Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

kika777
25. feb 2014

Baby budem si objednavat z ebay krajky, nechcete niektora? Velkost je 16x5 cm. ked tak mi pisnite do ip

jakelina
25. feb 2014

@maya30 co si to ti lidí vymýšlí, že jo. Přitom je tak krásné nějaké jednoduché elegantní zdobení a ne nějaký kočár 😝 😝

pristela
25. feb 2014

Holky prosim vas ako by ste urobili tortu kde ma byt víla Nezabudka zo spievankova ? 😕 nemam absolut napad co na tu tortu ☹

blcha
25. feb 2014

@pristela asi by som ju spravila na luke ona tam vzdy v tom spievankove vecer uspava kvietky tak ze drzi v ruke taku kvetinku a s tou beha po luke alebo skus si kuknut video ako sa nahravalo spievankovo 4 a nieco vymysli ma tam aj domcek a zajka zahrajka ale to by na mna bolo uz zlozite ale ved ty to s prehladom das 😉

mimcak
25. feb 2014

@dada2007 ja som tu čiernu práškovú tolko zháňala,ale nenašla som u nás nikde. ☹ a to ňou maluješ,alebo ju zamiešaš do hmoty. Lebo ja som skúšala raz malovať len tak pre nás,ale to bolo 😝
@maya30 ja som presne nad tou uvažovala,ale nevedela som sa rozhodnúť. Tak dobre vedieť,že ju máš vyskúšanú. No ja aj ked som naposledy farbila toho kukláča tak mi až nedobre bolo pri pomyslení nato,že to niekto bude aj jesť ,ked viem kolko farby tam ide. ja som vtedy aj zákazníčku pred objednávkou upozornila na množstvo farby,ale že nevadí,že ved niekedy ani nevieme čo jeme. 😅 😝 A potom aj napísala,že im chutila a že tu farbu tam ani necítili 😝 😝 😝 😝 ,že sa zjedol aj poťah.

dada2007
25. feb 2014

@mimcak moja, kupujem ju len a len v TETA drogeri. Ostatné ako 101, Dm drogeria, Tevos a ostatné to nemali. Ešte aby som neklamala, občas sa podarí v Tescu-ale čiernu málokedy......Ale v Teta drogerii kupujem aj červenú, žltý, oranžovú, zelenú, modrú a hnedú za 0,45 a čiernu za tých cca 0,85e. Ja už ani červenú gélovku nepoužívam......ani čiernu...to som minula milion gélovej farby a stále nič. Takto, ako som písala, dám si rukavice(kupené v lekárni, tie sú naj) a prášok zmiešam s vodou a nad dresom(aby nekvapkalo kade tade) miešam a potom teda prejdem na stôl.

lucula73
25. feb 2014

Kočky ahojte
neviem ktorá ste to tu mali,takú peknú krajku motýlikovú??????????nemáte prosím link,kde by som ju našla,može byť aj česká stránka.........
veľmi by sa mi hodila,ale som ju nenašla,len ten odkaz na tú anglickú stránku,čo je na predch., strane

ďakujeeeeem 🙂 🙂 🙂

mimcak
25. feb 2014

@dada2007 no tak a sme doma 😀 ,presne tam som teda vôbec nepozerala 😅 No najbližšie musím tam,lebo aj keby som náhodou nedávala do hmoty tak mi dochádza prášková čierna ktorú mám z eshopu no a je rozdiel dať 2,20, alebo 0,85 a aj červená pomali dochádza. No a v tescu som pozerala,tam nemali.

dada2007
25. feb 2014

@mimcak 😉

hankyt
25. feb 2014

čoko hmota-200g čierne čoko,140g MMF,140gcukru

pralinka25
25. feb 2014

uff dievcatka neni som v obraze co sa tu prebera este mi chyba docitat 17 stran smerom dozadu ale musim vam napisat. pred 2 tyzdnami som tu riesila moje nevydarene korpusy. piekla som 3x po sebe z roznych muk aj vajec mramorak a vseky tri mi splasli ako bublina po vybrati. cesto bolo isto prepecene.

no a mam z tohoto mojho nestastia zaver. dnes som piekla znova aj ked po poslednej skusenosti som povedala ze uz nikdy v zivote trubu nechcem ani vidiet. ale mm ma narodky tak som sa obetovala. no a teraz k veci
dnes som si zarobila davku z 8 vajec mramorak naraz a kedze som potrebovala tri male priemery rozliala ho naraz do troch foriem. teda jedno bola taka stara obycajna plechova forma este po babke otvaratelna, druha bola tescomacky nadstavitelny rafik a treti bol tescomacky hrniec lebo dalsiu formu som uz nemala. vsetko slo naraz do truby a vysledok bol taky ze hoc bolo vsade takmer rovnako cesta v rafiku mi po vybrati cesto ako jedine splaslo. a v nom bolo zhodou okolnosti cesta najmenej bolo uz takmer prihorete takze dopecene az prepecene bolo isto a aj tak splaslo. nerozumiem tomu preco. neutrpelo ani ziadny teplotny sok lebo ostalo spolu s ostatnymi este chvilu v teple. a to som minuly rok ten rafik bezne pouzivala a nic sa nestalo. naozaj je to pre mna zahadou a zaroven nemile zistenie ☹ chape to niekto?

takze tolko moja story o peceni 😀 keby sa nasiel niekto kto by mi to vedel rzumne vysvetlit budem stastna ako lcha lebo netusim ako budem piect kedze klasicku formu mam len jednu a vsetko riesim provizorne a rafikom kedze ja nepeciem casto neoplati sa mi investovat kopec penazido foriem. no nestastny zemepan som

lucula73
25. feb 2014

@pralinka25 ahojky,skúsim porozmýšľať....na koľko stupnov si piekla?to je prvá vec.....
adruhá,dosť podstatná,aspoň čo sa týka mojej rúry,tak ak by som dala piecť naraz tri korpusy ,či už na jeden rošt alebo dva,tak sa mi rovnako neupečú........každá rura pečie inak a aj v tej rure sa nepečie všade rovnako.......čiže ak aj dáš naraz toľko,tak musíš pozerať na to.....može sa stať,že jeden korpus trebars vzadšie sa upečie skor a musíš ho vybrať a tie dva ešte nechať dopiecť.....aj to može byť chyba.....
Ale to splasnutie neviem,asi len teplotou..............ak budeš piecť pomaly na max. 150 stupnov,neverím,že sa to nepodarí.............trošku sa može korpus chladnutím akoby zmenšiť,ale nejak výrazne prepadnuť by sa nemal 😕 😕

pralinka25
25. feb 2014

@lucula73 no nie ono to fakt robi len ta jedna jedina forma teda rafik. bol prepeceny chudak nacisto lebo tam bolo cesta menej trosinku ako v ostatnych dvoch a bol fakt ze uz zhora aj zdola hnedsi (nie spaleny ale uz hnedsi ako ostatne dva cize prepeceny bol aj narastol krasne ale splasol tak isto ako predtym ked sa piekol sam na inom mieste v tej trube. inak som piekla na 155 stupnov hodinku aj 15 min vzdy tak peciem toto je moja 60-ta torta. vazne mi je to zahadou. lebo vlastne v tejto konkretnej forme sa mi to stalo uz so stvrtym cestom a to som piekla z roznych muk, vajes a aj v rozlicnych casoch a stupnoch efekt rovnaky ☹

lucula73
25. feb 2014

@pralinka25 aha,som zle pochopila,myslela som,že všetky,nie len ten ráfik..........tak to je fakt záhada 😕 😀

jakelina
25. feb 2014

@pralinka25 já během pečení asi tak 3x otevřu troubu, poradila mi to jedna kočka na srazu. Tak zkus

pralinka25
25. feb 2014

@lucula73 no vsak toze zahada. ja ani nezaspim sm zvedava ako budem robit kamoske svadobku s jednou formou 😀
nejakeho fyzika by som potrebovala 😅

pralinka25
25. feb 2014

@jakelina fakt? a v akom case ju otvoris? som doteraz pocula ze sa to nesmie 😕

lucula73
25. feb 2014

@pralinka25 ja otváram ruru tiež,tak po polhodine,ani neviem prečo 😀 ,asi som to robila automaticky.........a vačšinou otáčam korpus,lebo mne pečie pri dvierkach viac,tak aby som to vyrovnala 😒

jakelina
25. feb 2014

@pralinka25 jak si vzpomenu, já třeba dám péct jeden, pak šlehám jiné těsto a jak ho tam dám, tak ten korpus dám výš a ten další pod něj. Nijak se s tím nemazlím a nikdy se mi korpus nepropadl.
A ještě mám poznatek, že se dají i vajíčka, obzvlášť bílky přešlehat. Nešleháš dlouho??

timuss
25. feb 2014

@jakelina
@lucula73
@pralinka25
pridávam sa k téme...mne včera korpus skoro o 3 cm...všetko som robila tak, ako doteraz, ale keď teraz
@jakelina spomína bielka...sneh z bielok bol fakt že tuhý...možno som to prešvihla? ešte som nepočula, že sa bielka dajú prešľahať, ale doteraz som mala starý ručný mixér, a s tým teda nebola šanca ich prešľahať...no nový kuchynský robot šľahá efektívnejšie....

rachel36a
25. feb 2014

nejdete niektorá 15.3. do Žiliny na kvietkovanie???

pralinka25
25. feb 2014

@jakelina vidis ni to neviem. aj ked v tomto pripade to asi nebud preslahanim bielkov lebo som to slahala cele naraz a len v jednej sa nepodaril ale ako zistim ze su bielka preslahane? lebo priznam sa niekedy to slaha v robote odusu a ja sa zabudnem pri inej cinnosti :D

pralinka25
25. feb 2014

@timuss vidis tiez mam novy robot a niekedy slaham a slaham :D ale dnes som isto nepreslahala lebo ako pisem jedno cesto som rozliala do troch nadob a dve boli v poho len v tej jednej uz po stvrty krat zle. ale tie bielka a otvaranie truby ma fakt ze zaujalo.

timuss
25. feb 2014

@pralinka25 ja tiež neviem čím to bolo...ja som v tomto ráfiku už piekla x krát a nikdy sa mi to nestalo...a bielka...neviem...teraz boli dosť vyšľahané, ale myslím si, že sa mi to už aj inokedy podarilo a nikdy mi doteraz korpus neklesol takto moc....trošičku to hej, to sa stáva, ale že 3 cm?...išlo ma poraziť, ale už som to predýchala 😉 uvidím, či sa mi to ešte stane....

michaela3011
25. feb 2014

@pralinka25 korpus sa ti znizil este v rafiku alebo az ked si ho dala von??? ja viem, ze korpus by mal pekne ostat vo forme az kym nevychladne... a napriklad ja vzdy korpus otocim este ked je v rafiku 🙂
inak ako @jakelina pise, aj ja vzdy aspon 3krat otvorim trubu a skontrolujem si sicko 😀 ale viem, ze pri palenom ceste sa truba nesmie otvarat 😀

mimcak
25. feb 2014

baby mám robiť toto auto.Rozmýšlam,že vlečku by som urobila normalne korpusy a ten pán vraj vozý drevo také polená metrové.Neviete z čoho by som mala urobiť tie drevá,aby to vyzrlo tak realisticky? Sojové tyčinky sú dosť malé to by ich trebalo moc.

pralinka25
25. feb 2014

@michaela3011 no klesol uz v rafiku tiez ho tam nechavam vychladnut neotacala som nebol kopec

pristela
25. feb 2014

baby , normalne to tu je napínavé 😕 😕 dufam , ze aj rozuzlenie dojde 😉

aduskatt
25. feb 2014

@pralinka25 nechapem, mne prave v rafiku narastie viac ako v klasickej forme...........