Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
4. dec 2011

kde by som také niečo kúpila? Pýtala som sa Danky, ale zabudla mi odpovedať ☹

vlada111
4. dec 2011

@mamoo jéééj, aj moja je narodená v ten deň a bude mať dva roky 😉

dm1
4. dec 2011

@vlada111 mna si sa pytala? a naco? asi som prehliadla 😔

vlada111
4. dec 2011

@dadka212 uf, ja by som pri tom potila krv. Klobúk dolu.

dm1
4. dec 2011

@vecernicci dakujem za radu. tento prvy asi poviem nech sama navrhne a dalej uvidim. lebo ked som ich dala na FB tak uz sa aj ini pytaju ci predavam 😝

vlada111
4. dec 2011

@mizulienka krásna je Luci, proste tie detské máš perfišné 🙂

vlada111
4. dec 2011

@lusil2005 krása tortička 🙂

vlada111
4. dec 2011

@dm1 kde viem zohnať tie misky, čo si do nich robila šľahačkovú dobrotu 😅

vlada111
4. dec 2011

@vecernicci wau, krásny je 😉

dm1
4. dec 2011

@vlada111 a ja ze som ti pisala ze viem len ze u kamky inak veru netusim 😔 http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...

zlatat
4. dec 2011

@vlada111 ďakujem krásne - ale nerobila by si ho tak dlho ... ozdobený je dookola s WI a potom len tie hviezdičky a kvietky sú s bielkovou polevou 😉

vlada111
4. dec 2011

@dm1 Krásne perníčky, aj ja sa chcem takto rozbiehať 😠

zlatat
4. dec 2011

@dm1 nádhera, kde sa ja na teba hrabem s medovníkmi 😀 😀

vlada111
4. dec 2011

Kočky pridávam tortičku, ktorú som robila na dnes synovcovi. Je to moja prvotina 3D, takže som si vybrala niečo jednoduchšie. Plnka je s mascarpone, ďakujem @mizulienka za konzultácie cez FB, všetkým veľmi chutila.

mia1111
4. dec 2011

@dm1 - to fakt by Ti ju vedeli urobiť? A budeš si ju dávať? Ja by som veľmi chcela, ak by sa dala urobiť aj pre mňa... 😵

mia1111
4. dec 2011

@vlada111 - ja odpadnem - krááááááásna tortička 😵 😵 😵

vlada111
4. dec 2011

@dm1 super, nevedela som, že je to také lacné. ďakujem Dani 😉

dm1
4. dec 2011

@mia1111 no ked som tam bola naposledy mali tam narobene take vo velkosti ale vysoke na pecenie minitorticiek rozne tvary 4-listok a tak tak ma napadlo sa opytat a ze mam doniest nacrt. Tak tam zbehnem asi v utorok. Ale ja si budem len tie vrchne 2 davat robit lebo ten spodny mi kupila broucek v Brne 😵

lussy23
4. dec 2011

@dm1 prekrásne medovníky
@mia1111 . krásne
@mrka2 bože to je zlaté, ksoda zjesť @vlada111 jej zlatučká

vecernicci
4. dec 2011

@dm1 jééé já chci taky kostelíčky a všechny, tady nemají nic ☹ pěkně prosím, smutně koukám 😉

lussy23
4. dec 2011

@mojmacik waw veď to su umelecké diela.. a ešte mikrotenom zdobené... mne to mikrotenom zdobiť nešlo, robím si foliove vrecká.

dm1
4. dec 2011

@vecernicci jasne ked to pojde dam spravit vsetkym kto bude chciet 😉

alicc
4. dec 2011

dievcence vsetkym vam pekne dakujem, viem ze to nie je take dokonale ako vase torticky ale kamoska mi posielala sms, ze sa torta pacila a chutila, tak som spokojna. este raz dakujem za pochvaly 🙂

vecernicci
4. dec 2011

@dm1 jéééé, tak to bys byla moooc hodná 😵 😵

jakelina
4. dec 2011

@vlada111 ta je milá a jak myška posiluje 😀 😀

jakelina
4. dec 2011

@simasa děkuju, už jsem si to uložila 😉

njonja
4. dec 2011

Ahojtte dievcata, pridavam svoju piatkovu nocnu. Nechytam sa na vas, ani len zdaleka nepeciem tolko vela ako vy, ale vdaka vasim rada, ktore citam skoro kazdy den tu na konovi, sa mi pecie uplne super🙂 len keby som tu piskotu nemusela robit na 2 krat vzdy..nikdy mi nevijde.

Tema bola jazz dance pre dvadsat 6-7 rocnch deti, tak, aby to bolo pre dievcata aj chlapcov.som sa toho strasne, lebo pre pani, co si to objednavala som robila aj celu detsku osalvu a den predtam, som si to tam bola pozriet a to som nemala! Ona patri totiz ku miliardarom v nemecku a ani som s nou poriadne neprisla do kontaktu - vsetko vybavovala jej sluzka!!! Dodnes neviem, ako sa jej to pacilo a ci mi vobec zaplati. Zaplati mi len vtedy, ak som ju presvedcila a spravila veci podla jej vkusu... No tak uvidim, ci mi tento tyzden zavola a co povie... takze tu je moja torticka... dole boli noty a na drhom poschodi vyrezane tancujuce figurky, len to z tohto pohladu moc nie je vidiet.- je to dieca, co ma tak hore vykopnutu nohu a je v zaklone....

livia76
4. dec 2011

@njonja teda, to už kde žijeme, že zaplatí až potom, ak bude spokojná, ak nezaplatí, nech ti prinesie tortu späť 😀 som si 100% istá, že deti ju zlupli na 1 x 😀 😀 😀

lucula73
4. dec 2011

@dm1 krásne perníčky,bože ako to baby viete.... 🙂
prosím ťa ako tam máš pripevnené tie stromčeky,domčeky aby to stálo kolmo?

mia1111
4. dec 2011

@dm1 - ja by som chcela ten vrchný aj ten spodný, ak by to nebol problém... A ak by mali aj samotný domček a stromček... Šecko zaplatííííííím 😀 😵 😵 😵