Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
27. sep 2013

ja len tak poskromne, viacmenej nadiktovane

aduskatt
27. sep 2013

@sisix ide, ale len tesne pred podavanim, akonahle to das na tortu a do chladnicky, tak ten karamel Ti nasaje vlhkost z chladnicky a ozdoby sa roztecu. Sna isomalt, alebo nejak speci upraveny karamel, treba pohladat na nete.....uplne ta klasika, ze cukor voda na karamel nie☹ osobna skusenost.tri hodiny roboty, vnoci v chladnicke a rano som plakala nad tortou

dadulka271
27. sep 2013

Par mojich 🙂

sisix
27. sep 2013

@aduskatt Aha, dekuji.

aduskatt
27. sep 2013

@sisix za malicko, je to skoda, lebo to je pekne, ale teda rano som fakt plakala nad tou tortou..na povrchu torty roztecene karamelove jazero.este ze to bolo do roboty ako priskocne, tak som sa tvarila, ze to tak malo byt🙂

elamaslakova
27. sep 2013

@dadulka271 Nádherné tortičky 😉

elamaslakova
27. sep 2013

@pristela Nádherné tortičky , ako vždy
@adrika202 Parádna tortička
@mia114 Niečo prekrásne, Máša a medveď nemajú chybu , aj ten profesor ,, Indigo ´´ 🙂 je úžasný

elamaslakova
27. sep 2013

@evicaka prekrásna tortička
@adrika202 krásne tortičky

denisak77
27. sep 2013

Dopečené,na tento týždeň iba 3 kúsky ,lepším sa . 😀

mysiatkoo
27. sep 2013

@denisak77 @njonja @vlada111 @mia114 dakujeeeeeem 🙂 mia114 tie tvoje su dokonale...ulozenee! 😎

timonko
27. sep 2013

Ahojte, dostala som ponuku pecenie torty-stuzkova s mini tortickami. Ako na tie male? plnka len jedna? ked budem potahovat bude to stabilne, nestrati to svoj tvar??? ako na to? poradte 🙂

mia114
27. sep 2013

@eliska22 @pristela @pipka @denisak77 @jakelina @tinamk jeeeej dakujem moc babulky
@jakelina no robila som tu tabulku popri burlivom vine, a skoro az ked skoncilo som skoncila 😀

mia114
27. sep 2013

@elamaslakova @mysiatkoo dakujeeeeem 😵 😵

sikag
27. sep 2013

@petkaa28 jednu mam lizatkovu. alebo cokolvek zvieratkove

mia114
27. sep 2013

strasne ste ma potesili, za vase komentare 😵 😵
jaaj, ja uz sedim v praci 😢 sa mi tu nechce byt, ale strasne, radsej by som noc stravila pri tortach ako tu ☹

mia114
27. sep 2013

@denisak77 kraaaasne torticky, a vyzearju velikee 😵 😵 ja len same male mam pocit , ze robim.
@dadulka271 uyastne, husenicka je roztomila 😵
@aduskatt krasna 😵

keila
27. sep 2013

Ahoj holky, mohly byste mi prosím poradit. Tuhle jsem dělala teprve svůj 4. potahovaný dort a celkem se mi povedl. A chci v tom pokračovat (jen pro rodinu) a pořídit si nějaká udělátka. Hlavně abecedu. Jen vůbec nevím jakou. Používám mléčnou hmotu (od ariell z dortmánie) a nevím, jaká by byla na tu tuto hmotu nejvhodnější. Poradíte?

mia114
27. sep 2013

@pristela jaaaaj, tebe uz ani neviem co napisat, ako uchvatne torty, tie svadobneee ako kebyze sa teraz vydavam tak si objednam u teba 😵 😵 😝
@adrika202 super 😵

1katuska73
27. sep 2013

dnesna.

petkaa28
27. sep 2013

@sikag ďakujem 🙂) ta je uuuzasna 🙂)

daja55
27. sep 2013

@dadulka271 Krásne......ako si robila tu bordúru, čím si to prepletala?

daja55
27. sep 2013

@denisak77 Exceletné, nemám slov.............

daja55
27. sep 2013

@aduskatt ak diktujú ,nemám to rada, zajtra robím takú, ale ja to aj tak "vylepšujem" podľa seba. Čo už majú žeby " smolu"?

aduskatt
27. sep 2013

@daja55 a tak jasne, ze do milimetra nenadiktovali, ale povedali si, co vsetko a ako.....nevadi, spokojnost bola, to je hlavne🙂

daja55
27. sep 2013

Baby, robili ste BUDHU? ak áno dajte foto , prosím, a tiež nejaké rady, díky

ajka82
27. sep 2013

babulky davam zatial moje dve a idem sa mordovat s niecim co uz je dlho slubene a zajtra na tretiu ma byt odovzdane 😅 sa budem musiet naucit lepsie fotit asi 😝 zajtra si ideme sadnut s novomanzelmi, kedze na svadbu sme pozvani boli, ale mm akurat pre neho nahraval a nesli sme...tak pre takychto co boli pozvani a pracovali robi speci "oslavu" svadobnu

mimcak
27. sep 2013

nadherne tortičky ste zas napiekli , ja mám už víkend volný už aj odovzdané. Ta svadobná bola pre nevestu ktorá tiež pečie tortičky ako my. Ked som ja ešte nepiekla tak som si objednávala u nej. A teraz si objednali u mňa.No nie ona,ale jej krsná,ale ona jej poradila ,aby išla za mnou. Takže riadna obava.Kôli nej som ani poriadne nespala.Ved viete ako to je aj my už vidíme každú chybičku ,ale tak dúfam sa jej bude páčiť. 😝

dadulka271
27. sep 2013

@daja55 dakujem borduru som robila zo silikonovej formy a pomedzi to som dala štrasovu stuhu 🙂

mimcak
27. sep 2013

@pristela ako vždy čo dodať nádhera. tu prvú svadobnú si zdobila bielkovou polevou či ako. Krásne su všetky

dadulka271
27. sep 2013

@katkak23 ahoj ešte neprišla ta silikonka 😀