Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lucula73
17. sep 2012

@daniz ja som to nerobila,ale malo by to ísť,ako mizulienka napísala 😉

jakelina
17. sep 2012

Já mám kuchyň celkem velkou, ale stejně to tam nějak pořád nemůžu nacpat a spoustu věcí mám ještě v jídelně a v jedné ze dvou šaten co máme 😀 😀 😀

jakelina
17. sep 2012

Je to foceno před vánocemi, ani už nevím kdo chtěl fotku, ještě tam mám i přebalovací pult od malého, který už tam teď naštěstí není.

mishulle
17. sep 2012

holky prosím mám dělat soudek pro taťku, mám tu modelovací čoko a smartflex, co se stane, když to na potah smíchám v nějakym poměru, aby to bylo hezky hnědý?

katka211
17. sep 2012

Možem sa vás opýtať akú používate poťahovú hmotu na torty a na postavičky?

ajaku
17. sep 2012

@pristela skoro ako moja, ešte aj chladničku máme tuším rovnakú 😎

pristela
17. sep 2012

@jakelina jee ty mas okno pri umývadle 😅 to bol vzdy moj sen 😀 😀 😀 a nakoniec tu nemam ziadne okno 😠
inak ja milujem pozerat kto ako býva 😀

mishulle
17. sep 2012

já mám kuchyň asi jako pristela a nějak to tam nemůžu srovnat, ale kuchyň je to původní a na novou není
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/mishulle/al...

dida38
17. sep 2012

@aduskatt dakujem, uz som to vyskusala a funguje to 😀 😀 zas som o nieco mudrejsia...

daniz
17. sep 2012

@mizulienka Ja si tiež myslím a aké kvietka by si dala k orchideám?

mishulle
17. sep 2012
mamina1978
17. sep 2012

@jakelina Ty si robila nedavno mobil. A vyzeral super , bol nizky a moj najstarsi syn by chcel teraz na narodeniny ipod. 😝
Lenze neviem ako to urobit nizke. 😕 😕 na plechu a len raz plnene , ci ???? Ako si prosiiiiim robila ten tvoj ????
Ake rozmery mal ten tvoj a kolko krat plneny ???? Prosiiiim suuuuurne. 😕

jakelina
17. sep 2012

@pristela mám a chtěla jsem to tak, jenom ho musím častěji mýt, kolikrát je postříkané vodou a tak 😀 😀

jakelina
17. sep 2012

@mamina1978 byl ze tří plátů, krém dvakrát. Chtěli čtyři kila. Rozměr jsem ti změřila šablonu, ještě jsem ji tu měla vytištěnou. 41x20 cm. Jedině dej jenom dva pláty, pokud chceš úplně placatý. Pekla jsem na plechu a nadstavovala kouskem korpusu, plech mám myslím 35 cm.

mizulienka
17. sep 2012

@daniz mozno tie take malicke kvietky na drotiku, take jablonove, ci ako sa volaju 😉
mysim, ze @lamps minule robila s orchidejkami a davala k tomu, tie
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=39939674...
alebo
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=40172121...

mamina1978
17. sep 2012

@jakelina dakujeeeem 😉 🙂

zdenallicka
17. sep 2012

Jak se řekne anglicky klec? Potřebuju inspiraci na klecový dort, něco jako dělala @njonja ..🙂

jakelina
17. sep 2012

@zdenallicka myslím cage 😲 😲 😲

mizulienka
17. sep 2012

@zdenallicka ja viem, ze cage

zdenallicka
17. sep 2012

@mizulienka
@jakelina

No, to vím taky, ale nic mi k tomu nevyjede.. ☹ ☹ ☹

zdenallicka
17. sep 2012

Bože, mně se dneska daří!!! Podruhé jsem to tam zadala a ejhle, milion fotek s klecovým dortem... někdo se mi mstí..... 😕 😕 😕

zdenallicka
17. sep 2012

@jakelina Děkuji..🙂

mizulienka
17. sep 2012

@zdenallicka vyskusaj tieto slova
http://webslovnik.zoznam.sk/slovensko-anglicky/...

birdcage je vyslovene vtacia klietka

jakelina
17. sep 2012

@zdenallicka to se stává 😀 😀 😀

miciatko
17. sep 2012

@daniz ja som teraz robila ananasovy a dostala so riadnu pochvalu ze lepsi nikdy nejedli, so 100% dzusu ananasoveho som uvarila puding so zlatym klasom a potom som to vmiesala do masla vyslahaneho natrela na tortu dala kusky ananasu a s vodou od ananasu popolievala tortu, pisem ako tatar ,ale krpec mi tu zatvara PC

mishulle
17. sep 2012

@zdenallicka já měla blbej tejden minulej, rozbitá myčka, robot, hrnek, večer vyhozený pojistky v celym bytě, malej dostal angínu, fakt jsem ráda, že je to za mnou

simasa
17. sep 2012

@dada2007
@aduskatt
dakujem baby za spoluucast 🙂
Nakupene aj navarene uz je, uz som aj doma, len musim pockat na navstevne hodiny a zasa trielim prec. 🙂
A ked riesite kuchyne, ja mam tiez velku - mam sa pochvalit? 😀 Je to fotene, ked bola celkom nova a ja som tam s krpcom este na rukach - ach kde su tie casy...

daniz
17. sep 2012

@miciatko Ten som myslela, fajn, že už je vyskúšaný, a aký korpus si robila, ja mám robiť orieškový.

aduskatt
17. sep 2012

ja mam kuchynu malicku, radsej ani neodfotim🙂