Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia1111
7. júl 2012

@battole - tortičku máš peknučkú, na to, že je prvá, tak super 😉 .
Moja rada : pred poťahovaním nabudúce tortičku pekne pomaž napr. vymiešaným maslom s odrezkami z korpusu a potri boky aj vrch, aby si nemala hrbolčeky. A poťah potom pekne uhlaď buď rukami, alebo žehličkou, nech je povrch hladký. Ale podarila sa Ti fakt super 😉 .

lauraaaaaa
7. júl 2012

ach to svate prijímanie 😉 🙂

aduskatt
7. júl 2012

@moncicatko19 tak si sa dockala🙂

mariann2
7. júl 2012

ahojte, pridávam svoje tohtotýždňové

miciatko
7. júl 2012

baby tak jedna torta hotovo (dufam ze je vidiet ze su to puta / , muffiny som dokoncila tesne pred odovzdanim a jedna krstinova ma este caka. . . este ani netusim ako bude vyzerat

mates22
7. júl 2012

@symoona tak možná zkusit marcipán pravej, já našla teď v e-shopu a musím dokoupit smartflex, tak ho asi zkusím, na černo prostě barvit nesnáším (mají různé barvičky, ale jaký bude nevím)

battole
7. júl 2012

@mia1111 dik za rady....ja som ju potiahla kremom aj hore aj po bokoch, ale to v tej horucave sa mi takto poroztahovala. Ked som ju uhladila, tak vyzerala dobre....

lamps
7. júl 2012

@levandulka3 ďakujem 😅 noo môj fotoateliér, to sú dve - tri stoličky, na nich nejaká plachta alebo kus látky, na to položím tortu a fotím, ale pri fotení sa namordujem, aby torta na foto ako tak vyzerala. Asi by som mala absolvovať nejaký kurz fotenia 😀 😀 😀

janulkamartinko
7. júl 2012

@lauraaaaaa Ale je moc pekna 🙂

@levandulka3 waw nadherny 🙂

@levandulka3 velmi milučka 🙂

@eliska22 uplne ako original 🙂

dadka212
7. júl 2012

ahojte tak tu sú tie moje neplánované...

lawli
7. júl 2012

taaak včera som písala ,že dotortováno a večer som ešte piekla ,tu je výsledok... 🙂

anibas
7. júl 2012

Dievčatá ste všetky bojovníčky, že pečiete pri takýchto teplotách !!!!!!!!!! Ja len bábovečku chcem urobiť a vôbec sa mi nechce rúru zapínať 😝 😝 😝 😝

pipka
7. júl 2012

@vecernicci tak zagratulujem ti teda az v piatok 😎 ..ak neumrem pri tej torte 😅 😀

mia1111
7. júl 2012

@battole - jasné, tieto horúčavy sú otras ☹. Si šikulka 🙂

mia1111
7. júl 2012

@dadka212 - toto sú neplánované? Kráááááása, Ty máš vždy také pekné farebné tie tortičky 😵 😵 😵 , veľmi sa mi to páči 😉

battole
7. júl 2012

@dadka212 prekrasna margaretkova 🙂

levandulka3
7. júl 2012

@dadka212 tie tvoje farby sú úchvatné, akú hmotu farbíš, že ti to tak krásne chytá, tento týždeň som skúšala podľa teba jablčkovozelenú a podarila sa mi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

levandulka3
7. júl 2012

@lamps teda ty si vymyselníčka vôbec to tak nevyzerá musím nabudúce vyskúšať lebo aj mňa to fotenie ničí 😝 😝 😝

dadka212
7. júl 2012

@mia1111
@battole
@levandulka3 dík kočky aj ja milujem farby 😵
ja robím so smartflexom, ale pdt mi chytalo omnoho kriklavejšie farby, len v lete sa s tým nedá robiť, ale aj smartflex pekne chytá 😀

janulkamartinko
7. júl 2012

Ahojte šikulky,pridavam aj ja svoje dielka a narychlo Vam želam krasny slnečny dnik 🙂

lussy23
7. júl 2012

@lauraaaaaa krásna práca
@janulkamartinko krásne dielka
@lawli perfektná práca. ale zaujímalo by ma, čo vidia ľudia na takýchto tortách..., keď chcú také dať robiť
@dadka212 krásne tortičky
@mariann2 krásnučké tortičky @miciatko - ktrásna tortička aj muffinky

pristela
7. júl 2012

@lussy23 niektory ludia miluju erotiku na kazdom kroku a myslia si , ze to je sranda, ja co som sa dala nahovorit na tu prdel /bo panie som odmietla 3torty a uz mi to bolo sproste, ale tak pipíka robiť nebudem , blee, co je na nom pekne ? 😅 / tak ta pani mi vravela ze oslavenec na tej prdeli hned hladal kde má dierku 🙄 no a mysli si potom nieco 🙄 🙄 🙄 🙄

Holky uuuuzasne torticky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
inak ja tu kazdu torticku vzdy obzeram ze ako velmi je orosená 😕 bo mne sa rosila teda hodne a nechapem tie ktore niesu a este fotene vonku 😕

lussy23
7. júl 2012

@denisse krásna tortička aj dcérka
@luciahromadkova nádherné tortičky
@mysiatkoo krásna tortička
@aduskatt krásna tortička
@lauraaaaaa krásnučké tortičky
@fodorka krásnučké @battole krásna tortička @andrejecka krásne tortičky @lamps krásna tortička

lussy23
7. júl 2012

@mia1111 krásnučká
@lawli krásna tortička
@ajka82 parádne prasiatko @janula.h krásnučká tortička @mates22 krásnučká @adrika202 krásnučká @jakelina krásnučká @iwulka23 krásne tortičky @eliska22 kráísna @levandulka3 nádherné tortičky @larah krásna lienočka @katmi perfektná práca @teodorie krásnučká @dada2007 krásne tortičky

lussy23
7. júl 2012

@larah krásna lienočka
@teodorie krásna tortička
@dada2007 krásnučké tortičky

mates22
7. júl 2012

děkuji všem za líbí se, obzvláště pak @lussy23, ty jsi zlatá, vždycky si dáš tu práci ohodnotit všechno i slovně

dada2007
7. júl 2012

dnešné dve a fajront 😉

mrka2
7. júl 2012

@janula.h ta je kraasna - ta namornicka... nechapem,ako som ju mohla preskocit! 😵 😵 😵 az teraz som si ju vsimla a hned som si ju ulozila, ak dovolis 🙂

miciatko
7. júl 2012

@pristela a mala dierku ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miciatko
7. júl 2012

@dada2007 ta margaretkova je nadherna