Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

yamahafazer
15. sep 2012

@aduskatt a byva v chlade alebo normalne v regali?lebo hovorim unas je to taky krtinec ,ze tam je strasne malinko veci lebo ak je v chlade tak tam vobec nemaju len tieto dve mame znacky ,ale ak je v regali tak musim pozriet lebo inak som uz aj v bille kupila trvanlivu a to som iba raz este strasne davno,ze si kupim do zasoby a ta byva normalne v regali a vsetka pokazena take som mala nervy a potom som presla len normalne chladenu a malo kedy som mala pokazenu,ale poslednu dobu mam stale pokazene ja neviem ako to skladuju ,ze sa to hned kazi 😠

aduskatt
15. sep 2012

@yamahafazer nene, praveze nie je v chladnicke.ja pouzivam na torty vyhradne tuto, husta je jak slak a zatial sa mi nikdy nestalo, ze bola pokazena

zklimekova
15. sep 2012

@lussy23 🙂 ďakujem ...tie čísla ako štrasové vyzerajú...kúpila som ich tu.. http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...

yamahafazer
15. sep 2012

@aduskatt no tak to sa musim pozret dakujem za info pojdem to omrknut hned v pondelok

peroli
15. sep 2012

@bzucinka2 možná mám ještě nějaký ale v té spooooustě a spooooustě inspirací co mám uložený aby se čert vyznal.. 😅 😀 😀 😀

peroli
15. sep 2012

@dada2007 ty jsi zlatá.. děkuju moooooc.. 😵 😵

lucula73
15. sep 2012

@bzucinka2 nevieš prečo je to po 2 kusy?mne by stačil aj jeden extruder... 🙂 😉

ajka82
15. sep 2012

@pristela zanet, ty si chcela nieco z ikei? urcite pojdeme zajtra alebo pozajtra tam, tak ak sa ti nikto este neozval, tak mozem kupit a pipka nebyva daleko od nas, tak by som po nej poslala, kedze neviem urco ci sa mi podari aspon v nedelu prist 😉

lamps
15. sep 2012

@pristela Žanetka, ja z teba nemôžem 😅, koľkokrát si sa otočila v rade, kde razdávali talent a šikovnosť? Krásne sú obe, cigy sú ako skutočné 😅 😅 😅

mia1111
15. sep 2012

@peroli - kráááááááááásne inšpirácie 😵 😵 😵

mia1111
15. sep 2012

@bzucinka2 - no ja som svoju objednávku ešte neodoslala, tak pošlem Ti IP? Ja by som určite dačo chcela 😵

zdenallicka
15. sep 2012

@vecernicci Kočenko, mohla bys mi, prosím, koupit http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51086604&tab=8 a http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51086877&tab=3 . Peníze ti pošlu klidně předem na účet..🙂 Moc děkuji!! A kdybys natrefila i na váleček s kroužky, tak bych byla ráda..🙂 Takový ten nastavitelný, víš? 🙂 Děkuji!!

pipka
15. sep 2012

@ajka82 ja uz som s pristelkou dohodnuta, idem aj ja zajtra alebo pondelok smer IKEA 😉

pipka
15. sep 2012

@vecernicci teraz kukam moja...tu ruzovu silikonku s tymi gombikmi atd by som si aj ja prosila...slo by to este 😕 😅

kujeeeem 😉 a stale plati, ze ta sada vykrajovaciek mimino...je u mna vitanaaaaa, furt ju nemam 😒 🙂 🙂

pristela
15. sep 2012

@ajka82 dakujem , ako uz pipka 😀 pisala uz sa mi ponukla, zlato moje 😀 teda aspon pokial mi nedonesie objednavku 😀 😀

@lamps uz sme minule pisali o tom , som sa ja blb tocila len v jednom rade ☹ ☹

@peroli uzasne su tie torticky ja si prosim robit tu poschodovuuuuu 😅 je neskutocna

lamps
15. sep 2012

@pristela a ty si z toho smutná? Veď to je super, že si taká šikovná osôbka s dobrým vkusom 🙂

lamps
15. sep 2012

@lucula73 potrebuješ extrúder, ja by som ti posunula ten môj, kúpila som si ho a vôbec ho nepoužívam 😅

peroli
15. sep 2012

@pristela a kteroooou? tam jich je? 😀
že by tu první z té třetí várky? tu sudovou růžičkovou?

ikula2
15. sep 2012

@pristela dakujem za radu, len ani po nejakej dobe to nebolo tmavsie, pozerala som si tvoje foto aj ty mas taku kombinaciu bielo ciernu stencil, rozmyslam nepomohlo by dat extra ciernu gelovku? Lebo ja mam len ciernu wilton

pristela
15. sep 2012

@peroli posledna varka , ta modra s chobotnickou 😵 😵 😵 😵

@ikula2 isto pomohlo 😉 ja zial este niesom stastny majitel extra ciernej gelovky 😀 pouzivam klasicku ciernu wiltonku alebo obycajnu ciernu z drogerie

levandulka3
15. sep 2012

tento týždeň som si zobrala len jednu: pre dvojičky k 1. narodeninám

levandulka3
15. sep 2012

@anibas krásne 🙂 🙂 máš nejaký gríf na tie voály, máš ich nádherné ja sa s nimi vždy tak vytrápim ☹

jenie123
15. sep 2012

Baby neskutocne torticky ste vytvorili.. nadhera.. 🙂 🙂 mam na vas jednu prosbu.. buduci vikend ideme na kamosovu oslavu 30-tky a napadlo ma, ze by som mu upiekla nejaku torticku.. bude tam vela ludi, tak len nieco male ako pozornost.. vymyslela som pizzu, kedze jeho rodina a aj on robia v pizzerke.. mate nejake inspiracie na tortovu pizzu?

adrianai
15. sep 2012

Ahojte kočeny,

potrebovala by som poradiť - sestre budem robiť tortu/-ičky na stužkovú, chcú 19 minitortičiek a jednu väčšiu - tie malé že 10x10cm a tú väčšiu 20x20cm -bude to stačiť, nebudú malé? Chcela aj cenu , ale nemám vôbec poňatia koľko to bude vážiť - plnka čoko+ovocie, povedala som štandard cena od kila, ale veď neviem, či to nakoniec nebudem robiť zadarmo 😲

a ešte nemáte náhodou uložené nejaké inšpirácie s motívom Snehulienky? našla väčšinou iba bábiku v torte -sukňa, no chcela by som niečo iné asi...budeme mať spoločnú oslavu s neterkou a obe dostanú okrem iného aj bábiky snehulienku a jazmínu, tak aby sa to nejak aj hodilo spolu 😅

broucek2
15. sep 2012

@vecernicci super dortíky

rapunzel1
15. sep 2012

@pristela ale je mojinko, v kaufe v To ich majú plný regál a keď sa opýtaš chlapíka, čo má na starosti predaj hodí ti do košíka celú 30 kusovú bedničku bielych amerikáncov, len tak zahrmí.Skús, trochu som sa popýtala a mala som ich a dnes ich tam mali haba kuk.

rapunzel1
15. sep 2012

@reruna MMF je určite bezleková, lebo ju papám aj ja a som bezlepkáč a bezlaktózove sú myslím tiež

levandulka3
15. sep 2012

@peroli už si aj mňa nakazila 😝 😝 😝 už som sa tam prihlásila teda ti poviem dobrý hltač času hotová závislosť 🙂

vlada111
15. sep 2012

@vecernicci tá krava je kráááásna