Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

monika76
31. okt 2011

no asi fialky alebo take male biele kvietocky podobne tomu tvaru

dm1
31. okt 2011

@monika76 jaj tak to ti stacia tenke dratiky kludne tak 24-tky si myslim

lusil2005
31. okt 2011

@pristela jasne ze aj ty mozes!!! vies co ja mam vsetko robit? sit, uctovat... aaaaa ja robim co? peciem! 😀

danciacik
31. okt 2011

@lusil2005 nejak som nezaregistrovala aký od boshu? môžeš mi dať link prosím

pristela
31. okt 2011

@lusil2005 mna by tety ubili 😀 😀 😀 😀 ale fakt uz mi z toho hrabe 😠 dnes MUSIOM este dva kabatiky a dat 3babulkam makeup a rozum mam furt na tom ako budem nalievat hore cokoladu !!!! sakra! a za vsetko moze @dm1 😀 😀 !!! bo dala tu coko torticku na Fb odfotenu zhora a neskutocne dobre to vypadalo, tak to chcem skusit či to aj moje grambláčiky dokážu 😉

dm1
31. okt 2011

@pristela no pekne sa tu na mna vyhovaras 😀

lusil2005
31. okt 2011

@dm1 no len sa ty nevykrucaj, tiez som kvoli tebe bola dnes cokoladu na varenie kupovat!!!!! 😀 😀 😀

yamahafazer
31. okt 2011

pridavam jednu malu rychlovku bola svagrinej len som ju upiekla ani nestacila poriadne vychladnut som ju naplnila a potiahla ani v chladnicke vobec nestihla byt a som skusila nieco len namalovat rychlostne uz som si to chcela vyskusat tak to aj tak vyzera na rychlo co ma napadlo 😀 ,ale ide to to malovanie len to chce viac casu na to

yamahafazer
31. okt 2011

@jakelina to je krasa 😵

yamahafazer
31. okt 2011

blbne to tu len mne alebo aj ostatnym vobec mi niektore obrazky co ste tu pridali nechce ukazat a etse aj stym mojim som mala problem ho tu nahrat som to trikrat skusala 😠

vejinka
31. okt 2011

@yamahafazer blbne to ..ale tvoja malovana je krasna. 😵

jakelina
31. okt 2011

@yamahafazer taky mi to blbne, když dám odpovědět, tak mi to skočí nahoru na stránku a furt nic 😉 až teď. 😝

dm1
31. okt 2011

@yamahafazer kraaasna torticka!

vlada111
31. okt 2011

@jakelina no ja by som to veru za hodinu nenamaľovala ☹

jakelina
31. okt 2011

Moc vás prosím, ještě jsem neděla Hello Kitty a chce ji kamarádka. Nemáte některá šablonu na vyřezání z korpusu. Chci zvlášť hlavičku a zvlášť tělo. Děkuju moc.

dada78
31. okt 2011

@yamahafazer @jakelina ďalšie šikulky maliarky 😵 😵 😵 😵 radosť sledovať ako tu všetky napredujú a môžeme sa učiť od tých najlepších 😉

jakelina
31. okt 2011

Já na to nemám dnes nervy, vůbec nic nevidím, jenom občas nějaké písmenko a fotky všechny přes sebe. 😒

mia1111
31. okt 2011
mia1111
31. okt 2011
daducha
31. okt 2011

@livia76 dakujem velmi pekne za rady,si zlata 😵 .Nakoniec som sa nastvala a ukecala ich na minitorticky kocky,na tom fialovy kvet,zeleny listok a meno a ucitelkina bude s viacerymi kvietkami.Suhlasili,tak som rada,som zvedava ako to dopadne ..Dufam, ze si hanbu nespravim 😝 Takto s tym bude menej prace a aj coko-bananoveho odpadu 😀 .

katy1979
31. okt 2011

@jakelina preco chces zvlast hlavu a zvlast telo. no urcite si uz nasla obraky tak uz mas.

akme
31. okt 2011

dnes je tu nejako mrtvo, jaj ved je pondelok tak nepečieme 😀 😠

livia76
31. okt 2011

@jakelina ja som robila dávnejšie Kitty tiež oddelene-tolo -hlava, našla so si obrázok na nete a dala zväčšiť na formát približne 2xA3, takže my to vyšlo vyrezať z 2 okrúhlych korpusov s minimálnym zvyškom, teda takmer žiadne orezky 😉

jakelina
31. okt 2011

@mia1111 děkuju moc.
@katy1979 asi to udělám v jednom kuse, ona to tak chtěla ta kamarádka, ale mně se to moc nelíbí, tak jí řeknu, že to je lepší vcelku.

broucek2
31. okt 2011

přidávám foto toho, jak se dá i dort využít jako hračka :o)))

jakelina
31. okt 2011

@livia76 ta je krásná, tak teď nevím. Hledala jsem na netu a někde je to vcelku a někde ta hlavička a tělo zvlášť.

christie
31. okt 2011

@broucek2 tak to je super, waw

broucek2
31. okt 2011

@christie jo, celkem mě to taky pobavilo, už má odjezené houby, stromy a se zbytkem si hraje :o)))

katy1979
31. okt 2011

ja nevidim fotky 😠

@jakelina ja osobne robievam z jedneho kusu mne sa nepaci ked je to oddelene a hlavne nevidim na to dovod to oddelovat

jakelina
31. okt 2011

@katy1979 možná se jenom líp dělají nějaké šatičky nebo nevím proč to dělají zvlášť. Uvidím jak se s tím poperu. Jdu zvětšit nějaký obrázek a nevím jestli to budu umět vytisknout na dvě A4. Ještě jsem to nedělala. 😒