Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
15. dec 2013

@luciahromadkova luci toto video mam uz roky v compe a to je najoblubenejsie mojich deti...cez vianoce fuuuurt dokola 😀 😀 😀 😎 ved je to takeee mileeee 😵

luciahromadkova
15. dec 2013

@pipka uz aj samkove 🙂

daja55
15. dec 2013

@denisak77 perfektné tortičky 🙂 🙂 🙂

jakelina
15. dec 2013

@timotejkabrejkova jejda, ten je zlatý. Moc gratuluji 😉

daja55
15. dec 2013

@mysiatkoo Super 🙂 🙂

daja55
15. dec 2013

@maya30 naaaadherneeee

nika266
15. dec 2013

@timotejkabrejkova Gratulujem,krásny chlapček s krásnym menom,veľa zdravíčka prajem

mimcak
15. dec 2013

@timotejkabrejkova sladunká tortička,gratulujeeem. 🙂

mysiatkoo
15. dec 2013

@timotejkabrejkova maly tortickar krasny 😵 ptfuj ptfuj vela zdravicka!

vlada111
15. dec 2013

@timotejkabrejkova to je krááásny chlapček, gratulujem

daja55
15. dec 2013

@timotejkabrejkova Gratulujem, nádherné bábätko, veľa zdravia!!!!

bubobubina
15. dec 2013

@timotejkabrejkova blahozelam, najkrajsi vianocny darcek! 🙂

mirka100911
15. dec 2013

Moja tretia Smartflexova pre moju lasku malicku... 😀 Dakujem za rady a inspiracie...

lokalistin
15. dec 2013

@timotejkabrejkova jejda ten je krasny jak by si ho pritulila drobca krasneho, gratulujem a vsetko dobre

laumi
16. dec 2013

žienky zlaté, prosím Vás nemáte nejaké inšpi na tortu bez poťahovky ( neľúbia to ☹ ) pre 6 ročné dievčatko ?

ajka82
16. dec 2013

prva tohtotyzdnova...trosku viac ako zvycajne okukane z netu, ale nemohla som si pomoct, moc sa mi ta torta pacila 😵 az na to ze maco by mi nestal, kedze som vsetko robila vcera 😅
kamoskynmu malemu na vianocnu besiedku, vraj ked sa mi nebude chciet torta staci obycajne obliat cokoladou, tak som sa nakopla aby sa mi chcelo 😝 😎

timuss
16. dec 2013

divečatá prosím 😅 ...koľko parížskeho krému do torty 26x26 plnenej 2x?

viera6
16. dec 2013

@ajka82 ta je krasna 😉

govinda
16. dec 2013

dievčatá, viete mi poraďiť ohľadom hmôt?
Teraz som robila s Pasta Dama Top - ale len som poťahovala a vyrezávala, takže žiadne postavičky a ani nič podobné. Pracovalo sa mi celkom dobre.
Ale v obchodíku som videla aj kopec iných hmôt, naúpríklad K2, Smartflex, Spartflex Velvet, Smartflex Flower .... ktorá je na čo dobrá? 😕

evala777
16. dec 2013

@mysiatkoo krááásna, niečo podobné mam robiť v piatok môžem sa inšpirovať?

lawli
16. dec 2013

moja dnešná tortička ,farba je v skutočnosti jemne limetková ,trocha je vidno v spoji perličiek a torty ,žiaľ nejde nafotiť ☹ a tak som sa jej tešila ,že aká je pkná farba 😢

jorsulova
16. dec 2013

Pat a mat pre synovca, som strasne rada ze ju mam z krku ufff

muffinka8
16. dec 2013

@govinda Smartflex Flower je veľmi dobrá na postavičky, kvety ... ja ju ani nepodsýpam, nič ... So smartflexom velvet poťahujem a aj modelujem. Myslím, že tieto dve sú na postavičky úplne najlepšie.

marianabila
16. dec 2013

@timotejkabrejkova je nááádhernýýýý 🙂 dokonalýýýý,sladučkýýý!veľa zdravíčka prajem 😉

mia114
16. dec 2013

ahojte babulky
vidim , ze stale kraaasne peciete, aj ked sa blizia vianoce mate cas 🙂 ja teraz nepeicme mam volno do konca roka, som rada , ze stiham upiect par kolacikov domov.
a chcela som sa opytat nieje tu niketo y Ba kto pecie vianocne pecivo? volala mi dnes znama co jej poeciem torty ci nepeciem aj kolaciky ale ja nie, tak ze ci niekoho nepoznam kto robi domace vianocne kolaciky??
aj ked je to na posldnu chvilu, ale len ci nahodou.

mysiatkoo
16. dec 2013

@evala777 jasne, bude mi ctou 😉

pipka
16. dec 2013

@mysiatkoo @ajka82 cafte moje, len som na skok dosla napisat, ze rozum neuveritelne aj na MK tentokrat vyhral a album mi naspat spristupnili a ospravedlnili sa za nedorozumenie 😉

podla mna 100% niekto nahlasil..nejaka dobra dusa zavistliva 🙄 😝 a oni stopli bez overenia 😝 😅

luciahromadkova
16. dec 2013

@pipka no ved uz som si myslela, ze co to je....

pipka
16. dec 2013

@luciahromadkova no ved aj ja...uz uz som si klopkala na celo 😝 😅
ale nastastie pochopili 😉

pipka
16. dec 2013

@mia114 ten like je za to ze nepecies, mas pravdu aj oddychovat treba 🙂 ale teda netusim ci ti este niekto teraz napecie 😖
ja som rada, ze stiham sebe s odretymi usami 😝 a to ma este moja mama zaukolovala, ze ci nespravim aj jej 😅 😝 nooooo ale len ze je to moja mama..lebo inak uz fakt ze meliem z posledneho 😝 🙄
uz nech tuto poslednu odovzdam a nech mam pokoj svaty, lebo tento rok ten tortovy kolotoc sa mi zda, ze nema konca kraja 🙄 😅 😅 😀

tak krasne sviatky 😉