Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

miciatko
13. mar 2012

@vecernicci tie su nadherne , ja ziiram, no toto neurobim ani keby sedim u toho cely den, fakt krasne

vlada111
13. mar 2012

@miciatko to je neskutočné, krása 🙂

vlada111
13. mar 2012

@vecernicci krásne vajíčka, ako vyšívané 🙂

lamps
13. mar 2012

@zuzana124 mne @anibas radila, že s PDT to ide dobre 😅

mia1111
13. mar 2012

@zuzana124 - no ja asi moc neporadím, ja som skúšala raz cez striekačku WI a smarflex - tak ten som nevytlačila, tuhý je jak šlak, WI išlo, aj keď teda ťažko, ale šlo to... ale to som robila len takého hadíka - lem okolo torty, nech je jemný a rovnomerný, no som myslela, že mi ruky odpadnú 😕 😅 . Aj som zvažovala, že si kúpim ten extrúder, čo funguje ako pištol, ( aspoň tak vyzerá), no ale zasa 25evri som na ceste nenašla, tak ten si musí počkať 😀

mia1111
13. mar 2012

@dadka212 - vidíš, mňa nenapadlo tú hmotu nahriať 😅 . No nabudúce budem zasa múdrejšia 😀

vecernicci
13. mar 2012

a ještě jsem dělala svícínky ve tvaru vajíčka a takový spékaný obrázky 😉

vecernicci
13. mar 2012

@miciatko máš je nááádherný, já bych zase nedokázala zdobit takhle barevnou polevou, já moc neumím malovat, tak mi zdobení zvířátek moc nejde 😝

ladydia
13. mar 2012

@lusil2005 teda, ja som ani nedychala, kym som docitala to o tych kvietkoch 🙂

mizulienka
13. mar 2012

@miciatko tie su nadherne, neskutocne

mizulienka
13. mar 2012

@vecernicci ty si neskutocne sikovna, krasne

pristela
13. mar 2012

@mia1111 jemine, striekačka!!!!!! to ma nikdy nenapadlo a ja blb vsetko šulkam v rukach 😠 inak minule som v jednej lekarni pýtala 50striekaciek a 20ihiel takych a 30takych , najmensi stal za mnou a ten lekarnik na mna čumel 😕 a ze dovod na co ich chcem, to som zas cumela ja nanho 😕 😕 😕 zevraj to musi zapisovat niekam 😕 to som teda pocula a zazila len v tej jednej lekarni 😕

@vecernicci su neskutocne kraaaaaaaaaaaasne!!!!!! wow - a to vsetko okolo velkej noci neznasam, ale tieto "madeirove milujem aj vyrezavane a ocividne aj medovnikove 😵 😵 😵 si mooooc šikovnáááááá 😵

zlatat
13. mar 2012

@vecernicci no to sa niekomu žije - ja som rada, keď mi deti zaspia o pol deviatej - medzitým sa s Radkom učiť do školy ...

lili01
13. mar 2012

ahojky po dlouhé době.....
nedávno jsem pekla přítelově sestře přidávám fotky....

holky mám dotaz, dělám marcipán,dávám do něj rýžový sirup....ale zdá se mě marcipán,když ho rozvaluju a potahuju,že je málo vláčný a je takový tužší.....nevím čím to je, myslíte,že bych měla sirupu přidat víc???
děkuji za rady

zlatat
13. mar 2012

no aká som ja šikovná - popri vykecávaní som spravila 22 cm vysoký stromisko - už ho len namaľovať, nalepiť lístky a hotovo ... vďakabohu za gumpastu, ide to ako po masle 😀 😀 😀

anibas
13. mar 2012

@zuzana124 PDT - to ide samo, nebudeš stíhať rezať nožom - len trošku sa zlepuje, ale dá sa 😉 😉

anibas
13. mar 2012

@vecernicci tie sú DOKONALÉ !!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 na toto ma nikto nenahovorí 😕 😕 😕 😕 😕

mia1111
13. mar 2012

@pristela a ide to aj s tým dávkovačom od sirupu Nurofen 😉 - s tým sa mi robilo lepšie, lebo striekačku som mala s ešte menším otvorom, tak ten dávkovač poslúžil 😀

jakelina
13. mar 2012

@pristela a na co to potřebuješ???Ty jehly a stříkačky??

vlada111
13. mar 2012

@pristela my sme vedeli, že na niečom frčíš 😀 😀 😀

mariann2
13. mar 2012

@miciatko áno, tu na tortomaniačkach som videla, je zaujímavá, ale chcela som aj niečo iné vidieť
@zdenallicka ďakujem, pekný anjelik
@vecernicci ty nemáš žiadne anjelske tortičky, si šikovná v hľadaní 😉

zuzana124
13. mar 2012

dievčatá ďakujem za rady, ste strašne zlaté 🙂
@dadka212 ďakujem, tak to ma nenapadlo nahriať hmotu, určite vyskúšam 🙂
@anibas ďakujem, tak idem objednať PDT 🙂

vecernicci
13. mar 2012

@mariann2 mrknu a uvidím 😉 hele tady jsou kouzelný andílci 😉 http://www.flickr.com/photos/ijosefsen/4470786909/

dadka212
13. mar 2012

baby potrebujem SUUURNE pomoc....
mám robiť 3 torty kocky 25x25x25cm jedna punčová, jedna cheese cake a jednu makovo nutellová...neviete ako to naceniť?

dm1
13. mar 2012

baby monika ma vypredaj vsetko -50% okrem hmot a farieb tak kuknite ci nechcete nieco

dm1
13. mar 2012

@vecernicci boze mas ich neskutocne ja nechapem ako to stihas tolko ich spravit!!!! 😵

vecernicci
13. mar 2012

@dm1 sedím nad tím hodiny a hodiny 😵

adul67
13. mar 2012

@vecernicci ahoj prosím ta ty si macher na tie stranky flickr pozrela by si mi tam nejake kamiony? 😉