Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia1111
23. sep 2012

@pristela - jááááááááááááááááj, náááááááádhernééééééé zasa obidve 😵 😵 😵 😵

lamps
23. sep 2012

@pristela torty sú krásne a čokoládová je famózna 😅 😅 😅 tak moc ďakujem za odvoz a ku kapustnici želám dobrú chuť 😀 😀 😀 a mne srdiečko už visí v kuchyni

mia1111
23. sep 2012

@sisix - trošku mali byť tie fúziky inak, kuk na ten Kitty tanierik, kde Ti Kitty sedí 😉 , ja robím fúziky z hmoty, nech sú výrazné, čierne, ale aj fixkou môžu byť ;)

simasa
23. sep 2012

Ahojte, tak ze bolo fajn, nemusim pisat, to je jasne 😎 Ale taka som presladena, ze som si dala slaninu na chleba a to tu teraz tlacim 😀 A baby, nemozem napisat referenciu na chatu, lebo som si tam zabudla salku a chcem ju naspat 😀
A tu je moj swapik od @miciatko - este raz velmi pekne dakujem, manzel mi ho chce zozrat 😀

pipka
23. sep 2012

@pristela sak ja som dosla kuk tu tvoju cokonadheru a idem sa kochat tvojim swapikom 😀 😀 😀

jaaaaj mne sa usiel swapik od pristelkyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 som ja ina bosorka, ako som si ho vymodlila 😅

simasa
23. sep 2012

Jo a zostal mi v kufri pecen chleba v lidlackej igelitke. Kto si zabudol? @miciatko @anibas @mariann2

simasa
23. sep 2012

@pipka Odfot a daj aj sem.

pipka
23. sep 2012

a ja moooc dakujem za uzasny vikend straveny s vami...dufam, ze nebol posledny 😎 😎 😎
tortu ma v chladnicke a tiez som najprv natlacila zemlu so sunkou 😀 😀 😀

nasi su na hodoch...som dosla .a nikto doma.....jaaaj tak si vychutnavam posledne chvilky kludu 😝 😀 😅

pipka
23. sep 2012

@simasa idem idem....som si ho aj tak fotila..len idem postahovat fotky a dam 😉

ale asi najprv vybalim...sak ja mam este veci v predsieni na zemi 😝 😀 😀

pipka
23. sep 2012

a veeelmi dakujem @jakelina za chlebiiiiiiiiik 😀 😀 😀

mizulienka
23. sep 2012

joj baby, ale ako vam bolo fajne na stretku, ticho zavidim 😉

baby potrebujem pomoct, hladam inspiracie pre damu na 30, nieco pekne, farebne, decentne 😉

yamahafazer
23. sep 2012

@pristela ta cokoladova je perfektna 😵 ako to robis,ze ju mas tak krasne dookola a nedolame sa a je taka tenka

pipka
23. sep 2012

no moj swapík...zabaleny aj rozbaleny 😉

zdenallicka
23. sep 2012

@mia1111 Děkuji..🙂 U nás sem měla 23.6. 🙂

mia114
23. sep 2012

ahojte,vsetkym babulkam dakujem za krasne stretko, vsetky ste uuuplne uzastne.Vsetky dobroty boli moooc moc dobre, este doma si vychutnavam cokoladovu torticku , slane pecivko 😵 😵
dakujem, za kraaasny swapik od Elisky Lenky, uz je na policke, a takztiez Pristelke za kraasne srdiecko, uz je pekne zavesene v kuchyni 😵
za odvoz moc dakujem Pipke 😵

miciatko
23. sep 2012

@simasa chlebik bol moj, ak nezjete kludne nakrmte s nim neake sliepocky, holubky .. . . 😀

jakelina
23. sep 2012

Holky já se taky přidávám a poděkováním za úžasné setkání plné smíchu a pohody. Děkuji za vše co jsem se naučila a moc milé dárečky.

@lamps za úžasnou kytičku,
Pristele za srdíčko
Florentině za swapík
Dm1 za růžičku
Večernici za přivezení pomůcek
Snad jsem na nikoho nezapomněla, pokud ano tak se omlouvám.

😉

miciatko
23. sep 2012

@simasa chcem ti este raz podakovat za zariadenie celeho stretka, si sikovna baba

a neuverite ,ale ja mam zasa swapik od simasa , ona moj a ja jej a to sme si zrebovali , no niekdo hore to tak zariadil, a dostala som od nej vymodelovanu krasnu ruzu , je pri mne v pohari,stale mam pocit ze jej musim dat vodu,lebo je ako prave utrhnuta zo zahradky

jakelina
23. sep 2012

@pipka co chlebík, už jsi dělala topinky??????????? 😀 😀 😀 😀

teodorie
23. sep 2012

@mizulienka já mám spíš dětské, ale co třeba kytičky? Ty nikdy neurazí ne 😀

yamahafazer
23. sep 2012

@artepf niake inspiracie neviem co presne potrebujes stym drevom

jakelina
23. sep 2012

@simasa a tobě speciálně za celou organizaci a zařízení všeho co bylo potřeba. 😉 Moooooooooooooooooc veliké díky

A ještě velké díky za Zlatý klas.

eliska22
23. sep 2012

@pipka hmmmmmmm, od koho asi tak môže ten tvoj swapík byť 😝 ty čarodejka 😀 😀 😀

taktiež kočky ďakujem všetkým účastníkom zájazdu, bolo super, hlavne ďakujem @simasa za organizáciu
@pipka za odvoz priamo pred dvere domu @lamps za úžasný swapík @dadka212 vlnkýýýýýýý 😀 😀 😀

eliska22
23. sep 2012

@simasa ja som si uchmatla kúsoček tej tvojej torty domov a už to chutnali a potrebujem receptík 😉 všetkým chutila a už majú požiadavku takú dobrú upiecť 😀 takže ak budeš mať čas poprosím recept na korpus, plnku 🙂

eliska22
23. sep 2012

@dadka212 dík za link na tú podložku 😉
a ešte díky @pristela za srdiečko už visí na čestnom mieste v kuchyni 😉

yamahafazer
23. sep 2012

@mizulienka niakych par pre teba na inspiraciu

joj baby ako citam mali ste super stretko

jakelina
23. sep 2012

Pár foteček, malá ochutnávka. Chata a několik momentek ze zdobení a dorty co jsme tam dodělávaly.

mariann2
23. sep 2012

baby, hlásim zdarný príchod domov, už som aj nakúpila a deti nakŕmila @lamps minnie je od @anibas 😉 ďakujem vám kočky, za super víkendík

mia1111
23. sep 2012

jééééééééééééééééj, baby, ja som taká nešťastná, že som tam nemohla byť s Vami 😔 ☹ .
@simasa - aj ja si prosím receptík na tú vychválenú tortičku 😵 😵 😵

micmo
23. sep 2012

Ahoj holky mela bych velkou prosbu, mohly by jste mi dat par tipu na smouli dorty,ale s gargamelem... Nejlepsi by byl i navod na gargamela,ale to je asi nerealne.. Jinak budu rada i za vase vytvory,jelikoz jste moc nadane tak by jste mi mohly byt inspiraci 🙂

@vecernicci mohla bych te poprosit o koupi abecedy?? Byla jsem totiz v sape, zazitek sam o sobe, nakoupila jsem tam hodne veci,ale abecedu nemeli ☹ A muzu se jeste zeptat co vse tam u vas prodavaji?? Doufam, ze te tim neotravuji..