Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
23. aug 2012

@vlada111 vladi píšeš sama sobě 😉

vlada111
23. aug 2012

@daducha vyskúšam ich, ale teda bez tej guličky. Tie sú poriadne drahé, aby si ešte na tých svadobných neprerobila ☹

vlada111
23. aug 2012

@jakelina divné, a stlačila som pipku. asi mi hrabe 😀 Žeby tehotenská demencia?

vlada111
23. aug 2012

@pipka prosím ťa ty si si uložila tie inšpirácie od peroli, do kelu ja som ich len kukla, že uložím neskôr a na tej úschovni to už nie je :(

micmo
23. aug 2012

Ahoj holky mam prosbu. Mohly by jste mi sem hodit nejaky navod na dort, ktery ma byt jako vino v krabic?? MOC DEKUJI

vlada111
23. aug 2012

@muffinka8 krásne sa ti podarila 🙂

pristela
23. aug 2012

ach boze baby, musim sa smiat 😀 😀 😀 otvorim vrecko s mrazenou lesnou zmesou a tam take giganticke jahody a maliny 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 to som v zivote nevidela, ako zovreta päsť velké , v celom sacku 3obrovske jahody a 4obrovske maliny +... 😀 😀 😀 😀

vlada111
23. aug 2012

@pristela no ja by som sa veru nesmiala 😝

vlada111
23. aug 2012

@aduskatt teba mám blízko, nemáš nejaký kvet čo by sa dal použiť ako čipka alebo nejakú takú vykrajovačku?

pristela
23. aug 2012

@vlada111 😀 😀 😀 a tak to do torty do rodiny s D1 ci co to je , oni su stale pokusny kralici takze tam som v pohode 😀 😀 a keby cudzim jahodu rozkrajam na marne kusky, vsak nemusia mat stale v celku 😝
Myslim , ze po vcerajsku ma uz nic nerozhádže 😅 😅 😅

pipka
23. aug 2012

@vlada111 jasnee vladi, ja to mam ulozene..poslem ti to? 😕 😉 hod mi do IP mailovu adresu 😉

aduskatt
23. aug 2012

@vlada111 mam ozdobne bordury na spodok , aj kvetinky rozne...............neviem, co si predstavujes.............sak dojdi kuknut🙂

pipka
23. aug 2012

@pristela no mne by nevadilo, keby si mi rozkrajala..ja jim secko...akorat nejim kralika 😀 😀 😀 😀 😀

sisix
23. aug 2012

holky, kdyz chci vzorek na potahovku, tak jak ma byt potah tlusty? Kde mi o to abych vzorek neuhladila potahovanim.

miciatko
23. aug 2012

@pristela to hadam v Cernobyle vypestovali 😀 😀 😀 😀 😀

pristela
23. aug 2012

@miciatko neblázni 😀 😀 😀 😀 užsa mi tu s tým láduje malý a v sobotu to budem jest aj ja 😝

@pipka juu, to si ako ja , ja bych sežrala vsetko 😀 😀 😀 hlavne tie nezdrave veci 😀

dajna11
23. aug 2012

@muffinka8 aj ja ju mám vyhliadnutú v tej povodnej fialkovej farbe pre mamu.....tak sa asi budem opakovať potom 😀 😀

pipka
23. aug 2012

@pristela tie nezdrave su totiz najlepsie 😀 😀 😀
to len lekari su taki vychcani a tvrdia, ze su nezdrave, aby im viac ostalo 😝 😅 😀 😀 😀

lussy23
23. aug 2012

@ajaku krásne
@mishulle krásnučká

lucula73
23. aug 2012

@muffinka8 krásna je ta tortička,ja ju mám tiež uloženú v povodnej farbe.............a čím si robila tie kvietky? 🙂

daducha
23. aug 2012

@vlada111 a preco bez nej ? Viem, ze cakes babätko, no jedna hadam nemôze vadit,ci ?Len dufam, ze ti budu chutit aj ciste, tie som neskusala, aby sa mi tu neckalo ze ma spominas 😀 😀 😀 😀

daducha
23. aug 2012

@muffinka8 krásna, ja teda zelenu môzem 😵

zklimekova
23. aug 2012

dievčatá máte overený recept na dobošovú tortu??..chcú ju na jedno poschodie na svadobnú čo mám robiť ..a ešte som ju nikdy nerobila....:(

aduskatt
23. aug 2012

@zklimekova nemam a zatial sa mi uspesne dari od toho ludi odhovarat🙂

lucula73
23. aug 2012

@daducha a koľko ti vyšlo z toho receptu tých muffíín?díkes 🙂

nika1985
23. aug 2012

@mrka2 akurat rozmyslam ci nespravim tu poschovovu dole vanilkovy s kuskami cokolady a jahodami a hore trasenu s mandarinkami lebo tu vanilkovu pouzivam aj pod potahovku tym padom nemusim tolko slahat no do utorka to este najako premyslim link na kvietok http://www.tortyodmamy.sme.sk/kubansky-kvietok-...

zklimekova
23. aug 2012

@aduskatt aj ja som to stiahla na jedno poschodie..a budem skúšať ďalej..ale ak to budú chcieť...fúúú

daducha
23. aug 2012

tak tu su moje prve minitorticky okruhle a muffiny.zajtra to kompletizujem na tortu, tak som zvedava ako to bude vyzerat.Hlavne netusim, ako prelozim 2-posch. tortu na najvyssie poschodie svad. stojanu 😝

@lucula73 no do kosickov 4,5 cm cca 28 ks

adenka
23. aug 2012

@mimcak som rada ze som pomohla, ja som tam tiez bola ako v 7. nebi 😀