Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daducha
9. sep 2011

@mizulienka ja peciem z takej aj takej, podla tohto : 5 vajec,200 g cukru,150g polohr.,100 g hladkej,1 PDP,asi 50 ml oleja a voda.Postup ako pri vsetkych korpusoch, akurat vodu davam podla potreby,tak aby slahani krem pomaly stekal z metliciek,teda pred pridanim bielkov.Je z toho krasny,mäkky korpus,a fakt ako pisali na dortomanii vzdy sa podari.

daducha
9. sep 2011

@mizulienka u Bohusa zo Sugar art,on jediny ju mal, teraz ju uz mozno ma aj niekto iny.Ja od neho nerada objednavam, je velmi drahy 😖

mizulienka
9. sep 2011

@daducha asi sprosta otazka ale aky je presny postup....vyslahas bielka s cukrom, potom do toho zaslahas zltka, pridas muku s PDP, olej vodu?
lebo ja som zatial stale robila nastvovany od bohusa a tam zvlast slahas bielka s krystalovym cukrom a zltka s praskovym cukrom a az tak zmiesavas a pridavas muku.
dakujem 🙂

ja som od neho zatial nicneobjednavala, lebo aj mne prisiel strasne drahy, mozno ma veci, co ini nemaju, ale zatial som si na to nezarobila 🙂

mia1111
9. sep 2011

@lusil2005 , @mizulienka - tú čokoládovú tortu z MMB som robila v marci - mám tam aj komentár :D, je fantastická, naozaj, aj krém je super, ten korpus nemal chybu. Vyskúšajte. 😉

mia114
9. sep 2011

babulky a ktore si idete objednavat tie veci, ze ci by som tiez nieco mohla?napiste mi do ip. dakujem moc

kiya
9. sep 2011

baby ja teda nepeciem, fakt obcas, ale citam vas uuuplne pravidelne 🙂 nazrela som na stranku sugar art a tato sada kostic... presne ta ista... (viem to, lebo som si ju kupila, teraz reku mozno na torticku a neskor dcere k plasteline :D ) http://www.sugarart.sk/modelovacie-kostice-sada... stoji u nas v klasickej kuchynke necele 4 evra 🙂 no mam dost....fakt vam nezavidim nakup vasej vybavy na pecenie a zdobenie... klobuk dole....

reruna
9. sep 2011

@kiya a není náhodou na tom obale místo PME Arts and Crafts napsané Zinuo?

bianca
9. sep 2011

ahojte

@zuba ja viem ze da ale chcem neaku zmenu.Do teraz som stale pouzivala funky a chcem nieco mensie na slavnostne torty.Nakoniec som zohnala v korunaplus a dufam ze skoro pridu

daniz
9. sep 2011

@dm1 ďakujem, ja urobím asi biely výplet a povrchu ho natriem kakaom. Tak sa to zamaskuje, alebo rozmiešam nutelu s maslom a bude taký nie tmavo hnedý. A tie žabky 😝 😝 😝 😝 , normálne začínam mať stres, či sa narýchlo nerozpadnú... ☹ ☹ ☹

ikula2
9. sep 2011

@matatara na to cesto mam asi tento recept co ty a plnku robievam iba tuto cokoladovu je super, len som si nebola ista, lebo som sa docitala ze do original dobosky ide pudingova plnka s cokoladou, tak som sa nevedela rozhodnut ktoru urobit, ale karamel si nedavala medzi platy? Dakujem krasne za recept 🙂

daducha
9. sep 2011

@mizulienka prepac, vidim ze su aj ine postupy na piskotu, tak ja robim takto : vyslaham bielka,zltka vyslaham s cukrom, ked sa mi robia bubliny, pridam olej,zaslaham a pridam vodu.Na 5 vajec na zaciatok cca deci,ja davam od oka a potom na najmensom stupni zaslaham muku s PDP .Ked treba, este pridam vodu.Potom uz iba varechou zamiesam bielky a hned dam piect.Vo forme treba trosku zo stredu odhrnut cesto ku krajom ,zvykne sa urobit taky maly kopcek v strede.Peciem na 180 cca 50 min.,treba to sledovat.Je to na formu 24,kombunujem vajcia L a M.Ked mam iba M-ka tak dam 6 a upravim mnozstva vsetkych surovin.Zo 6-tich je aj ta posledna svadobna a takto cela ozdobena ma 3,5 kg.

ikula2
9. sep 2011

@daducha @mizulienka ja tiez robim tento korpus a som spokojna

mizulienka
9. sep 2011

@daducha dakujem, si zlata 🙂

baby mna uz nacisto trafi....vcera som vam spominala tie korpusy, dnes 2 slahacky, 200g cokolady, 2 mascarpone, krem v prdeli, uplne sami zrazil, hrcky jak toto, uz som to zohriala v MW vyzeralo to fajn, dala somdo chladnicky ale potom som to premiesala a je to zle....mate este niekto nejake finty?
uz teraz som na torte prerobila 😕

matatara
9. sep 2011

@ikula2 nie karamel som nedávala 😖,mal by tam byť??v doboške klasickej nie je ak sa nemýlim...ale ako som to orezovala tak som aj okoštovala a bolo to super ten krém je ozaj ako pena...

matatara
9. sep 2011

@ikula2 čokoládu som rozpustila a pridávala do masla potom som po troche pridávala penovú hmotu z vajec a krém ako lusk sladký ako čert ale fantázia normálne sa to rozplývalo v ústach...

ajuliaa
9. sep 2011

@mizulienka nevim jak jsi delala krem, ale mascarpone bych ne slehala ale jen zamichala do kremu slehacka+cokolada.
Ale co s tim ktery uz mas, nevim:(

ikula2
9. sep 2011

@matatara a tu cokoladu si davala nad paru varit s vajickami ci osobitne a potom zamiesat do masla. A aka bola asi vaha z tolkych vajec.

ikula2
9. sep 2011

@matatara prepac teraz citam 😀 , lebo ja mam ten recept do vajec cokoladu, tak to dam ako si mala ty do masla 🙂

ikula2
9. sep 2011

@matatara ten karamel som citala v takej starej cukrarskej knihe ale aj na nete, mal by ist na vrch, ale bol recept aj do spodneho platu. To ja len tak ci nahodou.

ikula2
9. sep 2011

@mizulienka mne sa to stalo prednedavnom a urobilo mi to mascarpone, ale ja ked sa mi zrazi dam do MW a hned vyslaham nedavam do chladnicky. Tak to skus este raz, vsak ked uz je skazeny horsie nebude. Ale to aj mna nastve ked viac skody ako uzitku a zbytocne vyhodene peniaze 😔 , neboj to si kazda tym prechadzame, zarataj im 2x za tortu 😀 , vtipkujem.

mizulienka
9. sep 2011

@ajuliaa iba na najnizsom stupni som to preslahala, minuly tyzden som robila ten isty krem a v pohode...len mam podozrenie, ci to nemoze byt tymmascarpone, mala somho v mraziaku a nechala somho rozmrazit a bol taky troska vodnatejsi 😕

katy1979
9. sep 2011

@mizulienka ten cokoladovy co hodila lusil link. ja som urobila minule mix lebo mi dosla hladka muka a bol v pohode

mizulienka
9. sep 2011

@ikula2 a na ako dlho davas do MW, kymie je krem teply?

dm1
9. sep 2011

@mizulienka ja mam taku istu formu z formicky.sk 😉

ikula2
9. sep 2011

@mizulienka joj tak to neviem iba od oka, ale kratucko mozno 20s 😕 , fakt neviem som to tiez iba skusala, ale predsa mascarpone je ine ako maslo, nemusi to fungovat

matatara
9. sep 2011

@ikula2 nevážila som ale robila som 1 1/2 dávky a vyšlo mi z toho poschodová torta priemery 28 a 22 úplne v pohode..

mizulienka
9. sep 2011

@dm1 uz len teraz napady, ako ju vyuzit 🙂

@ikula2 ved prave, len horsie, ze ja uz dalsie nemam, a tu u nas na dedine v obchode ani nemaju, tak neviem, co tam dam 😕 😕 😕

ikula2
9. sep 2011

@mizulienka nemate jednotu? Teraz bola akcia na mascarpone v jednote ale len v tych malych na dedinach.

ikula2
9. sep 2011

@matatara dakujeeem 🙂

dm1
9. sep 2011

@kiya presne ako pise @reruna na 100% tie za 4 eur nie su "prave" ale napodobeniny z ciny. A musim opat potvrdit co som uz pisala ze to je zatial jedina cinska pomocka ktora mne nevyhovuje a je podla mna naprd lebo ich mam mesiac aj s cestou a vcera sa mi zlomila uz druha kostica 😠 . Takze niekedy radsej drahsie ale aby mi vydrzalo 🤐