Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

kika777
2. jún 2013

@mia1111 tak uz sme tri na kvietkovu s
@pralinka25
@viera6

mia1111
2. jún 2013

@kika777 - super babulky, som vedela, že sa dohodnete 😉 . Tak sa medzi sebou dohodnite a jedna z vás písnite karmente, nech to máme komplet 😉

bimbas
2. jún 2013

žienky prosím, prosím ,prosím nemáte uloženú nejakú tortičku s euromincami?? budem veľmi vdačná...

kika777
2. jún 2013

@mia1111 okej, ja teda budem nas hovorca 🙂

viera6
2. jún 2013
bimbas
2. jún 2013

@viera6 dakujem, ešte som tu niekde videla takú , kde boli použité kupované čokoládky-dukátiky "euro"

ajka82
2. jún 2013

@zuul myslis tie krajky co som posielala link? ... vyvalkam, spravim si aspon spodok pasu aby bol rovny, otlacim vzor a potom az tou bez vzoru odkrojim vrch podla toho otlaceneho... ak bude treba tak odfotim, to neni tak zlozite a je to rychlo 😉

anibas
2. jún 2013

@benjik ďakujem - mám obrázok z PC vytlačený, podľa neho vyrežem biely podklad, a potom vykrajujem farebné časti a lepím na ten biely podklad 😉 😉

anibas
2. jún 2013

@mia1111 ak vám bude niekto chýbať do trojky krajky - mám záujem 😉 😉 😉

mia1111
2. jún 2013

@anibas - Sabi, nám už nechýba, ale určo sa k Tebe ešte niekto pridá 🙂

Tak babulky, ktorá ešte chcete krajku - teda jeden pás? 😉

anibas
2. jún 2013

@mia1111 V podstate mi je jedno aký vzor - tak ak to ustriehneš - budem rada, 🙂 🙂 ja som od zajtra v práci - tak na MK budem výnimočne, možno až večer doma

pipka
2. jún 2013

@mia1111 @anibas aj jaaaa chcem krajkuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 dostala som na narodky prasulky, tak si mam spravit radost 😵

bimbas
2. jún 2013

@aduskatt no áno,dakujem uložené 😉

pipka
2. jún 2013

@bimbas ja mam ulozenu takuto a mozes do nej dat aj euromince 😉 😀

luciahromadkova
2. jún 2013

@pipka @mia1111 @anibas mala by som zaujem o kvietkovu http://www.monacoint.com/eshop/node/35270 alebo motylikovu http://www.monacoint.com/eshop/node/35266 na tretinku ak niekto chce, my by sme sa s jankou @pipkou aj podelili, byvame blízko seba

pipka
2. jún 2013

@luciahromadkova ta motylikova je kraaaaasna 😵 😵 😵 😵 😵

zuul
2. jún 2013

@anibas @mia111 @pipka @luciahromadkova dievcata mozem sa k vam pridat k krajkami?

pipka
2. jún 2013

inak ja by som si kludne aj z dvoch roznych po jednom pase vzala 😉

mia1111
2. jún 2013

@anibas - super, ak ste tri, napíšte jedna z vás - hovorkyňa 😀 @karmenta, nech vám objedná, pred záväznou objednávkou si to skontrolujete. Tak to bude lepšie, vždy nech je v skupinke jedna, ktorá to bude mať na starosť 😉 . Každá sme z iného kúta, musíme potom vymyslieť, či všetky krajky pošle jednej kočke a tá to potom potriedi, alebo ako ;). Aby s tým nemala veľa starostí, už to je super, že nám to donesie na SK 😉 .

mia1111
2. jún 2013

@zuul - určo ešte niekto dnes prečíta tú našu krajkovú story, tak čakaaaaaaj, nájdeme niekoho, kto sa k Tebe pridá 😉

Babulkyyyyyyyyyy, ktorá ešte chcete krajku - teda tretinku ? Dve z tej kvietkovanej by boli voľné - rozdelili by ste sa so @zuul 😉

evala777
2. jún 2013

pridávam moje z toto bláznivého týýždňa... lentilková nevydarená, chabé pokusy s krajkou 😒 dve na krst, jedna v tvare kvetu a jahôdka a Mickej Mouse.... 😉

pipka
2. jún 2013

@zuul @luciahromadkova ...tak uz sme tri, tak by sme sa mohli dohodnut ktoru chceme, resp. aj ak chceme viac a luci mala by si byt hovorca 😀 😉

luciahromadkova
2. jún 2013

@pipka @zuul ok takze chcete este kvetinkovu? ja by som si s vami vzala ak chcete...

zuul
2. jún 2013

@pipka @luciahromadkova dievcata ja by som brala aj tej motylikovej aj z tej kvietkovej.

@mia1111 dakujem.

pipka
2. jún 2013

@luciahromadkova aj ja si prosim aj aj 😉

luciahromadkova
2. jún 2013

@pipka @zuul ok takze chcete este kvetinkovu? ja by som si s vami vzala ak chcete...

mia1111
2. jún 2013

@pipka - tak ste tri s luciou a so zuul či s anibas?

luciahromadkova
2. jún 2013

@pipka @zuul takze beriete kvetinkovu a motylikovu..., pisem teda @karmenta IP a ozvem sa ako sme sa dohodli

mia1111
2. jún 2013

@pipka - mici, počuj, Ty si z BA? Žeby sme Ťa zneužili na strihanie krajok? 😅 😀