Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daja55
5. okt 2014

Krásne tortičky ste napiekli, 🙂 🙂 🙂 🙂nestíham páčitkovať 🙂 🙂 pridávam svoje víkendovky : mopsík na želanie 6kg, tyrkysová svadobná na želanie 6,5 kg a zlatobiela / hoci na fotke nie je dobre vidieť farby/ mala 9 kg.

mirka100911
5. okt 2014

Babule, tak narocny tyzden za mnou. 😀 😀 😀

jenie123
5. okt 2014

Ahojte kocky.. konecne odovzdane a idem si vylozit nozky.. 🙂
Kraaasne torticky ste vytvorili, kraaasa pozerat..

haannka
5. okt 2014

@jenie123 to si mala za tyzden ci za kolko???? 10...paaanecku....ja som odpadla...poklona

evicaka
5. okt 2014

@daja55 krásne tortičky... psíček ako živý 🙂

jenie123
5. okt 2014

@haannka hej, za tyzden.. 🙂 dakujem.. 🙂🙂

evicaka
5. okt 2014

@jenie123 všetky nádherné... a to množstvo, no nemám slov 🙂

jenie123
5. okt 2014

@evicaka dakujem.. ale uz som rada, ze su prec.. 🙂🙂🙂

daja55
5. okt 2014

@evicaka ďakujem 🙂 🙂 🙂

jakelina
5. okt 2014

@jenie123 taky nechápu jak to stíháš a dvě malé děti doma 😲 😲 😲 Smekám a obdivuji 😉

blancagon
5. okt 2014

@mysiatkoo receptík na gaštanovú plnku ak sa dá,ďakujem.

blancagon
5. okt 2014

@mirka100911 mňam ta jahodovááá

dagmarmustafa
5. okt 2014

Caute baby. Len 2 kúsky,takže celkom pohodička. Nadherné torticky pribudli. Este pekny vikend!

larah
5. okt 2014

Ahojte, krásne tortičky ste napiekli 🙂 Pridávam aj ja svoje výtvory 🙂

anibas
5. okt 2014

@larah Nádherné 😵 😵 😵 😵

sticker
5. okt 2014

Baby nádherné tortičky ste napiekli! 😵 😵 😵 Ja nestíham ochkať a híkať pred notebookom :-P 😀 Tie kvietky nádherné, farby super namiešané....
@dagmarmustafa tá fialová je dokonalá pre mňa 😵 Presne moje farby.
Miška na Teba už ani slová nemám, dala som ich na FB a lepšie to ani opísať už neviem.
@daja55 @jenie123 @larah @mirka100911 Také množstvá a tak do detailov prepracované, krása 🙂

sikag
5. okt 2014

@maya30 krasne krasne krasne!!!
@mysiatkoo paradny aranzman. ruzicky si lepila? krasne sa ti podarili 🙂
@dagmarmustafa krasna praca ako vzdy, a pekne si si vytienovala tie fotky, to si v com robila?

sikag
5. okt 2014

ja som skusala striekat marshmellow hmotou - hmota celkom fajn, som si ju zarobila prilis tuhu 🙂 ale teda pevna ruka mi chyba, vysledok ziadna slava 😀 😀 😀 😀 nabuduce radsej vytlacim z extrudera 😀 😀

elamaslakova
5. okt 2014

@adrika202 Krásne tortičky
@mysiatkoo prekrásna ako vždy
@evala777 krásna tortička

elamaslakova
5. okt 2014

@daja55 Nádherné tortičky
@mirka100911 Nádhera , všetky
@jenie123 Všetky sú prekrásne
@dagmarmustafa Nádhera
@larah Nádherné tortičky , krásna, čistá práca
@sikag perfektné

maya30
5. okt 2014

@daja55 juuj rozkosny je ten havo 😵 😵 😵
@dagmarmustafa @sikag baby vymakane postavicky mate na tortuchach...obdivujem 😵

maya30
5. okt 2014

@mysiatkoo no krasne 😵 musela som pozriet 3x ci tie ruze nie su zive 😅 prosim ta v com robis tu kolaz ? chcela by som dat tortu aj rez v jednej fotke, ale v picasse mi to nedava do ramikov...

maya30
5. okt 2014

@haannka ano to sa robi takisto, nariasis kosticou alebo spajdlou pas a lepis okolo torty 😉

larah
5. okt 2014

@anibas
@sticker
@elamaslakova dakujem dievčatá 🙂

sasettka
5. okt 2014

@haannka ja som nebola na ziadnom skoleni, jedine ma tu skolia videa na jutuubee 😀
@mysiatkoo uzasna, uz som ju na FB obdivovala.... a co, bola jedla? 🙂)

jaj, odpadavam z tych vasich vytvorov... a niektore tie mnozstva, ze cooo 😕 😕 😕 10 za tyzden, tak to cumim, klobuk dole 🙂

mysiatkoo
5. okt 2014

@haannka ja som bola na jednom kurze pred uz takmer pred 2ma rokmi tusim...a nepamatam si odtial ani makke F 😀
@jenie123 ty si si adoptovala chobotnicie ruky od Majky? 😀 krasne su
@sikag jj, lepila... tak som sa len hrajkala v piatok vecer ... a zase som ix tienovala ale uplne jemne a na ziadnej foto mi to nevyslo cvaknut...asi budem s tym tienovanim pridat, ak to ma byt vidiet... ale nazivo su krajsie take jemne 😅
@maya30 tiez v picase... dam kolaz a potom je tam hore taky cudlik, ktorym si pridas velkost toho oramovania... nie som teraz na tom kompe, ale tusim je to oznacene niekde ako grid alebo cosi...
@blancagon ja som nerobila gastanovu teraz... teda raz som skusala podla @pristela ... gastanove pyre a slahacka a je mnam - ale musis mat rada gastanove pyre 😅

a dakujem za pismenka a pacitka!

mysiatkoo
5. okt 2014

@sasettka ako pre koho - deti vedia zjest aj viac ako dnes, ale my sme s mm skonstatovali ze mnam, lebo nebola sladka 😅 ale este to xce nejaku upravu receptu, nie som s tym na 100% spokojna 😉

dagmarmustafa
5. okt 2014

@sikag Dakujem.Vazim si to. Upravujem cez www.picmonkey.com

mimcak
5. okt 2014

@mirka100911 oooo ta jahodová mňaaaaaam 😝

dagmarmustafa
5. okt 2014

@maya30 Maji dakujem. Tvoje torty su N.E.U.V.E.R.I.T.E.L.N.E nadherne.Chcela by som byt muškou a raz Ta vidiet pri praci.Normalne by som to vymenila za nejaky kurz🙂Ta s ruzami (co si dlho robila) je origoš a mala by si to niekde poslat.Urcite by Ta ospevovali! Peknu nedelu!