Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

katarina51
11. okt 2014

@maya30 krááásne a elegantné, ty si proste v tortičkovaní umelec 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

abriela
11. okt 2014

@evicaka ja som davala do popolnika mlety mak. Pekne torty

pipka
11. okt 2014

@vlada111 lenze torty som im uz robila a teraz si maly vyslovene zela muffinky 😅 😉 no nespln mu jeho zelanie 😅 😅 😀 😉

katarina51
11. okt 2014

@mirinecka Ten dubák nemá chybu, hlavičku si maľovala alebo striekala?

lokalistin
11. okt 2014

@daja55 ja mam extra vysoke formy a tym mam jeden korpus aj 4-5x prerezat a tiez za hodinu, len na slovensku ma mamina blbu trubu 😢

lokalistin
11. okt 2014

@maya30 nadhera, nadhera, nadhera, zeriem ta. ta oganazovana s tymi stromami v pozadi uplne genialne

elamaslakova
12. okt 2014

Dievčence ja som teraz mala len koláčiky , cestujú až do Nemecka , tak dúfam , že to prežijú v zdraví.

mirinecka
12. okt 2014

@katarina51 ďakujem, hlavička je maľovaná kakaom 😉

grasie
12. okt 2014

@sasettka máš ich parádne obe, aj keď ťa poniektoré nebavili, námaha stála za to 🙂

govinda
12. okt 2014

Ďakujem vám za rady ohľadom čipky, síce som sa na poprvýkrát dosť zabavila, ale vyšlo to nejako 😀 A toto sú moje tortičky za tento víkend, aj keď tá futbalová otras 😖

kubrt
12. okt 2014

@ikula2 krásné a nápadité 🙂 🙂 , 3 jsem si s dovolením uložila 😀

jakelina
12. okt 2014

@elamaslakova máš to krásné, úhledné a určitě i moc dobré

sticker
12. okt 2014

@maya30 @jakelina @denisak77 @evicaka Ako vždy krása. Neskutočne krásne torty. Aj ostatné baby samozrejme. Klobúk dolu, koľko toho stíhate 🙂
@elamaslakova paráda toľko druhov..... V ďalšom živote by som chcela vedieť aj také robiť 😀

maya30
12. okt 2014

Dievcata veeelmi pekne vam dakujem 😵 😵 😵
@elamaslakova tie kolaciky vyzeraju velmi chutne 🙂 zaujimalo by ma ci si ich robila na malom plechu, alebo ako to mas vyratane, ked mas z kazdeho tak do 30 ks, mne z davky zvyklo vyjst cca 50 ks 😉

maya30
12. okt 2014

@sasettka ten hrad vyzera super, ale aj slane mas krasne, musim sa na to raz odhodlat 🙂. Odo mna ked chcu tortu podla obrazka tak hned pisem ze taka ista isto nebude, ved kazda ma iny rukopis, ine pomocky...navyse maju inu predstavu aj o vahe, v poslednej dobe sa mi casto stava ze poslu obrazok s poschodovou tortou ze chcu taku istu ale tak do 3 kg 😝 takze na take sa ja nedam nahovorit 😉

dagmarmustafa
12. okt 2014

Moje 2 najnovšie.Idem hladat inspiraciu na nejaku peknu 2 poschodku k 60-tke.Mam volnu ruku ,tak sa tesim.Peknu nedelu!

jenie123
12. okt 2014

Ahojte kocky. Kraaaasne torticky ste vyrobili.. radost pozerat.. pridavam moje vikendovky..

4divokakocka
12. okt 2014

Ahojte baby som v uk a chcem pre synčeka k narodeninám upiect cokoladovu tortu a potahom a hore objednavam jedlý obrazok. Budem vdacna ked mi pomôžete. Aky krem najlepšie sa k tomu hodí? Budem vdacna za rady a recepty

lawli
12. okt 2014

Moja víkendová tortička 🙂

sasettka
12. okt 2014

@maya30 dakujem pekne, od takej guru si to velmi cenim 🙂)) jasne, ze nie je uplne totozna, ved to aj ja hned vravim, ze nie som plagiatorka 🙂)) len tato mamicka mi asi 5x prizvukovala, nech je taka ista 😝 ale pochopila som, ked mi poslala fotky, ze ako vyzerala torta, ktoru chcela a aku jej ju spravila cukrarka v minulosti... vazne uplne ine torty 😅 a aj k vahe/cene sme mali debatku, cize klasika - za malo penazi chcela vela muziky 🙂 ale akurat si ju boli vziat a velmi sa pacila, tak sa tesim 🙂

woman04
12. okt 2014

@pipka moc,moc ďakujem 😉

vlada111
12. okt 2014

@sasettka krásne obidve

vlada111
12. okt 2014

@sasettka a tá predloha nič moc, tvoja je lepšia 🙂

vlada111
12. okt 2014

@elamaslakova wau, úžasné

pppeeetttaaa
12. okt 2014

ahojte, tak ja som mala teraz len jednu torticku

gumidekmomo
12. okt 2014

ahojte kocky dakujem vam za pačitka vzdy ma to velmi potesi ..pridavam dalsie moje dva vytvory horko tazko urobene kedze cakame druhe baby ale myslim ze sa celkom vydarili :D

pppeeetttaaa
12. okt 2014

a tu je..

ikula2
12. okt 2014

@kubrt dakujem 😵

ikula2
12. okt 2014

@pppeeetttaaa uplne rozkosna krstinova 🙂 🙂

ikula2
12. okt 2014

@elamaslakova ako dlho si robila toooolko kolacikov... krasne