Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dada2007
10. dec 2014

@timea7 jééééjdanene........dakujem moc, je mi to lúto, že ta to rozplakolo-no zároven chápem, že to neboli slzy utrpenia.......áno, nikdy nevieme, kedy to bude posledný deň, posledná chvílka čo vidíme niekoho blízkeho..........vážim si mojich rodičov velmi..... prajem ti krááááááásne vianoce!!! a neboj, mamina na teba dáva pozor z hora 😔 😉

miciatko
10. dec 2014

Kocicky kto mi poradi ,som v Rakusku a potrebovala by som prasok na krajku magic decor ,pod cim sa tu predava,prosim poradte ,som vo Viedni. Dakujem

mysiatkoo
10. dec 2014

@woman04 krasne ciste 😵

luciahromadkova
10. dec 2014

@anibas perfektné 😵 😵

miciatko
10. dec 2014

@mysiatkoo dakujem

timea7
10. dec 2014

@dada2007 ďakujem pekne, viem, že nado mnou drží ochrannú ruku. Keď plním, poťahujem a zdobím torty, pozerá sa na mňa z fotografie, ktorá nám visí v kuchyni a v duchu sa s ňou rozprávam - mami, pozri, čo som s tým dorobila.... 😀, mňa hreje len to, že sme sa nikdy nepohádali, ale veéééľa spolu nasmiali. Včera som si vedela vás dve živo pri tom pečení predstaviť - toto je to pravé čaro Vianoc, vôňa vanilky, škorice, ihličia.....Šťastné a veselé aj tebe a tvojej rodine.

sikag
10. dec 2014

baby nezda sa vam ze v lidli vymizol makky tvaroh? uz 3 tyzdne ho neviem dostat.... prestali ho predavat? alebo len nemam stastie 😉

sikag
10. dec 2014

inak vsimli ste si ze na aliexpress su airbrushe ze 18dolacov?

timea7
10. dec 2014

@sikag asi nemáš šťastie, ja som minulý aj predminulý týždeň normálne kúpila.

mazanka
10. dec 2014

@pristela Dakujem moc 🙂

mazanka
10. dec 2014

@blancagon Dakujem recept uz mam aj odskusany .... ;)

sikag
10. dec 2014

@timea7 asi tu naokoli vsetci pecu 😀 😀 😀

muffinka8
10. dec 2014

@sikag myslíš ten vo vaničke?

sasettka
10. dec 2014

@dada2007 jejda presne, uplne si mi vliala do duse vianocnu atmosferu 😵 vzdy som piekla s mamou, tento rok budem rada, ak stihnem aspon s deckami pernicky, budem sa snazit, aby som nedopadla ako
@pipka 😒 ze na vianoce budem totalne vystavena, ako na potvoru je tento december taky, ze strasne vela ludi v rodine a medzi kamaratkami slavi a chcu odomna tortu, tak sa mi tazko odmietalo, takze namiesto volnejsich vikendov tam mam torty 😒 ale tak, ked zvladnem tento, ten dalsi uz bude pohodka a v sobotu pred vianocami mam v diary nakreslene ako sedim v kresle s nohami vylozenymi... 😀 😅

@sikag za 18?? tak to neviem, co ti pride... idem pozriet, ze ci to ma aj dake feedbacky 😀

pipka
10. dec 2014

@sikag ja som u nas vcera kupila 😉 kupim ti Silvi? ked potrebujes neni problem, staci ked mi cinknes 😉

timea7
10. dec 2014

@sikag a do troch štvrtín tortičiek dávajú plnku pribináčik , tak ako ja 😀 😀 😀 😀 😀

adrika202
10. dec 2014

@sikag za 18 ečok ? posli link pleas 🙂

mirinecka
10. dec 2014

@sikag
ja som ich na ali videla ale tuším to je len pištoľka bez kompresora 😲

abriela
10. dec 2014

idem luskat ali a ebay 😀

abriela
10. dec 2014
woman04
10. dec 2014

@mysiatkoo @jakelina veľké ďakujem dievčatá..normálne nezaspím,že sa mi dostalo ocenenia od takých profíčok ..skáčem pol metra 😵 🙂 a samozrejme,za všetky páčitka 😉

@dada2007 krásne si to napísala..reálne som si to predstavovala..krásne Vianoce celej rodine 😉

dada2007
10. dec 2014

@woman04 😵 😵 dakujem krásne ......aj vám krásne vianoce 😉

dada2007
10. dec 2014

@timea7 😉

lucula73
10. dec 2014

Dievčatá ,prosím ,k akej plnke sa hodia mandarinky?ja som dávala len k pribináku ,aj to možno len dva razy a teraz že niečo iné a neviem čo,....................
ďakujem....

nika1985
10. dec 2014

@lucula73 ja som davala aj do parizskej lebo to tak pytali a chvalili si alebo rafaelo tak sa hodia uplne

lucula73
10. dec 2014

@nika1985 aha..........a to rafaelo s aako robí?ak by si mala kuštek času??ďakujem moc 🙂

lucula73
10. dec 2014

@nika1985 už som našla,nemusíš písať,to je s kokosom,nevyzerá to zle..........to by chcelo pre nás vyskušať 🙂

nika1985
11. dec 2014

@lucula73 skus mne zo zaciatku chutil teraz uz ani moc nie davam tam viac kokosu ved vyskusaj a co ten robot uz sa to zlepsilo?

maya30
11. dec 2014

@lucula73 ja do rafaelo plnky davam jeden puding smotanovy a druhy kokosovy a vtedy je ho tam viac citit