Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
7. nov 2013

@lokalistin do prdelky , som to nejak rychlo minula 😕 😕 😕 uz mam len posledne dva balíky a to neviem ci aj ted neminiem , vsak prave som vcera premyslala že tie od pipky mi vydrzaliii a tieto šups a zrazu prazdna krabica 😝 asi robim viac tort nez minule 😀 😀 😀

@mia114 ten chalan je bombovýýýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀 😀 uuzasny

lokalistin
7. nov 2013

@dm1 ved hej ja som len chcela povedat, ze drahe ak vobec zozenies, lebo ja som nezohnala

lokalistin
7. nov 2013

@pristela no asi devce

elamaslakova
7. nov 2013

@tinamk ja som robila tortu Mila pozri si na FB pod menom Elena Masláková, hľadaj v albumoch

elamaslakova
7. nov 2013

@pristela Nádherná tortička
@ajka82 Ty si šikovná , mne by to trvalo kým by som ho spravila, je krásny
@mia114 dokonalá tortička

julinkaz
7. nov 2013

@mia114 nádherná tortička, môžem sa opýtať, tie postavičky nechávate stvrdnúť alebo ich rovno ukladáte na tortu? potrebujem poradiť, lebo v sobotu idem robiť svoju druhú tortičku pre synčeka so šmolkami 🙂 Ďakujem pekne.

mia114
7. nov 2013

@julinkaz ja si robim postavicky aj tyzden dopredu 😅 😕 kvoli tomu,z e popri praci nestiham vsetko spravit v case robenia torty, a aj dobre vzdy stvrdnu a tak drzia tvar 😉 ja kazdy vecer snad sedim pri tv a robim daku postavicku, hihi, mam to ako relax 😀

julinkaz
7. nov 2013

@svetlo55 tá slaninka je krásna🙂

mia114
7. nov 2013

@pristela dakujem, aj ked mohol byt aj krajsii 😝

julinkaz
7. nov 2013

@mia114 waw, tak to som nevedela, že si to môžem nachystať aj takto dopredu 🙂 Ďakujem ti veľmi pekne za info, zajtra ich začnem robiť 🙂

janka0408
7. nov 2013

Ahoj...nemate niekto nahodou postup na 3D hello kitty?

ajka82
7. nov 2013

@lokalistin uz tu bola, ano...teta ked to videla, tak bola nadsena, ze taku jej maly stale ospevuje 😅 😵 ze ona sa snazila urobit pre neho pred dvoma rokmi a dopadlo to katastrofalne 😅 😉 tak sa tesim... ale inak som sa bala ako tomas dopadne, lebo som robila s inou hmotou(z anglicka PME -bezlepkovu som potrebovala) tu som mala problem preniest na tortu co sa to natahovalo jak zuvacka a trhalo 🙄 ale na druhej strane, ked uz sa mi podarolo z toho nieco vysulat aspon to drzalo tvar, ked to bolo polozene, nesadalo to

ajka82
7. nov 2013

@mia114 oujeeee ..... Vektor 😀 este trosku vacsie brusko si mu mohla urobit 😀
super 😉

ajka82
7. nov 2013

@lokalistin nie par minut...hodinka s tym ze som robila pocas toho detom este polievku a odbiehala k nim 😉

julinkaz
7. nov 2013

@dm1 že rýchlovečka? to je jedna nádherná neskutočná tortička, klobúk dole 🙂

ewana73
7. nov 2013

baby ked uvarim parizak,tak ho mam dat na noc do chladnicky do druheho dna?a ked na druhy den vyberiem,za ako dlho mi ziska izbovu teplotu aby som ho mohla vyslahat a natriet na korpusy? diky

lamps
7. nov 2013

@ewana73 ak robíš parížsky krém - len šľahačka a čokoláda, musíš ho šľahať hneď po vytiahnutí z chladničky, keď by mal izbovú teplotu nevyšľahal by sa ti

ewana73
7. nov 2013

@lamps este som ho nerobila ale recept (maslo,slahacka,cokolada,kakao,cukor)je z temy odvedla a tam baby pisali,ze po uvareni do druheho dna nechat vychladit a potom ked ma masa izbovu teplotu vyslahat.

mia114
7. nov 2013

@ajka82 hihi, nabuduce 😀

aduskatt
7. nov 2013

Sladke žienky, pls.rada by som si zarobila magic decor na krajku, je nutne to slahat mixerom, alebo mozem aj rucne metlickou?

ajka82
7. nov 2013

@aduskatt ja ju miesam lyzickou, vobec neslaham v poslednej dobe , len aby hrudky nemala a vychadza v pohode 😅 kvoli takej troske sa mi nechce metlicku spinit 🤐

aduskatt
7. nov 2013

@ajka82 no ved to🙂) tak idem tu moju strasne drahu krajku vyskusat🙂))) dufam, ze to neslahnem o zem, mam origos Magic decor prasok, tak idem ruru zapnut a uvidime🙂...a dakujem🙂 si ma potesila

mimcak
7. nov 2013

kočeny ako namiešam taku merunkovu farbu?

mysiatkoo
7. nov 2013

@mimcak ruzova zlta

ejkula
7. nov 2013

@mimcak ja mám orig. broskyňovú, ale dá sa veľmi opatrne červená so žltou, no skutočne po kvapkách

ejkula
7. nov 2013

môj včerajší pokus, keďže sme mali s polovičkou výročie 😵 , a hneď sa ospravedlňujem, ak som niekomu prevzala námet, ale niečo podobné som tu videla a veľmi sa mi to páčilo. A keďže moja fantázia niekedy so mnou nespolupracuje, tak veľa námetov čerpám z internetu.

mimcak
7. nov 2013

@mysiatkoo

@ejkula Ďakujem za rýchlu odpoved tak vyskúšam.Dúfam sa podarí. 🙂

ejkula
7. nov 2013

@mimcak držím palce 😅

lamps
7. nov 2013

@ewana73 takú s maslom som zas nerobila ja 😀 , ale asi treba chvíľu počkať, keď ju vytiahneš z chladničky, aby v nej to maslo trochu zmäklo a potom vyšľahať

mamcas
7. nov 2013

Moje dve ďakovné 🙂