 2014

@maya30 co sa uz len tebe da napisat ........... -) 😵 😵 😵 😵
ta sedacka je na nejake 10te vyrocie? lebo na 10te narodeniny dietata je to hodne neobvykla poziadavka 😀

jakelina
15. jún 2014

@maya30 no ty květy jsou nádherné všechny. Celé dorty nádhera jako vždy 😉

maya30
15. jún 2014

@mysiatkoo nooo to je pre kocku co 10 rokov pracuje v nabytkarskej firme a predavaju tal. sedacky, no a konkretne tuto maju na predajni aj s takymi vankusmi 😉
@jakelina dakujem 😵 tych kvetov bolo fakt vela a hlavne mi uz dochadzala fantazia aby bola kazda kyticka ina...a modlila som sa aby nebola horucava, lebo su len zo smartu velvet 😝

evicaka
15. jún 2014

@maya30 nádhera, hneď mám lepšie ráno, keď vidím takú krásu 🙂 🙂 🙂

pppeeetttaaa
15. jún 2014

@chvapilu ta je paradna.. fotopostup na ten bager nemas? :D

pppeeetttaaa
15. jún 2014

ahojte, moje vikendovky.. bola to paradicka..konecne po dlhej dobe taka oddychovka :D

pipka
15. jún 2014

@zuul to je ta vcelia rodinka, co som nedavno ja robila tortu 😉

pipka
15. jún 2014

@maya30 uzasneeee, uz som ledva cakala, kedy sem ty svoje skvosty pridas 😎
som uz dnes rano myslela, ze ti napisem absenciu 😠 😀 😀 😀 😀 ja uz, ze dovolenkujes 😅 😀

pipka
15. jún 2014
evicaka
15. jún 2014

konečne dobojované.... keďže som po vééééľa rokoch nastúpila do práce, tak to bola celkom fuška 🙂 🙂 🙂 pekný deň 🙂

aduskatt
15. jún 2014

bezlaktozova- slahackovojahodova s vanilkou, vanilkovy korpus

anibas
15. jún 2014

@maya30 Fantastické !!!! 😵 😵 😵

lokalistin
15. jún 2014

@aduskatt na jednej mam kozu dole a druhu mam modru spuchnutu (dlane) 😉

lokalistin
15. jún 2014

@mysiatkoo dakujem,extruder, v tomto teple to islo nastastie ako po masle 😉

aduskatt
15. jún 2014

@lokalistin no nic moc asi☹

lokalistin
15. jún 2014

@maya30 boze to je nadhera

lokalistin
15. jún 2014

@aduskatt ja uz vobec neviem chodit, toto je druhy krat tento rok-trubka

chvapilu
15. jún 2014

@pppeeetttaaa ahoj a děkuju já vlastně dělala traktor + lžíci.odkaz na traktor http://www.aldoska.estranky.cz/fotoalbum/jak-na... a toto mám stažené ale ještě jsem nezkoušela

lifinka
15. jún 2014

ahojky holky, přidávám Blue a Perlu 🙂, pěknou neděli všem🙂

haannka
15. jún 2014

@maya30 že WAUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Aj ja chcem vedieť takto krásne piecť 😉

haannka
15. jún 2014

Moja "jednoducha katastrofa"

zuul
15. jún 2014

@pipka dakujem ti.
tu su moje, vyklimovane na 19stupnov a mohla som pracovat 🙂

zuzana909
15. jún 2014

Maminky nemáte náhodou postup ako spraviť postavičku snehuliaka z rozprávky Frozen? Také niečo ako ja na obrázku?
Ešte by som sa chcela spýtať tá Elsa je podľa vás tvár vytlačená a zbytok domodelovaný alebo je to všetko namaľované.
Mohla by byť tvár z jedlého papiera?
Vypadla mi cukrárka a teraz neviem na koho sa obrátiť a či nebudem musieť piecť sama 🙂

maya30
15. jún 2014

@evicaka @anibas @lokalistin @haannka baby dakujeem 😵
@pipka bozechran ze dovolenka 😀 tieto 2 tyzdne sa este poriadne zapotim, len som dnes cakala kym si pridu po poslednu tortu 😉 No a cez prazdniny som povedala ze nepeciem, co takmer dodrziavam, t.j v juli mam kazdy tyzden po 1 jednej torte, vacsinou do rodiny (lebo ti su vzdy najohladuplnejsi 😝 ) a ostatne odmietam 😎

jper
15. jún 2014

Poslední dvě z tohoto týdne, moje první k PSP a taky první fotbalová - no když na to tak hledím, mohla jsem tomu dát víc, hold únava vzala za své.
@maya30 ty tvoje kytky mě dycky dostanou, já chcu na školení

jper
15. jún 2014

@pristela a k tobě chcu na školení taky, ti dám, že se ti tvoje dorty nelíbí. To se ti už pak nemůžou líbit ani ostatních 😀 😀

michaela3011
15. jún 2014

@lokalistin dakujeeeem 😵 ja zas nechapem z tvojej lopty 😕 na toto by som asi trpezlivost nemala 😀 asi pät by ich skoncilo v kosi 😅

svetlo55
15. jún 2014

Žienky, krásne tortičky ste spravili 😵 pridávam svoju 😝

mirka100911
15. jún 2014

Prosim o radu... Neviem vygooglit na nete cokoladove trubicky na tortu.. Cista cokolada v tvare cca 10 cm trubiciek, ktoru uviazem (pripadne inak pripevnim) okolo torty. Dakujeeeeeeeeeeeeem, najlepsie za link 🙂 !!!

elamaslakova
15. jún 2014

@zuzana909 Ja som robila Olafa podľa tohoto postupu http://www.pinterest.com/pin/372461831655164612/, dá sa spraviť v pohode a tá Elza je celá modelovaná ,ale nájdi si obrázok na nete aký chceš a daj si ho vytlačiť napr. tu natotru.sk , oni ti vytlačia aký budeš potrebovať a j akú veľkosť a pošlú za 1max 2 dni