Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

weirdo
11. aug 2011

@desmodka - pekny darcek 😀

dm1
11. aug 2011

@desmodka je krasna! akurat rozmyslam ze naco si si dala robit vtedy synovi na narodeniny ten vlacik ked ty si taka sikovna a tak ti ide aj modelovanie ze by si to isto zvladla sama! 😕

dm1
11. aug 2011

@mizulienka kedy robis tu svadobnu? sa na nu normalne tesim lebo som pozerala tvoje foto na FB a fatk nechapem sikulka take krasne torty ked si len teraz zacala 😵

desmodka
11. aug 2011

@dm1 dakujem za pochvalu, velmi si to vazim 😵, vtedy som eset nevedela, ze by som to mohla vediet...

mizulienka
11. aug 2011

@dm1 to vazne? 😕 ja som si praveze nejak prestala verit, stale pochybujem, ci sa ludom pacia 😎 😕 😕 dakujem velmi pekne za pochvalu, velmi dobre mi to padlo 🙂

mizulienka
11. aug 2011

@desmodka jezinku tak ta je krasna, uplne nadherna.
@dm1 ma pravdu, akoze na co si ty davala piect tortu, ked mas taku krasnu pracu. wow iba pozeram.

lucula73
11. aug 2011

ahojte šikulky,
no aj ja som sa rozčertila nad tým nezmyselným názvom,dúfam že tu dlho nebude 😝

@desmodka no parádna tortička,možem si ju uložiť na inšpiráciu? 🙂

mizulienka
11. aug 2011

@dm1 jednu svadobnu mam na 3.9. ma byt iba taka obycajna, biela ale ja uz spekulujem, ze ako ju nejak obzvlastnit....maju zlatu vyzdobu 🙂 to je ta torta, co ma manzel dohodil nasej bankovej maklerke pri vybaovani uveru 😀 😀 😀
a druhu svadobnu tu co sa na nu pytas mam na 10.9. 🙂

mrka2
11. aug 2011

@desmodka to je zlatucka torta 😀

mrka2
11. aug 2011

inak preco je to tu premenovane? som to nemohla najst 😠 a este uplne od veci nazov! ved to nie je vobec o krstinovych tortach!

yamahafazer
11. aug 2011

ja pozeram kde mam marcipanove torty 😕 to je niaky divny nazov neveim naco taky dlhy a este neni vystizny ved podla mna marcipanove torty je kratke a vystizne tak neviem co tu spekuluju 😠
no ja uz mam torty dalsie poplnene zajtra mozem dorabat

@marci2305 na to je taka formicka co robi perlicky

lamps
11. aug 2011

moji "bobkovci" 😀 . Myslím, že sa celkom podobajú 😀.

anibas
11. aug 2011

@desmodka perfektnááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵

yamahafazer
11. aug 2011

@lamps ty sa ti krasne podarili 🙂
@desmodka ta je super 🙂

mrka2
11. aug 2011

@sygy sedu urobis tak,ze si do bielej tas trosicku ciernej a mas. a cierno ciernu,tak to ti odporucam extra ciernu gelovku. ale na MMF mi nepomaha ani ta 😝 ale na ine hmoty chyta krasne. ked robis MMF,tak asi jedine pomalovat po vrchu

mia1111
11. aug 2011

@lamps - nemajú chybu 😵 😵 😵
@desmodka - kráááááááásna tortička 😉

yamahafazer
11. aug 2011

@mizulienka ja mam tiez na tie datumy svadby a na toho 10 tam toho mam najviac september to je kazdy tyzden svadba umna

mrka2
11. aug 2011

ahaaa,teraz som citala,ze to nikto nepremenoval,ale same sa premenovalo. no este ze tak 😅

mrka2
11. aug 2011

@lusil2005 vitaj doma, teraz kasli na torty a tes sa z maleho 😀 dufam,ze ste zdravi a v pohodicke 🙂

lucula73
11. aug 2011

baby poradťe mi prosím,ráno som si roztopila čokoládu v šlahačke a teraz idem k tomu pridať maslo......ako to robíte vy?mám si najprv vyyšľahať tú hmotu a maslo zvlášť a potom zmiešať alebo pridávať hmotu k maslu a spolu miešať? 😕 😕

luci79
11. aug 2011

dievcata, dajte mi typ na nejaku tortu pre sestru k 30tke...chcela som jej nejakeho pindura urobit, ale mne sa do toho nechce ....pride mi to take....no neviem 😅

lucula73
11. aug 2011

@mrka2 na predchádzajúcej strane máš o 16.17 odpoveď o názve temy 🙂 😠

mrka2
11. aug 2011

@lucula73 ano,uz som si vsimla, hore som uz pisala 🙂

lussy23
11. aug 2011

@luci79 - krásnučké @mrka2 - nádherná @katy1979 - prenádherná mašlička =) @andriss23 - krásna torta @ada9557 - peknučká´=)

lussy23
11. aug 2011

@dm1 - tiež som si všimla, pred chvíľou, lebo som nemohla násjť túto tému, tak som si dala do vhľadávača a naskočilo mi toto. 😖 @desmodka - tá je ale krásna 🙂 @lamps - prekrásni zajačikovia a podobajú sa. sú úplne rovnakí ako Bob a Bobek 🙂
@yamahafazer - nádherná torta.

jakelina
11. aug 2011

@desmodka ta banánová je nádherná.

jakelina
11. aug 2011

@lamps Bob a Bobek jako živí. 😉

bzucinka2
11. aug 2011

@lamps to je podarene 🙂

bzucinka2
11. aug 2011

@desmodka podarena 🙂
@sven uplne uzasna odpoved o nazve temy 😝 musia sa velmi nudit ked robia hovadiny ☹
@lusil2005 vitajte obaja doma

reruna
11. aug 2011

ad změna názvu - prý mají nějaký nový systém na vyhledávání, aby prý název tématu lépe vystihoval podstatu tématu, o čem se tu lidé baví a prý jestli máme návrh, jak by se mělo téma jmenovat, aby to vystihovalo jeho podstatu, tak ho máme napsat adminům. No nevím, mě připadal název Marcipánové dorty maximálně vystihující podstatu tématu.... možná bych to změnila na Potahované dorty, ale nový název je příliš limitující tím křtem.....