Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zuzana92101
2. mar 2013

@miciatko poschodacku za 30e? kde ti ludia ziju...ved nech hlada lacnejsie, osobne si myslim, ze nenajde a mozno sa este aj vrati 😉

lokalistin
2. mar 2013

@miciatko a to aka truba,ze nic nepovedala a zobrala auto domov 😀 ved ja by som hned povedala,ze ja som chcela kitty ci nie?

miciatko
2. mar 2013

No tak viem uz ako to bolo , to bola pre tortu babka a ona nevedela aku jej dcera objednala ,ale ze jej nebolo divne ze hore je napisane Risko , mozno necitala ... no uz sa aj ja na tom zabavam, ale ked mi volala ze mala place koli torte tak normalne az zle mi prislo ze sa jej nepaci ,az potom povedala ze ona chcela kity .... 😀

anibas
2. mar 2013

@eeffka tak 0,5 kg beriem - ale prešvihnúť o 2 kg ?????????????? a motív 😅 😅 😅 😅 😅 A meno napísala správne ? 😀 😀 😀 😀

tinamk
2. mar 2013

dievcata moja dnesna.. mala som s nou trapenie🙂)) potiahnuta bola najprv cervenou ale zacala sa mi trhat po bokoch tak som to prebalila do ciernej..ale dnes rano ked po nu boli tak uuplne nad nou ochkali.. tak ma to strasne potesilo lebo tejto rockerskej som sa bala teda veeeelmi..

timotejkabrejkova
2. mar 2013

@miciatko Tak nemali niejakú pred oslavu 😀 a babka mala okno ??? 😀

timotejkabrejkova
2. mar 2013

@tinamk perfektná je supiš

lokalistin
2. mar 2013

@tinamk perfektna

timotejkabrejkova
2. mar 2013

@levandulka3 walker nadhera super nápad na jednotku s hviezdičkou.

denuschka7
2. mar 2013

@reruna
@florentina
uz som nasla aj na slovenskom e-shope, vyrobca zeelandia... 🙂 aj ked vy mate v CR lepsie ceny ako my tu na SR 😠

timotejkabrejkova
2. mar 2013

@pristela perfektná ta torta

vecernicci
2. mar 2013

@mariann2 jsi šikula, já to taky takhle vždycky slíbím a pak tluču hlavou o zeď, že jsem si radši neudělala volno 😝
a to srdíčko je úúúžasný, s dovolením si ukládám jako inspiraci 😉

timotejkabrejkova
2. mar 2013

@artepf Nadhene sú krásne prepracované

denisak77
2. mar 2013

Pridávam posledné 2.

reruna
2. mar 2013

@miciatko tak to je taky dobré, že se ani neozvali a klidně si vzali úplně jiný dort 😀

denisak77
2. mar 2013
jenie123
2. mar 2013

Ahojte kocky.. vas je nemozne docitat.. 🙂))) uzasne torty ste opat napiekli.. vsetky som opacitkovala a vela som si ulozila pre inspiraciu.. prikladam moje vikendove.. ta svadobna fialova sa mi moc nepacia.. mala som ju celu nadiktovanu.. na moj vkus tam toho je veeeela, ale co uz, ked taku chceli.. ta druha svadobna isla na tu istu svadbu.. a prvy krat som skusala lalie a aj drotiky.. 🙂))

79zuzana
2. mar 2013

@eeffka ja peciem a viem kolko sa narobim na torte ale ak by mi niekto urobil Minnie namiesto mickey, tak by som to neprevzala. Musela by ju prerobit na svoje naklady. A necitila by som sa ako svina 🙄

lamps
2. mar 2013

@mirinecka čoby si na nás nemala, len treba skúšať a tvoriť, potom nám sem hoď svoje dielka 😉

lamps
2. mar 2013

@zuzana92101 juj, tak to si ďalšia, čo si sa zamilovala do mojej postavičky 😀 😀 😀 😀 sa z toho teším 😅 😅 😅 😅 😅 a ja by som ti kľudne tortu upiekla

vecernicci
2. mar 2013

@lamps já ty tvoje postavičky miluju všechny, jsou naprosto dokonalé 😵 😵 😵 😵

lamps
2. mar 2013

@bambula1307 ďakujem 😅 to ma teší

jenie123
2. mar 2013

@lamps ja sa tiez pridavam medzi milovnice tvojich postaviciek.. su uzasne a este sa mi snad nestalo, ze by som si niektoru neulozila 🙂))

lamps
2. mar 2013

@vecernicci ďakujem 😅 😅 😅 😅

Dievčence strááááááááááááááášne moc, moc, moc ďakujem za páči sa mi a za veľké pochvaly, ja sa tak veľmi z nich teším a veľmi si ich od vás cením, ste moje vzory a keď vidím tu tie vaše krásne torty neskutočne ma to posúva ďalej lebo sa vám chcem vyrovnať 🙂 🙂 🙂 🙂
Môj najstarší synátor mi pri pohľade na tortu s tou ryšavou vílou zahlásil, že vraj mamina pre cudzích ľudí sa tak nesnaž, aby tie ich torty neboli krajšie ako torty pre nás. Lebo potom budeme musieť na teba zvyšovať nároky 😀 😀 😀 😀 😀. Filipko chce zas tortu s vesmírnou tématikou, tentokrát to bude asi Mars 😵 😵 😵 😵, tak môžem začať premýšľať ako ho urobím. Má byť reály a v žiadnom prípade nie detský. Chcela som mu urobiť Mars v reálnych farbách a s očkami, aby mal tváričku a mali ste vidieť ten pohoršený výraz v jeho tvári, keď som sa ho spýtala, či by mohol taký Mars byť.

zuzana92101
2. mar 2013

@jenie123 ake krasne lalie, a ze prve, neveriiim 🙂 🙂 🙂

janula.h
2. mar 2013

@lamps Tvoje postavičky majú v sebe niečo milunké 🙂 ako maľuješ očká?

janula.h
2. mar 2013

@mysiatkoo tancuje tancuje 🙂 niečo už vymyslím 🙂

baby a môj mladý zapotil mamka ja chcem formulu ! 😀 milujem 3 d autááááá tralala

aduskatt
2. mar 2013

@janula.h ja idem robit tank🙂 ale ukecala som, ze hore na tortu🙂 ale nie hocijaky🙂)) a mlady pan potom bude hadat, aky tank som urobila🙂 sa tesiiiiim 😀 😝

janula.h
2. mar 2013

@aduskatt no moja tak ja si tu dumem ako čo najľahšie upiecť a ozdobiť a on takto 😝

aduskatt
2. mar 2013

@janula.h tiez zlate dieta🙂) sak nech to nemame take lahke🙂) ale ja uz aspon viem, aky tank mu urobim, aby to uhadol🙂)