Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

hrablica
10. jún 2015

@antenka1 aj mne to napadlo takto spraviť, len či to bude fakt držať. Mám z toho jemný stres 😄 a, možno blba otázka, tu stredovu tyč treba upevniť o podnos, že? 😅

dush
10. jún 2015

@maya30 noooo pekne ..phuuuu..to si dam😉Dakujem

dupinka
10. jún 2015

Ahojte!

je tu nejaká šikovná tortárka z Prešova alebo okolia? Potrebujem dať urobiť tortu a Vy ste tu všetky šikovnice. Ďakujem! 😉

majuska55
10. jún 2015

@sikag neviem sa vynadívať na tie tvoje krásne torty....čistá dokonalosť ....waaaaauuuu....však máš tie pivonky živé??? 🙂 ....lebo ak si ich modelovala, tak padám na zadok.....prekrásne....každá jedna......

brunila
10. jún 2015

@jakelina Majko moc gratuluji,nejkrásnější dortík jaký jsem viděla.....bylo mi divné,že jsi nějak nepekla a Ty jsi nám připravila takové krásné překvapení.Je rozkošný,no a vlásky tady obdivujeme skoro každá.Přeji ať jste zdraví a šťastní 🙂 🙂

antenka1
10. jún 2015

@hrablica ja som stredovu tyc nikdy neupevnovala o podnos tak neviem. myslim, ze netreba. Len by som to stredne poschodie nerobila s ovocim a dala by som nejaku pevnejsiu plnku.

jakelina
10. jún 2015

@brunila děkuji moc, vlasy má fakt dlouhé, už jsem mu stříhala ofinu, aby mu nešla až do očí. Asi za každý den co mi bylo tak špatně mu narostlo sto vlasů, jinak to není možné 😀 😀

hrablica
10. jún 2015

@antenka1 ovocie chcú len do spodneho poschodia, tak ti by aj sedelo. Dúfam, že mi to udrží pokope, hehe 😀
A ďakujem veľmi pekne, za rady 😉

grasie
10. jún 2015

@sikag dokonaléééé všetky 😵
@antenka tie tvoje slanotky sú nemajú chybu 😵

antenka1
10. jún 2015

@hrablica neboj to zvladnes. Ja by som sa urcite skor pustila do olafa ako do svadobky, tam ti nejaka ta nerovnost nebude vadit 🙂

@grasie dakujem. Prinesiem grilované stehienko? 😉

grasie
10. jún 2015

@antenka1 že sa vôbec pýtaš 😀

jaama
10. jún 2015

Z víkendu pre mladú kočku 🙂 🙂 🙂

katka1981
10. jún 2015

@jaama, super napad a nadherna torta

jaama
11. jún 2015

@katka1981 ďakujeeem krásne 😉 🙂

dush
11. jún 2015

@maya30 Ja to asi risknem bez stredovej vystuze 😊 Dam len pod kazdu toricku podlozku a polozim na vystuzenu tortu.Musim tie podlozky obalit foliou,ci staci ak tam dam krem,aby sa to nesmykalo pri prevoze?

timuss
11. jún 2015

@antenka1 ten syr je super...a aj tá čokoláda maľovaná, klobúk dole 🙂

timuss
11. jún 2015

dlhšie som nebola, teraz som sa pokochala nádherami, ktoré pridávate 🙂 kočky, super Vám to ide 😉

maya30
11. jún 2015

@dush ja obalujem kedze vacsinou davam karton vystrihnuty z krabice, tak z hyg. dovodov, ale ked nahodou davam tie kupenske zlate podlozky tak ich obalujem tiez aby nenavlhli zospodu

stebota
11. jún 2015

@dush ja by som dala aj foliu

jankako
11. jún 2015

baby máte moj mega obdiv..ja som dneska prvý krát v živote tvorila postavičku,aj to len takú jednoduchu,minecraft...fú,nikdy viac..😀 😀
mimochodom,ako ju tam postavím..ked som ju vytvorila,klesala z toho tepla,nohy úplne stláčalo...asi ju dám na ležato,alebo opriem o tortu 😀 😀 😀

blahowoman
11. jún 2015

Pani učiteľka končí ,o rok budú mať novú. Torta ako poďakovanie .

nika1985
11. jún 2015

@jankako daj do nej sparadlo nechaj ju vytvrdnut na lezato a potom zapichni kam chces.

zuzu188
11. jún 2015

zvaracska helma

svetlo55
11. jún 2015

Na rozlúčku zo škôlkou 🙂

mysiatkoo
11. jún 2015

tento tyzden vybavene a hura zajtra balit! tesim sa na vas v sobotu 😵

grasie
12. jún 2015

@mysiatkoo vyzerá úúúúžasnee 😵

lamps
12. jún 2015

ahojte sladulienky, tortičky mám hotové, dnes odovzdám, dokončím swapík, niečo upečiem a bežím za Vami 😵 😵 😵 😵

stebota
12. jún 2015

@lamps si sa nakvietkovala 😝

stebota
12. jún 2015

@mysiatkoo tak to by som si dala aky si davala krem na tú holu tortu?

lamps
12. jún 2015

@stebota no, nakvietkovala, venčeky majú zjavne úspech 🙂