Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
25. feb 2012

@mima1311 ja mam tieto http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/am0023-pe... ale kupovala som ich v anglicku a vysli ma este drahsie 🤐 . Kedysi tu stali viac veru. Uricte by som sla radsej do silikonovych ako plastovych tie stoja menej ale zase nie az o tolko v porovnani s touto a perlicky su s nou krajsie

peroli
25. feb 2012

a ještě jedna "várka" 😉

peroli
25. feb 2012

@vlada111 skvělý.. mám radost 😵

@dm1 myslíš že fakt nedají? a co třeba zajet do Rakouska?

@mima1311 upřímně? já bych je taky nezvládla.. maximálně bych se mohla inspirovat barevnou kombinací 😀 😀 ale ty kde jsou jen puntíky bych možná zvládla 😀 😀 😀

lawli
25. feb 2012

Tak my už máme po oslave a radosť z tortičky bola preveľkáááá 😵 😵 😵 😵 prikladam par fotiek 😉

mima1311
25. feb 2012

@peroli Ale coby , si len myslis , viem ze mas naviac :O) ja by som sa aj pokusila , len ten vysledok by bol zaujimavy , ked ja mam take pekne a zive predstavy , potom som sklamana ked vidim svoju realitu 😀 😀 😀 ale co , vsak si myslim ze to bude lepsie a lepsie , no nie ? mozno pri takej stej 😀 😀 😀

mima1311
25. feb 2012

@dm1 no idem si to prestudovat , dakujem

dajna11
25. feb 2012

@vlada111 milená 😀

lencza
25. feb 2012

hezký večer přeji

tak se jdu pochlubit mým posledním dílkem, podle vašich dortů je to amatéřina, ale já jsem celkem spokojená.......je to dort pro mě a mého syna k svátku, uvnitř je pribináčková náplň, která je opravdu luxusní, s borůvkami.......už jsem ji dala do dortu, který jsem dělala pro menší slezinu, co jsme měli s bývalými spolužačkami v pátek, k ní jsem dala mraženou lesní směs a holky se mohly užrat, takže pro mě momentálně nejoblíbenější náplň
tu fialovou jsem barvila genciánou a vyšla z ní krásná barva

mizulienka
25. feb 2012

dievcence moje stit dokonceny, len mi nejde stiahnut fotky z fotaku, neviem preco, stale pise, ze sa kontektuje a nic 😕
ale muz hned tortu skritizoval, tu nema byt zuzena, toto nema byt 3D a toto nema byt tak, tak snad im bude aspon chutit, ked uz sa im nebude pacit 😒

zuba
25. feb 2012

Pre drobca k meninam - zbožňuje drakov

mariann2
25. feb 2012

posledná tohtotýždňová, inšpirovaná časopisom Torty..., som mŕtva, idem spať 😝

dm1
25. feb 2012

@peroli no ale to by som presne musela vediet kde ho maju a aj som hladala na nete ale nic ☹ . viem ze vela bab zhana ten cierny stojan na nozicke co je na mojej srdcovke - cierno-bielej torticke a bez uspechu.

mizulienka
25. feb 2012

@mariann2 prekrasna 😉

njonja
25. feb 2012

Pridavam moju vilovsku, co mi narobila tolko vrasok, lebo mi vlhla potahovka🙂

peroli
25. feb 2012

@njonja náááádhera 😵 😵

peroli
25. feb 2012
mizulienka
25. feb 2012

tak tu je ta moja nepodarena posledna...a utekam do postele, dobru noc 😉
fotila som to iba teraz, tak je taka cudna farba, v skutocnosti su sytejsie.

peroli
25. feb 2012

jéééé, tenhle je na té fotce s tím hráškovým dortíkem.. 🙂

http://www.ebay.com/itm/Rare-Medium-Chic-Fun-Wh...

mizulienka
25. feb 2012

@njonja je krasna 😉 ako to nakoniec dopadlo? potahovka vydrzala?

mrka2
25. feb 2012

@eliska22 wow, perfektna!!!

mrka2
25. feb 2012

@njonja ta je rozkosna! a ake krasne farby tam mas. hlavne ta tyrkysova je paradna... aka to je farba,ak sa smiem spytat? 🙂

pristela
25. feb 2012

@mizulienka jeeemine ten chlapik je bombovýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý !! 😀 😀 😀 😀 😀 tda aj torticka ale on! mojho srdca sampion!

mizulienka
25. feb 2012

@pristela hihi dakujem, legionar to je, teda mal by byt 😀 😀 😀 poslem ti ho??

dm1
25. feb 2012

@peroli tak ten s tou stuhou je super! len tam nevidim priemer. Teda ale palky su to dost 😝 . Jeden taky krasny by som brala 😵

pristela
25. feb 2012

@mizulienka bozsky je , musela som sa nan znova mrknut 😀 😀 😀 😀 jasne, sem s nim !!

mizulienka
25. feb 2012

@pristela najlepsi ma nos, rimsky...taku velku slivku 😀 😀 😀

rogerka
25. feb 2012

ahojte, momentalne nestiham pozerat ani len obrazky, ale hodim vam sem svoju vcerajsiu a idem kuk tie vase krasne 🙂

njonja
25. feb 2012

@mrka2 moja, no ja ani moc neviem, aka to je, lebo sa mi taka podarila namiesat🙂 zelena, zlta, modra a som tak skusala, kym som ju dostala..

njonja
25. feb 2012

@mizulienka Anoooo.-))) ale drzala som ju v chladnicke az do konca, kym ju nedali oslavenkyni na stol🙂 ale rada by som vedela, preco sa tak topila...