Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janula.h
16. jún 2012

@mima1311 super 😀 a nezčerneli Ti banány?

mima1311
16. jún 2012

@janula.h nie 😝 nestihli , hned som ich zaliala zelatinou - tak by uz nemali DUFAM 😝 , mala byt len cisto pomarancova , no bolo to take smutne 😀 a banany uz trebalo zjest ...

dadka212
16. jún 2012

@mizulienka tiež mávam hrozne ťažké torty....ale toto ma samú prekvapilo, že som sa trafila do váhy a bolo to presne 4,2kg robím mramorový do 23 zo 4 vajec a do tej 16-tky som dala z 3 vajec a niečo som zrezala zvrhu aby som mala drobky okolo torty....rozrezavam 2x

lamps
16. jún 2012

moja práve dokončená birmovná

mima1311
16. jún 2012

@lamps ooooo 😲 zas tie uzasne kvietky 😉 , ty si neskutocna 🙂 🙂 🙂

lussy23
16. jún 2012

@lamps krásna

dajna11
16. jún 2012

oslávenec si pochutnával a to je dobre 😀 😀

lussy23
16. jún 2012

@mima1311 @petaskrdla úžasné tortičky, hneď by som si dala, mňam.
@vecernicci krásnučká
@1katuska73 krásne tortičky

lussy23
16. jún 2012

@dajna11 zlatý🙂 krásna tortička

janula.h
16. jún 2012

@lamps kurnik furt ako Tvoje fotky zbadám mám chuť vybalit PDT a učiť sa učiť sa učiť sa a aj tak nebudem mať také kvety ani z 25 % ako Ty nádhera

lifinka
16. jún 2012

@reruna díky, ale dneska mi ukápla první slza z dortu, ale negativní...takže jediné štěstí bylo, že jsem fakt věděla, že neuspěju s tím logem, proto jsem to tu i tak řešila a stejně se nelíbil, prostě jsem z takových zákazníků ponaučena a ikdy více, to mi za ty nervy a strach nestojí nějaké 200kč(do kapsy) za dort...

lamps
16. jún 2012

@janula.h to nie je pravda, veď máš krásne výtvory 😅 😅

dm1
16. jún 2012

@lifinka to fakt neboli spokojni? akoze co si ludia myslia ze to bude akoze total brutal real? nechceli nahodou aby sa po zakrojeni otvorila ich stranka na nete???? vrrr nenechaj sa rozhadzat pecies krasne torticky oni by boli asi nespokojni so vsetkym...

lussy23
16. jún 2012

@lucinka krásne
@dadka212 nádherné dielka, waw, ale pravdupovediac, ten psík je len pre silné žalúdky. ja by som h oteda nerozkrájala☹

dadka212
16. jún 2012

@lamps prekrásna 😵

medved
16. jún 2012

@petaskrdla ahoj torta je krasna 🙂 mozem poprosit o recept? Vdaka

lifinka
16. jún 2012

@dm1 děkuji, prostě mi vše řekl otevřeně...stínování, že je to jakoby se mi tam něco vylilo ☹ písno není přesnééé, tak jsem mu řekla jestli si vzpomíná, co jsem mu na jeho návrhy napsala, že jestli chce upeču, ale že nejsem žádná výtvarnice na písmo, že se samo budu snažit...ale škoda mluvit 😢na víkend mám tři dorty a ani se mi do nich nechce, nejradši bych s tím sekla... 🤐 a krásně sdi to napísala,

dadka212
16. jún 2012

@lifinka no fakt niektorí ludia sú hrozní...asi nechápu, že je to jedlo a nie umelecké dielo....nabudúce nech si dajú jedlú oplatku asi budús pokojnejší.....
@lussy23 no robila som podla ich psa...tiež to nechápem...a dakujem za pochvalu si zlatá 🙂

janula.h
16. jún 2012

@lamps moja ja sa desím že niekto povie urobíš mi s nejakou pivóniou? ruža je pre mňa maximum 😀

lifinka
16. jún 2012

@dadka212 mu nikdy víc nepeču, protože bych nespala a jen se trápila nad tím, co by e mu nelíbilo....člověk do toho dá vše, ale já si zůstanu u svých kytiček a dětských dortů 😎

dadka212
16. jún 2012

@lifinka presne najlepšie sa robí pre deti tie sú tak krásne vďačné ja keď vidím fotky z oslavy, kde je moja torta ako sa deti tešia tak sa mi na to dobre pozerá 🙂 od takých ludí ruky preč, aby sme sa kvôli takým trápili....

dm1
16. jún 2012

@lifinka to je dexxx ze pismo nie je presne 😠 . a suhlasim s dadkou ked chceli nejaky 100% original mali si dat oplatku.sice myslim ze este aj to by dokazali ofrflat...

lamps
16. jún 2012

@janula.h 😀 😀 😀 pivóniu som skúšala raz a skončila v koši 😀 😀 😀

lifinka
16. jún 2012

@dadka212 přesně tak, jak píšeš, to si budu pamatovat! 😉 Ještě,že jste tu vy a podržíte člověka 😀

janula.h
16. jún 2012

@lifinka moja kašli naňho nech si skúsi sám ver že ani palacinku neupečie!!! a neplač kvôli debilovi určite nie!!!!!

janula.h
16. jún 2012

@lamps 😀 😀 ale netrep neverím

lifinka
16. jún 2012

@dm1 víš, co je nejhorší je to přítel neteřinky, takže chápeš, to mi bude připomínat jen jeho pohled...až se uvidíme příště...

lifinka
16. jún 2012

@janula.h přijde mi to strašně líto, ale já s tím počítala, děkuji 😉

lamps
16. jún 2012

@janula.h 😀 😀 😀 pivóniu som skúšala raz a skončila v koši 😀 😀 😀 odvtedy som sa na ňu ani neodhodlala ☹

aduskatt
16. jún 2012

@lifinka leboi mi, narozdiel od pana dokonaleho vieme, co je to za robotu...........tak jasne, ze podrzime