Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
9. sep 2012

@ajaku netuším, ešte som nerobila tortu ako dekoráciu 😀

@vecernicci dakujem, no ani sama neviem 😀

yamahafazer
9. sep 2012

moja dalsia

jakelina
9. sep 2012

@yamahafazer krásná

peroli
9. sep 2012

@zuzka7512 třeba něco takovýho?
ta poslední jen jako vtip.. 😉 😀 😀

sisix
9. sep 2012

@nika1985 ja pouzivam jen zivocisnou. A maslo s cukrem jsem jeste nezkousela, nejak me to nelaka.

sisix
9. sep 2012

@aduskatt me se dnes zdalo o dortach. Hruza 😀

larah
9. sep 2012

Holky ďakujem vam všetkým za lajky, potešilo ma 🙂 Ja som mala stále problém s ľahkými tortami a táto je veru dosť ťažká. Mala 2,5 kg, a tu je na porovnanie s múkou.

mima1311
9. sep 2012

Ahojte , uzasne torticky radost sa pozerat 😵 😵 😵 , neviem kde skor klikat 😀 ....mne sa este na dnes ohlasila navsteva , tak rano som len zacala piect , tak len tak poskromne , cokotortu s cokoplnkou a zo zvyskov ozdobku ... 🙂 taka minitorticka 1,8 kg , uz je z nej len kustik .

lawli
9. sep 2012
eliska22
9. sep 2012

@dadka212 som kukala na fb, že túto fialovo bielu tortu čo si robila tej kočke, tak aj odo mňa mala nedávno tortu 😉 aký je ten svet malý 😀

pristela
9. sep 2012

Holciny ja tento vikend volno tortickoveee 😀 😀 😀 ajaak dobre mi bolo 😀 aj trsanicu som vcera stihla 😀
Dnes som robila len švagrinke oneskoreny darcek k narodkam uuuplne malickuuuu , mala len 1kg 😀 a inspirácia bola šálky co som jej kupila, ona vzdy snivala o velkych salkach tieto mali až 660ml 😀 no laska na prvy pohlad hned v predajni, k nim usite big podsaločky a darcek hotovy 😀 skoro sa počúrala od radosti ked to videla 😀 tak som bola moooc happy 😅

wera.g
9. sep 2012

@zklimekova hej hej prvá, s tortičkami len začínam 🙂)) mne robili najväčší problém listy, inak v pohode 🙂 neboj sa, isto ju zvládneš ! keď som ju ja zvládla 😉

wera.g
9. sep 2012

jeeeeeeej babulky, moc moc moc vám ďakujem za všetky PÁČÍTKA, veľmi veľmi ste ma potešili ! 😉 😵 😵 😵

jakelina
9. sep 2012

@pristela super komplet, dívám se co to máš za podložku pod dortem???

pristela
9. sep 2012

Holky a neskutocne kraaaaaaaaaaaaaasne torty ste popiekli !!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@jakelina 😀 to je vysstrihnuté z kruhovej podlozky co som kupila v cukrarenskom obchode dááávno , take tenke to bolo, som mala asi zatmenie mysle ked som to kupovala 🙄

eliska22
9. sep 2012

@pristela nádhernéééééééé všetko aj tortička aj šáločky, ja milujem túto kombináciu bodkovanú 😵 😵 😵 😵

wera.g
9. sep 2012

@dm1 nooo to je skvelý nápad, nabudúce to spravím tak 🙂 Ďakujem 🙂)

jakelina
9. sep 2012

@pristela aháááááááááááá, no tak to je dobrý nápad. 😉

zuzka7512
9. sep 2012

@peroli ďakujem...
@lawli ďakujem...

eliska22
9. sep 2012

túto tortu som robila segre ona je vegánka, tak taký perník bez vajec, mlieka 🙂 chutil výborne 😵 a hlavne potešil oslávenkyňu 🙂

dm1
9. sep 2012

@pristela ta je kraaaasna 😎 super to spolu ladi vsetko si sikula. Inak presne tieto tenke podlozky si ja kupujem ako podlozky pri vyztuzeni poschovych tort. uz ich potom ani nemusim obalovat

mia1111
9. sep 2012

@pristela - jéééééééééj,to je milené 😵 😵 😵 😵 , aj tortička, aj podšálky a tortička? Ako inak - suprováááá 😵

pristela
9. sep 2012

@dm1 a obalujes to este do potravinarske folie abo sa uz nemusi ? 😕

Holky mooooc dakujem 😵 😵 😵

dm1
9. sep 2012

@lawli 😀 ze sa tak nebal ze mu to dzubne z podnosu dole 😀. zabudol asi ze zemska pritazlivost taha prsa k zemi 😀

dm1
9. sep 2012

@pristela neobalujem to sa nemusi je to nepremastitelne

lamps
9. sep 2012

@pristela to je veľmi pekné, aj ja chcem byť tvoja švagrinka 😀 😀 😀

mimcak
9. sep 2012

@simasa krásna tortička a ten kvietok hore je bombovýv 😕

lawli
9. sep 2012

@dm1 😀 😀 😀 😀 😀 😀 100 bodov moja 😀 😀 😀 😀 😀

...presne nato som myslela aj ja že im to tam vydržalo...a ako druhé ma hneď napadlo ako mi minule "hodili" svadobnú tortu...ani oni sa nebáli a tak to aj dopadlo.... 😖

sisix
9. sep 2012

@eliska22 a co se tam teda dava? Jeste chapu vegose,ale toto mi prijde uz moc.Ale kazdeho vec, pokud tim nemuci sve deticky 😉 Jinak to nevypada spatne. Je tam voda a olej predpokladam.

pristela
9. sep 2012

@dm1 ono to je zo spodu len papier, to nevadí ? nezvlhne to na torte a neodlepi sa z toho ten papier abo co? chapes aby nezoskrabavali papier z potahovkky 😀 😀

@lamps Adka ja aj dobrym kamoskam na narodky robievam 😀 😀