Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

alexandrakocikova
30. mar 2013

@denuschka7 haha tak to teda nepotrebuje koment 🙂 fujkyfujky 🙂))))

alexandrakocikova
30. mar 2013

@denuschka7 inak podla čoho si modelovala ? 🙂)))aké velke gulky si im porobila 🙂 heh

woman04
30. mar 2013

@pristela aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....pomoooooooc...snííííívam....dokonalé...perfektné 😉 😉 😉

lokalistin
30. mar 2013

@pristela no sladke su urcite aj moje o tom nepochybujem 😉 ,ale fakt klobuk dole ty si ina liga.no a o tej telke si myslim svoje,podla mna uz niektore obanovali,ze tam sli.

florentina
30. mar 2013

@pristela a do prde.. to bylo první, co mě napadlo, když jsem tvůj "dům" viděla! Promiň, nebývám normálně sprostá, ale já z tebe ženo fakt nemůžu 😉 ...neustále posouváš hranice toho, co je doma v kuchyni možné udělat! Jsi pro mě velkým, nedostižným vzorem. Neuvěřitelný dortík...! Uklááááádááááám.....

lokalistin
30. mar 2013

@pristela a inak ja mozem aj pred tebou sediet,ked ti vadi spoza pleca 😀 idem do hajan zajtra zas makam tak dobru nocku

woman04
30. mar 2013

@lamps zlatá tortuška...krásny kukuč🙂

pristela
31. mar 2013

@lokalistin jo , aj ja myslim, ze mnohe -teda na sk torty , olutovali 🙂 ja to nepozeram nikdy cele , nemam na to nervy, vzdy stihnem len koniec 😀 a uplne mi staci vidiet finále 😀
😀 😀 😀 ha haa ,že aka fffftipná 😀 😀 predomnou je stena baroveho 😝 😝 nedá sa 😀 😀 ale inak si to neviem predstavit ako by sa dalo toto ukazat bo aj tento dom sa dal robit len na etapy, som ho musela strkat do chladnicky, aby moc nemäkol a nepustili sa mi v nom tie šlahačkove plnky ☹ cize som popri nom mrkala dva filmy 😝

@florentina aaale neblazni,no moooooc si to váááážim !!! neboj som uplne taka ista ako ty , niektorym ale viac pomaha vidieť , keby vidíš ako sa to robi a vravi ti niekto za plecom ako na to , urobis na 100 % že urobiš!! 😵

florentina
31. mar 2013

@pristela 😉

wera.g
31. mar 2013

oooooooooooooooooooooo neskutočnéééééé, úžasné, ty asi ani nie si človek, ale poloboh, aké umelecké diela dokážeš, fakt PECKA !!! 🙂)))) no a keď tak teraz kukám na tie moe...asi s tým seknem 😀 😀 @pristela

jenie123
31. mar 2013

@bambula1307 dakujem, vidis na buduce vyskusam.. Aj ja som si myslela, ze som ju malo chladila a je to aj pravda.. Ale robila som dve davky a jedna sa mi zrazila a druha uz nie.. A je mozne, ze som ju aj preslahala plus k tomu bola kratko zachladena..

jenie123
31. mar 2013

@pristela uzasneeeeeeeee ;);););) ani sa reakcii necudujem ;););)

hotaska
31. mar 2013

Chodívám sem vaše krasavce okukovat 😉 a nasávat inspiraci a rady jako začátečník. A někdy dřív tu byla zmíněná prachová ametystová barva, prosím kde by se dala koupit? A dala by se s ní obarvit i hmota na potah, když je prachová? Nebo máte radu jak udělat pěknou fialovou?

simasa
31. mar 2013

@pristela Jak to, ze nie, ved som Ta filmovala 😀 😀 Hadam to do roka a dna aj niekde zverejnim 😝
Ale ta chalupa je naozaj na neuverenie do detailov premakana! 😵

jakelina
31. mar 2013

@pristela krásné všechny tři, andělíček úžasný, tak duhová krása a ten dům, to je bomba. Má k nim přiletět čáp?? Nechápu jak jsi dělala ten laťkový plot, že ti to drží na těch balkonech??
Moc krásný celý dort, fakt nádhera a jenom tu obhlížím ze všech stran a žasnu. 😀 😉

reruna
31. mar 2013

@pristela ten dům je neuvěřitelný, tolik pidi mini detailů, to snad ani není možné udělat - vím, že děláš jen z mmf, ale tohle přece není možné z mmf udělat, co?

adrika202
31. mar 2013

môj prvý Tomáš...mramorák / pomarančový krém...

cat
31. mar 2013

@pristela, aj hubu som zabudla zavrieť ako som pozerala na ten tvoj domček, no neskutočný, úžasný !! 😎 😎

79zuzana
31. mar 2013

@pristela tak to mas pravdu, chlapi su najhorsi kritici. Ked som robila velkonocne cupcakes a tie male kacatka tak sa ma pytal, ze co to je, ze to nie je ani kuriatka ani kacatko. Tak som mu povedala, ze je to zlte velkonocne zvieratko 😀 😀

marianabila
31. mar 2013

@pristela 😲 ten domček je prekrásny!tie detaily su ohromné! 😵

mia114
31. mar 2013

@pristela kraaasne torty, ta vila to je neskutocna torta, prepracovana 😵 😵

sticker
31. mar 2013

@pristela To neverím, že niekto upečie 😕 😀 😀 😀 Dievča, Ty máš naozaj zlaté ručičky... Ja sa neviem vynadívať!!!!! Tie okenice, strecha, bocian..no všetko!!!! Neskutočne krásne!!!!! K Tebe ísť tak na mesiac "do služby" aj tak nebudem vedieť ani 1/3 toho čo Ty 🙄 😀 😀 😀 😀

jakelina
31. mar 2013

@adrika202 moc hezký vláček

adrika202
31. mar 2013

@jakelina dakujeeeem 🙂

pristela
31. mar 2013

Holky moooooooooooooooooc dakujem !!!!!!!

@jakelina Jee Majka moc ďakujem 😵 😵 😀 😀 celá torta bola vlastne vtip , kúpili taký starý dom piaty od mojho 😀 v mojej dedinke 😵 absolut sa nepodobá na ten co som im urobila , ma spoločné len prve čislo a prasklinu na rohu domu, ten ich stary nieje ani poschodový, ale obaja vymyslali a chceli sa prekvapovat navzajom aku tortu bracho dostane, sa so mnou tajne dohovárali 😀 Ona chcela Simpsna on ten ich dom, tak som mu ho urobila 😀 😀 😀 a čáp, nooo švagrinka by ešte chcela ale či este stihnu neviem , maju 17 a 2 rocne 😵 Latkový plot teda jeho držanie sa vymyslalalo "za pochodu" dala som hada z mmf na kraj a do toho pozapichovala latky, pockala pokial trošku stvrdne a nalepila tu vrchnu dosku okolo a držalo 😀 na šťastie 😀

@reruna aale už používam aj smartflex velvet , zvacsa na syte farebne veci 😝 stále ho nemám rada na poťahovanie 😝 ked nemusim nepotahujem s ním , dom je potiahnuty mmf aj plot je z mmf , všetko farebne je zo smartflexu 😝

@simasa žena !!! no ale opováž sa dať to dokopy!!! 😀 Som Lusil spominala , že zrovna ked som ju na stretku ohovarala si filmovala 😝

@adrika202 kraaasny 😵 😵 😵 prosím ťa - pomarančovýýý - ako , kde , kolko? 😀 😀

@sticker joj , by som ťa v učení len pokazila 😕 😕 ja všetko robim na poslednu chvilu a najradsej v noci , neponahlam sa pokial hodiny neodbíjaju 😀 Tento dom , tie sučiastky 😀 co sa dalo som si urobila dopredu aby vytvrdlo , no v piatok o 20 hodke som ešte len suchy korpus z plechu vyklápala 😕

@wera.g ty si pipi 😀 😀 😀 máš nááááádherné tortušky !!! 😵 😵

adrika202
31. mar 2013

@pristela 🙂 dakujem 🙂 pomarančový..klasika pudingáč len nie v mlieku ale v 100% pomarančovom džuse 🙂 🙂

anibas
31. mar 2013

@pristela nááádhera - takú vilku mať niekde mimo chladničky 😵 😵 😵 😵

zuzana_1
31. mar 2013

Caute kocky. Pridavam jednu velkonocnu ultrarychlovku pre svokru...pre maminu budem tvorit vecer,mam tie iste figurky uz spravene,ale mozno este na nu nieco vymyslim... 🙂

denuschka7
31. mar 2013

@alexandrakocikova ako sa hovori nas zakaznik nas pan :D a zadanie bolo....aby to malo velke gule 😀 nechutne ale co uz 😎

zz134
31. mar 2013

@pristela ten domčur nema chybu!